Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 (ÇIKTI) (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.313
Cevap
1
Favori
184.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resident Evil 4 ve 5'de maus desteği var, gerçi 4'deki sonradan eklendiği için pek iç açıcı değil ama hiç olmamasından iyidir 5'deki maus desteği daha iyi, diğer oyunları oynamadığımdan bilmiyorum.
  • arkadaslar lutfen yardım edın wın 7 64 bıt kullanıcısıyım ama uyumlu degıl dıyor sayfalara goz gezdırdım ama bı cozum bulamadım
  • Beyler yardım lazım.Bende sayfalara göz gezdirdim ama cevabını bulamadım.Oyun bende açılırken E_FAIL hatası veriyor ve kapanıyor,internette gezinirken bunun windows live dan kaynaklandığını öğrendim bunun çözümünü bilen var mı acaba ?
  • slm arkadaslar kımse yokmu artık pentium 4 3,00 ghz 533 mhz de calısmazmı bu yaa :) yada oyun acılıomu ole diyim en dusuk ayarda filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

slm arkadaslar kımse yokmu artık pentium 4 3,00 ghz 533 mhz de calısmazmı bu yaa :) yada oyun acılıomu ole diyim en dusuk ayarda filan

imkansız
  • bir arkadas oynarsınız demıs en dusuk ayardan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

bir arkadas oynarsınız demıs en dusuk ayardan :)

bi mucize belki açarsın ama inan bana o kasmaları donmaları pcnin kitlenmelerini görünce lan ben niye kurdum bu oyunu diyeceksin
  • eger donarsa bnde kendımı taksımın ortasında basima benzin doker yakarım:D nedir ya bu oyun oynamak ıcın cektıgımız ezıyet oyun oynucaz dıe herkezı zengın edıoruz :) illa yenı bı pc mı alcaz yaa :)
  • Ekran kartını alınca ilk oynuyacağım oyunlardan.
  • Usta ben son boss a geldim şu gözlüklü elemanın mutant olduğu yere ama mermi vs vs. hiçbişey kalmadı parada yok ne yapıcaz
  • Ben oyunu bugün indirdim fakat siyah ekran denilen hatayı aldım büyük bir çoğunluk ekran kartından demiş fakat ekran kartım zotac 1gb 256 bit oyunu açıyorum oyunun sponsor reklamları çıkıyor ve sonra siyah ekran games for windows'u görüyorum ama siyah ekran yardımcı olursanız sevinirim. iyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDevil

Usta ben son boss a geldim şu gözlüklü elemanın mutant olduğu yere ama mermi vs vs. hiçbişey kalmadı parada yok ne yapıcaz

Allah yardımcın olsun
  • Var mı Games For Windows - LIVE oyuncusu ? Achievement kasmak isteyene yardım edilir
  • Arkadaşlar ben daha ilk bölümlerde takıldım. Biz bir odaya giriyoruz.Dışarda zombiler midir nedir konuşma yapıyorlar.Sonra bizde mal mal ateş ediyorz onlara.Ama kaçmam gerekiyor.Hiçbir yerede kaçamıyorum.Ne ayak anlamadım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thunde®

Arkadaşlar ben daha ilk bölümlerde takıldım. Biz bir odaya giriyoruz.Dışarda zombiler midir nedir konuşma yapıyorlar.Sonra bizde mal mal ateş ediyorz onlara.Ama kaçmam gerekiyor.Hiçbir yerede kaçamıyorum.Ne ayak anlamadım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar?

Odadan dışarı çık(Camdan fln atla) cellat gelip dışardaki kapıyı kıracak, kırılan kapıdan dışarı kaç. Orda biraz oyalan sonra yardım gelmesi lazım.
  • Bencede PC İçin Uygun Bir Oyun Degil Bu Oyun.Ama Adamlar Para Kazanmak İçin Yapıyolar Orası Ayrı Bir Konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Var mı Games For Windows - LIVE oyuncusu ? Achievement kasmak isteyene yardım edilir

Oynayalım "canryu" ekle dostum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauser

quote:

Orijinalden alıntı: Thunde®

Arkadaşlar ben daha ilk bölümlerde takıldım. Biz bir odaya giriyoruz.Dışarda zombiler midir nedir konuşma yapıyorlar.Sonra bizde mal mal ateş ediyorz onlara.Ama kaçmam gerekiyor.Hiçbir yerede kaçamıyorum.Ne ayak anlamadım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar?

Odadan dışarı çık(Camdan fln atla) cellat gelip dışardaki kapıyı kıracak, kırılan kapıdan dışarı kaç. Orda biraz oyalan sonra yardım gelmesi lazım.

Teşekkürler,sabah kalktığımda denicem bakalım yapabilecem mi

• oyunda her bölümün sonunda çıkan bossları öldürmek için paralarınızı, altınlarınızı falan silaha mermiye yatırmayın, en az mermiyle kendi uğraşlarınızla öldürmeye bakın.Sonra oyunun en sonunda en büyük elamanı öldürmek için elinize alacağınız silah için mermi için paranız kalsın.Yoksa benim gibi ortada kalırsınız dımdızlak..Ooo ne güzel herşeyden bol veriyolar, harcayalım bunları demeyin yani, biriktirebildiğiniz kadar biriktirin..
  • Kafaya sıkmaya özen gösterin. Zaten kafaya sıkınca zombi(!)ler de tökezleme olacak yanına gidin ve melee attack yapın. En azından 1 mermi ile 1 tane zombi öldürmüş olursunuz.

@Tears of ice

Ekledim
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.