Şimdi Ara

323.DÖNEM (Ağustos 2008) KD.ve YD.SUBAYLAR ! 100 VATAN FEDAİSİ MEHMETÇİK GİDİYORUZ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
4
Favori
430.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Nisan ayında erken sevk dilekçemi vermiştim. Bugün eve askerlik şubesinden dilekçe geldi ve sevk ile ilgili bilgiler vardı. mesela;
    * Yedek Subay Aday Adayı

* sevk edileceğiniz test ve mülakat merkezi : İKM. MLY. OKL. VE EĞT. MRK. KM. LIĞI KÜÇÜKYALI İSTANBUL

* test ve mülakat tarihi : 31. 07. 2008

*randevu tarihi : 03.07.2008

*sevk evraklarının istenmesi için 25.06.2008 tarihine kadar yabancı askerlik şubenize başvurun

Gelen dilekçede önemli noktalar burasıydı. Bakalım herşeyin hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalurjist41 -- 13 Haziran 2008; 19:31:07 >
  • hayırlısı kardeşim banada geldi bugün benim randevu tarihim 25.07.2008
  • saol kardeşim sana da hayırlı olsun...
  • Yeni arkadaşlar hoş geldiniz. Gün geçtikçe kalabalıklaşıyoruz, ne güzel
  • hacı bağa gelmedi hala bişe
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalurjist41

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Nisan ayında erken sevk dilekçemi vermiştim. Bugün eve askerlik şubesinden dilekçe geldi ve sevk ile ilgili bilgiler vardı. mesela;
    * Yedek Subay Aday Adayı

* sevk edileceğiniz test ve mülakat merkezi : İKM. MLY. OKL. VE EĞT. MRK. KM. LIĞI KÜÇÜKYALI İSTANBUL

*sevk evraklarının istenmesi için 25.06.2008 tarihine kadar yabancı askerlik şubenize başvurun

sevk evraklarının istenmesi için 25.06.2008 tarihine kadar yabancı askerlik şubenize başvurun
    arkadaşlar yalnız şu kısım önemli sanırım.daha önce okuduklarımdan kimse böyle bişey söylememişti..herkese direk temmuzda evraklarını al deniyor..fakat böyle bişey yazıyorsa ve yabancı şube aracılığıyla işlem yeptıracaklar varsa 25 Hazirana kadar sanırım yabancı şubeye bi uğramamız şart..

• Muayene olcaz mı bidaha peki?
  • tam bilmiyorum ama olmıcaz galiba
  • halen bana da bi evrak gelmedi arkadaşlar.fakat şubeyi aradım temmuz ayı içerisinde herhangi bir gün gelebilirsiniz dediler
  • bekle kardeşim tebligat geliyo. yarın öbür gün gelir sanada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengizbudak

bekle kardeşim tebligat geliyo. yarın öbür gün gelir sanada.

inşallah devre inşallah bekliyoruz bakalım
  • bana da gelen giden yok, huylandım açıkçası...arkadaşa gelen dilekçeye bakarsak da 25.06 tarihi verilmiş, o tarihe kadar bu belgenin gelmesi mi lazım bize acaba...sonuçta test ve mülakat merkezi onun içinde yazılı...
  • sağlık kontolu olursak beni çürüğe ayırabilirler, son muayenede 2 kilo ile kurtarmıştım , şimdi3 kilo aldım yani sınırı geçtim.sorun olmaz inaşllah yoks askerden önce spora sivilde başlayacam
  • Bana gelen evrakta 16 temmuz randevu tarihi Bu randevu için şubeye gitmeyecek miyiz? Bu Tuzla fln yazması kafamı karıştırdı şimdi
  • Banada henüz bir evrak gelmedi. Ben şubeyi arayıp sorduğumda sevk dilekçemn kabul olduğunu 1temmuz ayı içerisinde şubeye uğramamı istediler.
    Bekliyorum bakalım gelecek evrakları neyin nesi imiş.
  • Sonunda arkadaşlar bana da evraklar geldi 16 temmuzda şubeye gitmem isteniyor

31 ağustostada KÜÇÜKYALIDA sınavım var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PALADİUS_ARAGONES

Sonunda arkadaşlar bana da evraklar geldi 16 temmuzda şubeye gitmem isteniyor

Sınav 31 Ağustosta değil 1-2-3 Ağustosta ancak 31 Temmuz gece saat 12 den sonra sizin askerliğinz başlıyor resmen asker olmuş oluyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PALADİUS_ARAGONES

Sonunda arkadaşlar bana da evraklar geldi 16 temmuzda şubeye gitmem isteniyor

31 temmuz mu yoksa 31 ağustos mu kardeş, bir yalnışın olmasın iyi bak ... :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: saykomen

quote:

Orjinalden alıntı: metalurjist41

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Nisan ayında erken sevk dilekçemi vermiştim. Bugün eve askerlik şubesinden dilekçe geldi ve sevk ile ilgili bilgiler vardı. mesela;
    * Yedek Subay Aday Adayı

sevk evraklarının istenmesi için 25.06.2008 tarihine kadar yabancı askerlik şubenize başvurun
    arkadaşlar yalnız şu kısım önemli sanırım.daha önce okuduklarımdan kimse böyle bişey söylememişti..herkese direk temmuzda evraklarını al deniyor..fakat böyle bişey yazıyorsa ve yabancı şube aracılığıyla işlem yeptıracaklar varsa 25 Hazirana kadar sanırım yabancı şubeye bi uğramamız şart..

Bu sevk evrakları sanırsam diploma fotokopisi, resim vb. şeyleri içeriyor. Test ve mülakat için gerekli evrakları da verilen randevu tarihinde gidip almamız gerekiyor. Bu evrakları aldıktan sonrada hangi tarihte teste çağırıldıysak bu evraklarla birlikte o tarihte teste tabi olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalurjist41 -- 14 Haziran 2008; 18:55:47 >

• Arkadaşlar ben askerlik işlemlerimi çıkış belgesi ile hallettim. Test ve mülakata giderken diplomayı almam gerekiyormu yoksa çıkış belgesi yetiyormu? Bilgisi olan bir arkadaş cvp verirse iyi olur. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.