Şimdi Ara

323.DÖNEM (Ağustos 2008) KD.ve YD.SUBAYLAR ! 100 VATAN FEDAİSİ MEHMETÇİK GİDİYORUZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
4
Favori
430.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bynoun

arkadaşlar ben laptop la gitmek istiyorum askere zamanımı FM 2008 ile geçirmek istiyorum mümkünmüdür acaba :D şaka bi tarafa.. Şimdiden bayramların çok zorlu geçeceği belli inşallah fazla sıkılmayız bayram günlerinde..

Ben de yanımda o kadar çok şey götürmek isterim ki...
  • slm millet
  • 319 dedeniz deneyimleriyleriyle burada
  • sınava 2 aydan az var , teslim olmaya da biraz fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

gökdeniz bilgileri sana pm attım bilgileri güncellememişsin

bestercan
    quote:

Gökdeniz konu açtın ama bilgileri güncellesen diyoruz ;D daha erken sanırım. Temmuz da muhabbetler koyulaşır gibime geliyor evrakları alınca

Arkadaşlar Hafta Sonu İzinli Olduğumdan dolayı bilgileri güncelleyemedim.
    Sadece İş yerinden bağlanıyorum nete.
    hafta içi ve mesai saatlerinde zaten bilgileri güncelliyorum.
    Biraz Haksızlık etmiyormusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynoun

arkadaşlar ben laptop la gitmek istiyorum askere zamanımı FM 2008 ile geçirmek istiyorum mümkünmüdür acaba :D şaka bi tarafa.. Şimdiden bayramların çok zorlu geçeceği belli inşallah fazla sıkılmayız bayram günlerinde..

Tatile gitmiyorsun kardeş. Askere gidiyorsun. YAT KALK SÜRÜN NÖBET VATAN....bence bunlar için 6 ayımız feda olsun
  • gökdeniz ne işle uğraşıyorsun.. uzun süre yanıt alamayınca 323ün sayfasının ikinci faciası olacağını sandık. yoksa yaptıkların için minnettarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

gökdeniz ne işle uğraşıyorsun.. uzun süre yanıt alamayınca 323ün sayfasının ikinci faciası olacağını sandık. yoksa yaptıkların için minnettarım.

''Ne iş olursa yaparım abi'' yim

Bir Şirkette İnsan Kaynakları Yöneticisiyim.
    Faciaya Yer yok Bizde. DEVRELERİM.
    Benim için bu topic Çok önemli.
    Belki de Aynı Yerlere gideceğiz askerlik için arkadaşlar.
    Birbirimizi Hiç Görmemiş Bile olsak Bu forum kardeşliği Çok önemli Benim için.

• Liste güncellenmiş, eline sağlık gokdeniz 26
  • quote:

Orjinalden alıntı: tidus

Liste güncellenmiş, eline sağlık gokdeniz 26

Rica ederim Kardeş.
    Hepimizin Yüreğine Sağlık.
  • kardeş eline sağlık ....
  • Walla zaman çabucak geçsin istiyorum. Nasip olursa 10 agustosta burada herkesin sınav sonuçlarını yazması ve son muhabbetleri dört gözle bekliyorum. ;)
  • Bende Çok Merak Ediyorum.ve bir an önce teslim olmak istiyorum.hemen bitsin geri gelelim istiyorum.istiyorum da istiyorum :):):)
  • Aynen bende istiyorum valla. Uzun dönem olmak istiyorum ve olup olamadığımı öğreneceğim tarihi dört gözle bekliyorum. Birde olamazsak yaşayacağım hayal kırıklığı var tabi
  • tidus merak etttiğim bir şey var. Askerlik durum belgesinde statü ne yazıyor sende? Yedek suaby adayı mı aday adayı mı?
  • Arkadaşlar internette okudum. Bazılarının Askerlik durum belgesinde yedek subay aday adayı yazıyormuş. Benimkimde Yedek subayyadayı yazıyor. Herkeste aynımı yoksa farklılık var mı?
  • evet zaman daraldıkça heyecan da artıyor bir an önce gidip gelsek de işimize gücümüze baksak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReDThunder

tidus merak etttiğim bir şey var. Askerlik durum belgesinde statü ne yazıyor sende? Yedek suaby adayı mı aday adayı mı?

Evet bende de aynısı yazıyor
  • arkadaşlar halen biz ydk.sby. aday adayıyız.aday değiliz.sınava girince aday olacağız
  • arkadaşlar tercilerin gerçekleşme oranları ile ilgili bir istatistik. hekes kendine göre bir değerlendirme yapar diye mesaja ekledim.

"2004-2007 YILLARI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU MEZUNU YÜKÜMLÜLERİN İSTEKLERİNİN GERÇEKLEŞME ORANI"

sıraylama: Kısa DÖNEM, Uzun DÖNEM ve ÖĞRETMEN STATÜSÜ`ne ayrılanlar olarak yazılmıştır.

297 ( NİSAN 2004 ) DÖNEMİ : 92% .. 33% .. 70%

299 ( AĞUSTOS 2004 ) DÖNEMİ : 95% .. 31% .. 76%

301 ( ARALIK 2004 ) DÖNEMİ : 97% .. 20% .. --

303 ( NİSAN 2005 ) DÖNEMİ : 95% .. 31% .. 76%

305 ( AĞUSTOS 2005 ) DÖNEMİ : 89% .. 37% .. 69%

307 ( ARALIK 2005 ) DÖNEMİ : 97% .. 19% .. --

309 ( NİSAN 2006 ) DÖNEMİ : 90% .. 27% .. --

311 ( AĞUSTOS 2006 ) DÖNEMİ : 90% .. 36% .. 66%

313 ( ARALIK 2006 ) DÖNEMİ : 97% .. 20% .. --

315 ( NİSAN 2007 ) DÖNEMİ : 93% .. 26% .. --

317 ( AĞUSTOS 2007 ) DÖNEMİ : 90% .. 34% .. 71%

SON ONBİR DÖNEMİN ORT. : 77% .. 23% .. 60%

kaynak:http://www.kkk.tsk.mil.tr/GenelKonular/Diger/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.