Şimdi Ara

## Computex 2008: MSI'dan Su Soğutmalı GeForce 9800GTX ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Computex 2008: MSI'dan Su Soğutmalı GeForce 9800GTX ##

Tayvan'da devam etmekte olan Computex 2008 dahilinda ZOTAC'ın yanı sıra su soğutma GeForce 9800GTX modelini sergileyen firmalardan biri de MSI oldu. Firma yeni ekran kartını yine yeni olan P45 yonga setli ve su soğutmalı P45 Diamond modeli üzerinde sergiliyor. Ekran kartının tamamını kapsayan Bakır tabanlı su soğutma bloğu G92 gpu'sunun yanı sıra güç modüllerini ve bellek yongaları da kapsıyor. GeForce 9800 GTX HydroGen adı verilen grafik kartı üzerinde kullanılan bakır bloğun yanı sıra su soğutma için kullanılan pompa ve radyatör gibi diğer komponentlerin ise Thermaltake tarafından sağlandığı ifade ediliyor. Arttırılmış saat hızlarına sahip olan grafik kartının kullanıcılara ciddi overclock potansiyeli sunduğu belirtilirken fiyat hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Tabi çıkmasına iki haftalık bir süre kalan GeForce GTX 200 serisi öncesinde firmalar GeForce 9800GTX'e yönelik son çalışmalarını yapıyorlar.

• yahuuu fuardasın bea kardeşim hala mı fiyat bilgisi verilmez ehhhh yuh diorum artıkkkkkkkk yuhhh
  • normal bi msi ekran kartıyla sıvı soğutma bloğu :S ayrı ayrı alsan belki daa ucuza gelir
  • kıyakmış +10
  • bence evganın 9800gx2 ye yaptığı su soğutmadan daha ii olmuş isteyen istediğini desin benim yorumum buuuuuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: CavaLieR-G

bence evganın 9800gx2 ye yaptığı su soğutmadan daha ii olmuş isteyen istediğini desin benim yorumum buuuuuu

Kimsenin sana birşey dediği yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

quote:

bence evganın 9800gx2 ye yaptığı su soğutmadan daha ii olmuş isteyen istediğini desin benim yorumum buuuuuu

artık var. sen birşey demiş oluyorsun
  • quote:

quote:

Güzel iş çıkarmış msi.
  • artık anakartlar ses kartlarını kendileri verecek moda oldu herhalde!!! bu arada 9800gtx kıyak olmuş
  • Ses kartı çok güzel duruyor gerçekten
  • msi
  • Zotac daha guzeldı gıbı geldı sankı Buda fena degıl ama gereksız suan haber ıcın saol fx
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

quote:

quote:

artık var. sen birşey demiş oluyorsun

Ne gereksiz bir tartışma bu yaw!!!
  • 4850 gelio gorucem 9800gtx leri
  • Sanki 9600gt (g94)'ün su soğutmaya çok ihtiyacı vardı!!!

Tamam güzel bişi yapıyosun madem git daha çok ısınan bi karta yap di mi ama!!!

Mesela 9800gx2!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.