Şimdi Ara

323.DÖNEM (Ağustos 2008) KD.ve YD.SUBAYLAR ! 100 VATAN FEDAİSİ MEHMETÇİK GİDİYORUZ (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
4
Favori
430.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi gözünüz aydın millett inş bizde görürüz son 14 leri
  • Benim dünyamı karattı bu askerlik, rabbim kimseye göstermesin, Annem şu an yoğun bakımda can çekişiyor ve ben 5 aydır annemden uzak kalmanın acısına ölümle pençeleşen halinide katarak yüreğim yanarak çekiyorum. Allahım bu nasıl bir imtihan...
  • Allah yardımcınız olsun.
    quote:

Orjinalden alıntı: hidden

Benim dünyamı karattı bu askerlik, rabbim kimseye göstermesin, Annem şu an yoğun bakımda can çekişiyor ve ben 5 aydır annemden uzak kalmanın acısına ölümle pençeleşen halinide katarak yüreğim yanarak çekiyorum. Allahım bu nasıl bir imtihan...
  • ya kar küremekten nöbetten laf yemekten bıktım usandım zaten askerlikte başıma ne geldiyse şu bulunduğum yere gelip beleş internet peşinde koşanlardan geldi. Gitsemde bitse cidden baydı artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokdeniz26

şafak demiş cart curt...ben mi nöbet tutayım bu saatten sonra...
    Zoruna giden 80lik harbi havanı çeksin.olmadı pentlanton geçsin o da olmazsa revire çıksın...

Şaka bir yana arkadaşlarım 323 dönemini kapatmak üzereyiz..Aslanlar gibi bitiriyoruz inşallah.
    Allah hepimize hayırlı tezkereler nasip etsin inşallah.
    Selametle

yok be daha 323. dönem kapanır mı hiç
    bizler varız yedek subayları....
    31 temmuz günü kapanır bu 323. dönem ancak :P
    allah kolaylıklar ve hayırlı teskereler versin hepinize...
    son 14 diyeyim ben siz yol izinlerinizi kendiniz düşersiniz
  • Şafak 20... Başka yokkkkk....
  • ağustos 2009 da da ben askerim inş::) herşey tamam bu sefer ..
  • Şafak 11 :O
  • şafak demiş düm tek tek.
    11 başka yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsabih -- 6 Ocak 2009; 7:25:40 >
  • Ne bitmez 10muş ya. . Beyler erken çıkan varmı? bir arkadaşım 15inde çıkıyor. Komutanı kıyak geçmiş. Bizde de şans yok. Komutanımız iyi ama 15inde bizde çıksa çok kıyak olacak. Arkadaş bizde 3 gün önce çıkacak. Ankarada askerlik yapıyor ve İstanbula gidecek. Dağıtım izninide kullandı.
  • ya 10 hadi bit ne biçim gün bu ya!!!!!
  • evet 10'dan geri sayıyoruz!..

10

• mıhıhıhıhıhıh Verdim tüfeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool2hate -- 6 Ocak 2009; 16:22:49 >
  • şafak atarsa 8 tabi bu iki gün yol vermeleri halindeki şafağım.yılan hikayesine döndü bugüne kadar giden herkes 2 gün aldı bize verip vermicekleri belli değil nasıl iş anlamdım neyse öyle yada böle bitiyor.allah herkese sabır versin.hayırlı teskereler...
  • 9
  • torunlar da geldi. keyfimize diyecek yok. yarın da silahları veriyoruz.
    hadi bakalım.
    son 8.
  • Ewet beyler şafak 8 dedi sonunda, günler hızla ve güzelce akıp gidiyor gibi... Allah herkesin yardımcısı olsun. Askerlik bitince özlücek miyim bilmiyorum ama alıştım baya hatta sevmeye başladım gibi :)

En fazla 20 gün sonra bütün 323 K.D'ler hürgeneral olarak yaşamlarına devam edecekler. Son günlerimize yaklaşmışken, askerlikten keyif almaya bakın derim. İnanın bu saatten sonra kimse sizle uğraşmaz. Alayına gider modunda olabilirsiniz yani, tecrübe ile sabittir.
  • ne kola ne fanta son 7 gün.
  • 8 gün izin kullanan aklima ediyim :))) safak 16 yapcak bise yok :) bizim torunlar gelmedi bu arada pazara bekliyoruz insallah 4 tanecik :)
  • hadee gençler vallaha bitiyor günler hızla geçiyor ama ben yine de çok sıkıldım hadee şafak 7
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.