Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 5 (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
1
Favori
184.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun Pc'ye Çıkmasını Bekleyen Adama Gülerim Ben Arkadaş
    Ben Bile R.E 5'i Oynamak İçin Banlı Xbox Arıyorum Kendime Uygun Fiyata Şu Lanet Oyunu Oynamak İçin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

Bunun Pc'ye Çıkmasını Bekleyen Adama Gülerim Ben Arkadaş
    Ben Bile R.E 5'i Oynamak İçin Banlı Xbox Arıyorum Kendime Uygun Fiyata Şu Lanet Oyunu Oynamak İçin

dostum çok önyargılısın bence...er yada geç kesin çıkacak bence...re4 gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: manhack

quote:

naptın sen yiğen yaw

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: manhack

quote:

naptın sen yiğen yaw

• acaba mouse aktif olacakmı bu seride
  • gamepad le oynamak daha zevkli
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinager_dante

vay be oyun pc den konsollara port edilmiş helal olsun capcom

• quote:

Orjinalden alıntı: volcano1988

acaba mouse aktif olacakmı bu seride

Resident evil 4 de mouse dan yoksunduk.Ama bu sefer mouseile oynama olacak kanaatimce..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orjinalden alıntı: volcano1988

acaba mouse aktif olacakmı bu seride

Resident evil 4 de mouse dan yoksunduk.Ama bu sefer mouseile oynama olacak kanaatimce..

mouse aim diye bi program sayesinde mouse ile oynanabiliyodu...
  • TGS 08'den yeni videolar.

İzlemek için Tıklayın!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 9 Ekim 2008; 17:42:40 >
  • Oyunun Pc'ye gelme ihtimali yüksek...

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=57254
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Oyunun Pc'ye gelme ihtimali yüksek...

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=57254
    Hmm, Capcom'un verdiği listede RE5 PC sürümünün de yer alması oyunun PC sürümünün de çıkacağı iddialarını güçlendiriyor. Büyük olasılıkla konsol sürümleri çıktıktan sonra oyunun PC sürümü duyurulacak.
    quote:

The full Capcom Q1 2009 release schedule reads:

Neopets Puzzle Adventure – Wii, DS, PC – January 23rd
    Bionic Commando – PS3, 360, PC – February 13th
    MotoGP Wii – Wii – February 20th
    Street Fighter IV – PS3, 360, PC – February 20th
    Dead Rising - Wii – February 27th
    Resident Evil 5 – PS3, 360, PC – March 13th

• Resident Evil 5, PC'ye de gelecek gibi gözüküyor

Capcom'un MCV sitesine gönderdiği listeye göre Xbox 360 ve PS3 platformları için hazırlanan korku macera oyunu Resident Evil 5, PC'ye de geliyor. Liste, Capcom'un oyunlarının çıkış tarihlerini gösteriyor. Oyunun konsol versiyonları 13 Mart 2009 tarihinde piyasaya sürülecek, PC versiyonunun ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz belli değil (muhtemelen konsol versiyonlarından sonra piyasaya çıkacaktır). Bu konu hakkında detaylı bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

TrGamer

Geliyor geliyor
  • Pc sahiplerine hayırlı ugurlu olsun.Çıkıs tarihi olarak ise konsollardan sonra olur gibime geliyor çünkü Capcom genelde konsollara öncelik tanıyor.Tekrardan hayırlı olsun Pc oyuncularına
  • korku oyunlarında büyük devrim hayırlı uğurlu olsun
  • Capcom zaten bundan sonra Multi-Platform çalışacağını açıklamıştı. Zaten Capcom'ın port kalitesini hepimiz biliyoruz. Oldu da konsol alamadım; mahrum kalmayacağım yan,
  • bi mgs yi pc ye cikarsalar cok guzel olacak, galiba o ilk orjinal oyunum olacak pc de.
  • capcom oyunlarını pc de hem görüntü açısından iyi olmuyor hemde oyanabilirlikten dolayı zevkli olmuyor.
    pc ler olarak alışmışız klavye ve mause . mause u döndürünce baktığımız yer değişmesine alışmışız ama adamlar konsola göreyaptıkları için bu şekilde komut olmuyor. onun için bağla tv ye oooh geniş geniş oyna. tabi konsol varsa
    bende alacam bi konsol ama bu sefer de onun başından kalkamam
  • Çıkış tarihi knosollarla beraber olacak gibi görünüyor.

TrGamer'deki bir haber aynen yapıştırıyorum.

EA,THQ gibi büyük oyun şirketlerinin global ekonomik krizden ciddi biçimde etkilendiklerini daha önceki haberlerimizde belirtmiştik. Capcom'un 2008 son dönemi için açıkladığı mali rapora göre kendileri için şimdilik bir sorun gözükmüyor. Raporda satışlarda, geçen senenin aynı dönemine oranla 0.4% lük bir artış ve 1.8 milyar Yen net kâr olduğu belirtiliyor. Tabii bu artışta, 2.5 milyon satış rakamına ulaşan Monster Hunter Freedom 2G ve Street Fighter IV'ün Arcade versiyonunun satışlarının ve de Japonların kriz dinlemeden lüks harcalarına devam etmesininin önemli etkenler olduğunu söyleyebiliriz.

Sürpriz bir şekilde Resident Evil 5'in PC versiyonunda içinde yer bulunduğu, Capcom tarafından açıklanan, 2009 ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak Capcom oyunlarının listesini aşşağıda bulabilirsiniz.

Neopets Puzzle Adventure � Wii, DS, PC � 23 Ocak
    Bionic Commando � PS3, 360, PC � 13 Şubat
    MotoGP Wii � Wii � 20 Şubat
    Street Fighter IV � PS3, 360, PC � 20 Şubat
    Dead Rising - Wii � 27 Şubat
    Resident Evil 5 � PS3, 360, PC � 13 Mart

Link:http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=14673

Resident Evil 5 kısmına kırmızılı yere dikkat
    Dikkat çeken nokta ise,Resident Evil 5 çıkış tarihi 13 Mart konsolların ama orada PC de var.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.