Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 (ÇIKTI) (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.313
Cevap
1
Favori
184.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Games For Windows LIVE key'i olup online oynamak isteyen arkadaşlara yardım edilir. Achievement kasılır.
  • arkadaşlar lazeri açtım, config den stereo yu on yaptım, ama lazeri açmama rağmen nişan alınca çıkan o yuvarlak hala duruyo, onu nasıl kaldırıcam?
  • 9 tane eşya taşıyabiliyoruzya, hatırladığım kadarıyla resident evil 4 de artırabiliyoduk bunu, bu oyundada öyle bir şansımız varmı?
  • Bu oyunun LAN destekli co op modu var mı? Yada PC için split screen özelliği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

arkadaşlar chillstreamdemi yoksa mouse+klavye kombinasyonuylamı rahat oynarım pc de?

mouse+klavye ile daha rahat oynanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

Bu oyunun LAN destekli co op modu var mı? Yada PC için split screen özelliği?

Lan destekli co-op modu var ama PC için split screen özelliği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokmantas

quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

Bu oyunun LAN destekli co op modu var mı? Yada PC için split screen özelliği?

Lan destekli co-op modu var ama PC için split screen özelliği yok.

LAn veya Splitten birinin olması yeterli. Teşekkürler.
  • Oyunu baştan sona bitirmek isteyen olursa eklesin beni Batuhan87 İsteyen olursa tekrardan yükleyebilirim oyunu .
  • co-op modu var değil mi oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Sınırsız kurşun var oyunu bitirdikten sonra infiniti ammo seçeneğini aktif ediyorsunuz. yalnız bu seçeneği aktif edebilmeniz için bölümlerden iyi puanlarla çıkmanız gerekmekte, yani hileye hiç gerek yok. yapamassanız veya anlamadıysanız daha ayrıntılı açıklayalım

hayır yanlış. Sınırsız ammo oyunu bir kez bitirip, bütün upgradelerini yaptığınız silahta açılır. Sadece o silahta sınırsız mermi kullabilirsiniz. Ben pompalı da yapmıştım. Ama sınırsız ammo olunca bir tadı kalmıyor oyunun. En zorda bile çok basit oluyor.
  • Güzel oyundur, bitirmişliğim vardır.
  • çok güzel oyun hele arkadaşınla beraber mikrofonla oynarsan tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soğuk Hava Dalgası

çok güzel oyun hele arkadaşınla beraber mikrofonla oynarsan tadından yenmez

+1
  • son bölüm ne kadar zordu ya ben ömrüm hayatımda bir tomb raiderdeki 4 te ve resident evil 5 teki weskerde zorlandım.inanın oyun hiç kasılmasaydı daha zevkle bitirecektim.halbuki 4 ne kadar zevkliydi.
  • Oyun videolarına bakmıştım güzel gözüküyodu
  • oynadığım en iyi oyun diyebilirim :) ama oyun mause olması şart yoksa o kadar çekilmez bir hal alıyor ki cıldırmak işten değil :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

son bölüm ne kadar zordu ya ben ömrüm hayatımda bir tomb raiderdeki 4 te ve resident evil 5 teki weskerde zorlandım.inanın oyun hiç kasılmasaydı daha zevkle bitirecektim.halbuki 4 ne kadar zevkliydi.

Oyun gerçekten çok uzun bence ve zor. Hele bir ada vardı, botla teker teker gidip parçaları alıyorduk kapının açılması için. Ne gıcık bir bölümdü yaw dolaş dolaş bitmiyor!

Dipnot: Oyunu hala bitiremedim
  • ardakaşalr bu oyunu 2 kişi anda senaryo bölümünü oynayabiliyor mu ? ben klavyeden arkadaş game pad dan oynamaya çalıştık ama olmuyor ? Hayatımızda hiç game pad le oynamadığımız için bişey bilmiyoruz yardımcı olabilirmisiniz ?
  • Kurdum bi deniyim diye, 10 dakka oynadım kapatıp çıktım, tamam yıllardır oyun oynarım, 10 dakkada bir oyunun ne olduğuna karar verilirmi? Bu oyuna verilir arkadaş, yahu hangi öküz silah kullanırken yürüyemez, yada hangi dangalak yürürken silah kullanamaz sorarım size? Yav daha 1 dakka olmadı sen 2. katın penceresini camını indirerek aşağıya artislik hareket yaparak atladın. Şimdi ne olduda yürüyemez oldun. Hem silah kullan hemde yürü ne olur yani.

Güya oyuna gerilim katacaklar hareketleri kısıtlayıpta. Önümüzde 20 tane herif kazma kürek odun satır sallıyo bize, bizim salakta onların arasında ateş ederken yürüyemiyo bile. Öteki salak desen biz yere yatınca gelip Dikkatli olmalısın diyip bizi tekrar kaldırıyoı ayağa.

Aman aman uzak olsun bu oyun benden, iyice batırmış güzelim oyunu.
  • yeni başladım.yarısına yakını bitti.re4 kadar olmasa da yine de çok iyi bir yapım.nedense leon bana daha bi sıcak gelmişti karakter olarak.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.