Şimdi Ara

Tüy Dökücü Krem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
153.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman sakın genital bölgede kullanmayın onları çükünüz düşer mazallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

ben bunu kız arkadaşıma danıştım ve tüy dökücü kremlerin malum bölgedeki kılları kalınlaştırdığını söyledi. bu yüzden jiletle yada ağda ile alınması daha iyimiş.

oraya ağda yapabilen adama büyük saygı duyarım.

• 114150
    Tıklama

Konuyu açan arkadaş foruma 100 bin tık kazandırmış
  • umarım hiç biriniz emo değilsinizdir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: woswos72

veet'in spreyleri var 10 numara parlatıyor

parlatıyor?

beyaz pantolonun altından belli olmaz dimi
  • ERKEĞİN KILLISI HZ.ALİ DEN KARININ KILLISIDA AYIDAN DERLER....
  • Beyler bunu popomuzdaki kıllara da sürsek işe yarar mı? Sürekli terleme yapıyor Adana sıcağında sıkıntı oluyor ya.
  • Arkadaşlar koltuk altı ve o malum yer hepinizin de bildiği gibi belli bi yaştan sonra Ormanlık arazi statüsü kazanıyor.. Jiletle kessek çok tahriş oluyor. Tüy dökücü krem kullanmaya karar verdim. Erkekler için bu bir sorun yaratır mı? Yaş 19

Birde aranızda kullanan varsa marka önerisi ve fiyatını alabilir miyim?
    Yani kısaca bilgilendirin beni bu konuda

Mesela bildiğim tek marka Veet. Kadınlar için bu. Ben kullansam ne olur mesela.

• veet ağda değil miydi
  • sesu kullanıyorm ama marka fark etmiyo hangisini gördüysem onu alıyom
  • Forum sonuçta herşeyi soramıyorum ama yani malum yerlerdeki tüyler biraz sert köklü falan oluyor. Sorun çıkarıyor mu?

Fiyatı ne kadar bi de
  • Bu kremler tamamen pürüzsüz olarak alıyor mu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

3 senedir kullanıyom herhalde ilk kullandığımda biraz yaktı ama şuan çok rahat
    sesu ve deotak kullandım şimdiye kdr
    erkek kadın farketmiyor
    ama deotak ın erkekler için olanı var

Kesin sonuç veriyor mu? Yani tüyler kökten mi dökülüyor. Yoksa derinin altında kalıyor mu bir kısmı?
  • Netten baktımda hiç biri genital bölgelerde kullanılmıyormuş malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: TegRenD

Netten baktımda hiç biri genital bölgelerde kullanılmıyormuş malesef

Evet fakat ben kıl dönmesi ameliyatı olduğumda o bölgedeki kılları yok etme amaçlı kullanıyordum .sürüyosun 5 dk bekliyorsun suyla duruluyosun .Zamanla o bölgedeki tüyleri de zayıflatıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cthun

Aman sakın genital bölgede kullanmayın onları çükünüz düşer mazallah

• quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

quote:

Orjinalden alıntı: TegRenD

Netten baktımda hiç biri genital bölgelerde kullanılmıyormuş malesef

Evet fakat ben kıl dönmesi ameliyatı olduğumda o bölgedeki kılları yok etme amaçlı kullanıyordum .sürüyosun 5 dk bekliyorsun suyla duruluyosun .Zamanla o bölgedeki tüyleri de zayıflatıyor

Arkadaşım emin misin? Rajeesh@ kılları kökten değil sadece görünen kısmını döktüğünü söylüyor. Jiletle kesmiş gibi yani. Bu durumda Daha sert çıkması gerekmez mi? Bi de kullandığın marka neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igoncu -- 4 Haziran 2008; 22:44:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

quote:

Orjinalden alıntı: Cthun

Aman sakın genital bölgede kullanmayın onları çükünüz düşer mazallah

ciddi misin sen bunu yazarken yani cinsel bölgeye zararı var mı
  • Ya yazıcam bişeyler de uyarı alıcam . Ya nasıl tabir etsem uygun olur çükümüzün çevresindeki bölgede kullanırsak bişey olmaz önemli olan küçük elemana sürmemek ayrıca zayıflatıyor tüyleri zamanla daha geç çıkmaya başlıyor komediye bak
  • Ben koltuk altlarım için Sesu kullanıyorum. Ancak bundan sonra bu kremlerden kullanmayacağım.

Ben bunları, traş bıçağından farklıdır, daha iyi alır diye aldım. Ancak traş bıçağının verdiği yakma dışında doğru dürüst bir fark yok. İkisinde de tekrar gür çıkıyor. Koltuk altında sivilce, yara vb. varsa, spatula da, traş bıçağı de zarar verebiliyor. Eee, ne anladım?

Bioderm falan varmış, kökten alıyormuş, ama bu kadar aşırı temizlik beni bozar.

Düzenleme: Bu arada o malum cinsel bölgelerle ilgili bir şey söyleyeyim. Bu kremler sürüldükten sonra vücutta önerilen süreden daha fazla tutulursa, sürüldüğü bölgeyi yakıyor. Koltuk altında da oluyor bu. Ayrıca kutunun üstünde genitel bölgeler için önerilmediği yazıyor.

O yüzden, böyle hassas bölgeleri krem gibi araçlarla temizlemek yerine adam gibi traş bıçağı yapın, tabii traş bıçağı da temiz olsun. Zaten o bölgeye işemek dışında çok sık işimiz düşmüyordur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 4 Haziran 2008; 23:28:54 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.