Şimdi Ara

honda ankara özel servis tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
6
Favori
78.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HONDACI MEHMET ADLI İŞLETME İÇİN ...arkadaslar ankara için kensinlikle tavsiye NİTELİĞİ TAŞIMIYOR adının başında hondacı olması onun ehli olduğunu kesinlikle göstermiyor adamlar sizi sadece kaz gibi görüyor yapmadıkları işe yaptık diye gösterip size para yazıyor kısacası reklamdan ziyade esnaf olmak gerek ben hakkımı helal etmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felexible -- 25 Haziran 2019; 14:31:8 >
  • HONDACI MEHMET ADLI İŞLETME İÇİN ...arkadaslar ankara için kensinlikle tavsiye NİTELİĞİ TAŞIMIYOR adının başında hondacı olması onun ehli olduğunu kesinlikle göstermiyor adamlar sizi sadece kaz gibi görüyor yapmadıkları işe yaptık diye gösterip size para yazıyor kısacası reklamdan ziyade esnaf olmak gerek ben hakkımı helal etmiyorum...
  • münzevii M kullanıcısına yanıt
    Bir kere gittim zaten. Ama tigrel bakımı yag değişimi falan yaptırdım. Parça fiyatları biraz kazık.Çok ilgisizler ağızlarında kerpetenle laf alıyorsun.Belki bana öyle geldi bilmiyorum.
    Ustalıklarına bir şey diyemem... Ama bir daha gitmem....

Kadir usta daha cana yakın bir usta yani o derece...

Ankarada tavsiye edebileceğim bir honda ustası yok fakat başkent sanayide bilgi hastanesinin arkasında hondacı mehmet var arkadaşlarımdan giden var vede memnunlar bir de onu denicem bakalım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 11 Temmuz 2015; 8:04:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan333

quote:

Orijinalden alıntı: caucass

yaw o kadar yazdık çizdik, bu hondacı kadirin ipliğini pazara çıkaramadık, millet hala gidip gidip kazıklatıyor kendisini

Sırf sana sormak için üye oldum.
    Kadir ustayla alıp veremediğin nedir bilelim ki bizde ona göre gitmeyelim bu adama.

valla kadir ustayı tanımam hiç görmedim, zaten ben izmirdeyim, yetkili servis dışına da çıkmam; ama yazılıp çizilenleri okuyunca adamın dindar kisvesi altında milleti yolduğunu anlamak o kadar zor değil, gıcık oldum bi şekilde, ama genede istiyorsan git bir deneyim kazan sonra zaten bi daha gitmezsin

• Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk
  • bende hondacı kadir ustaya gidenlerdenim tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Hondacı Kadir Ustayı deneyebilirsin arkadaşım. Bak ilgili link de aşağıda. Detaylı tüm bilgilere buradan ulaşabilirsin. İlle birşey yaptırmana gerek yok, git tanış bir önce, bir çayını iç, konuş biraz, başka araçlarla ilgilenişini gör, zaten kararını verirsin. Unutmadan, gidersen selamımı da ilet sana zahmet.

http://forum.donanimhaber.com/m_31176365/tm.htm

Kolay gelsin.

Haluk

Kadir usta

• atillahan kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla Castrol 10/40 kullanırlar.Piyasada 60 tl dir.Serviste insafa kalmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaesar

http://www.otocase.com i bende dün keşfettim, ilgilendiler hakikaten, aradılar hatta, anlattılar ettiler kendileri tavsiyede bulundular. Güzel sistem kurmuşlar.

Ben de site aracılığı ile teklif aldım. Gayet güzel çalışıyorlar.
  • Arkadaşlar size tavsiyem periyodik bakım denilen işlemi özel veya yetkili serviste yaptırmayın. Özel servisler neredeyse yetkili servis ile aynı parayı alıyorlar ama yan sanayi kullanıyorlar, yetkili serviste zaten fiyatlar almış başını gitmiş...
    Ben yaklaşık 10 yıldır 3 farklı aracımın periyodik bakımını sanayideki Yağ Değişim servisinde yaptırıyorum, şimdiye kadar en ufak sıkıntım olmadı, son iki yıldır kullandığım araç 2007 civic hb, iki yılda 70 bin km yol yaptım ve 7 kere yağ değişimi yaptırdım hiç bir sıkıntım yok...
    Yağ: Castrol 10w40: 60 TL
    Yağ filtresi:10 TL
    Hava filtresi:15 TL
    İşçilik:YOK
    Toplam : 85 TL.

Daha önce yaşadığım tecrübelere istinaden Arza durumunda ise kesinlikle yetkili servisi öneririm...

Zira Bar İbrahim, Bar Hüseyin, Kadir Usta gibi servislerde kullanılan yan sanayi ürünler gerçek fiyatlarının çok daha üzerinde fiyatlarla müşteriye veriliyor. Örnek vermek gerekirse piyasada 100 TL civarında olan TRW arka fren diski ve 60 TL lik balata için işçilik dahil 400 küsür lira, 30 TL lik ETS marka z rot için 90 TL(+ işçilik) ödemiştim Bar İbrahim e. Oysa daha sonra ön fren disk ve balataları yetkili serviste ve orjinal parçalar ile 500 küsere değiştiridim (%30 indirim vardı) Diğerleri ile olan maceralarımı hiç yazmıyorum..

Siz siz olun arza için ya yetkili servise gidin, ya da size parça satmayan, değişmesi gereken parçayı size söyleyen sadece işçilik alan ustaya götürün arabanızı.

Ayrıca bu ustalardan birinin yanında çalışan bir eleman "abi, usta illa ne bulursan değiştir diyor bize, ben elimden geldiğince değiştirmemeye çalışıyorum gerek yoksa. Ama mecbur kalıp değiştiriyorum yine de ustaya kalsa 4 parça değişecekse ben 2 parça değiştiriyorum biraz olsun dengeliyorum durumu." demişti... Karar sizin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erev -- 28 Haziran 2015; 15:47:07 >

• caucass kullanıcısına yanıt
    Merak etme hocam, bilen biliyor kadir ustanın kim olduğunu.

Ben de kadir ustayı bu forumda öğrendim ve 2 sene kadar önce 2004 honda jazz aracımı periyodik bakım için götürmüştüm. Son derece ilgisiz davranmışlardı ve bana bobinlerin değişmesi gerektiğini söylemişlerdi o zaman. Bir sonraki gelişinde gel değiştirelim demişlerdi. Bir de lastik somununu kırmışlardı lastiği takarken sonra onu düzeltmeye çalışınca da ek ücret istediler sanki araçta bir hata varmış gibi. Daha sonra aracımı farklı bir ustaya (ismini verip reklam peşinde koştuğum sanılmasın diye vermiyorum isteyen pm atabilir) bobinleri değiştirmek gerekli mi diye sorduğumda, bobinler stok tutulmaz ve bozulması çok düşük bir ihtimaldir demişti. Neticede bujileri değiştirerek arabanın tekleme sorunu çözülmüştü. Allahtan hala dürüst insanlar az da olsa var.
  • Yahu İzmir'den nasıl bu kadar düşman olabildin adama. Bir de Ankaralı olup kazığını yemiş olsan herhalde filmini bile yapardın. :)
  • Ben geçen sene 97 accordun yapılacak işleri için ankarada ki tüm hondacıları inceleyip fiyat alıp birine gitmiştim, contası yanık dedikleri arabanın termostatı arızalı ve radyatörü tıkalı çıktı, ben adamlara nasıl yapalım diye sorarken adamlar yağını suyunu değiştirdikleri arabayla ilgilenmeye devam ettiler, neyse aralarından Bar Hüseyinin işçilik fiyatı yetkili servise yakın ama araca olan ilgi alaka iyiydi, arıza çözme konularını bilemem en azından aracı lifte kaldırıp proforma fatura çıkarmışlardı ancak onlarda fahiş fiyat uygulaması yapıyormuş yukarda yazılanlara göre hondacıyım diye dükkan açıp yeterli müşteriyi toplayıp doyuma ulaşınca, tavırlar değişiyor o yüzden " Siz siz olun arza için ya yetkili servise gidin, ya da size parça satmayan, değişmesi gereken parçayı size söyleyen sadece işçilik alan ustaya götürün arabanızı." diyen arkadaşa sonuna kadar katılıyorum

• Bende kendi tecrübeme göre yeni açılmış olan Yılmaz Honda Özer Servisi'ni tavsiye ederim. Doğan Usta yakın zamanda yetkili servisten ayrılarak açmış kendi servisini. Oldukça donanımlı, bilgili, güler yüzlü birisi. İşçiliği temiz, orijinal malzeme kullanıyor, sorun çıkarıp maliyeti arttırmaya değil sizin mevcut sorununuzu çözmeye çalışıyor, fiyatları da orijinal parça kullanmasına rağmen yan sanayi ürün kullanan diğer özel servislerle aynı hatta kiminden daha ucuz.

Yanlış anlaşılmasın kendisiyle herhangi bir bağlantım yoktur, sadece uzun süre kaliteli ve uygun fiyatlı bir özel servis aradıktan sonra kendisini şans eseri buldum ve yaptığı işten çok memnun kaldım. Ankara'da da bariz bir özel servis sıkıntısı olduğu ve yetkili servisin de astronomik fiyatlar verdiği göz önüne alınınca aynı dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olmak adına paylaşmak istedim.

• Honda kadir

Bu arkadaş yağınızı suyunu değiştirir ama ilk ciddi problem de sizi yarı yolda bırakacak emin olun
  • Aynı Kadir
  • honda için ankarada özel servis tavsiye edebilecek olan var mı. nereler iyidir, fiyat da önemli tabi:)

• Selam dostum. Bende önceleri araç garantide olduğu için senin gibi servise gitmek zorunda kalıyordum. Daha sonra aracın garantisi dolunca lpg taktırdığım için beni servise almadılar. Benimde işime geldi çünkü benimde soyulmak işime gelmiyordu ve bende araştırmalar sonunda Ankara şaşmazda bulunan BAR HONDA servisini keşfettim. Burası özel servis olmasına rağmen ustaları benim daha önceki garantideyken gittiğim servisteki ustalarım. Oradan ayrılıp burada çalışmaya başlamışlar ve benimde işime geldi doğrusu. Servisin sahibi olan Hüseyin ÖZDEMİR işinin ehli birisidir ve üzerinden tulum hiç eksik olmaz. Gerektiği zaman aracın altına yatıp tamir bile eder. Sana orayı gözü kapalı tavsiye ederim. Adresini siteden bulabilirsin. Adresihttp://www.barhonda.net

• Efe otomotiv var ankarada yetkili bide bora var zaten,eğer efe ye gitmek isterseniz pm den bana yazın usta tavsiyesi veryim iyi ilgilenirler
  • bora otomotiv i öneririm konya yolunda
  • altan honda var, tunalı otomotiv var.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.