PETLAS AL TÜRKİYE KAZANSIN
682 Cevap94012 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6496 Mesaj
4 Haziran 2008; 18:05:54 

Hemen hemen hergün bildiğiniz gibi yüzlerce aracın lastikleri yenileniyor ve topikleride görüyoruz lastiğim eskidi yenisini almam gerekiyor ne alsam fln gibi topikler forumdan hiç eksik olmuyor bu topikleri açacağımız yere aracımızın lastik ebatlarına uygun petlas alsakta Türkiye kazansa nasıl olur yerli malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggy13 -- 4 Haziran 2008; 18:08:24 >

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

1682 Mesaj
4 Haziran 2008; 18:12:21 

30bin km sonra seçeneklerim arasında olacak teşekkür ederim.Elbette ülkemiz kazansın

Attığım mesajlara cevap istiyorsanız Pm atınız

3036 Mesaj
4 Haziran 2008; 18:28:03 

egemen,alalım tabi haklısın...Seçeneklerim arasında.
Tabi 205/50/15 varsa:)

2819 Mesaj
4 Haziran 2008; 18:45:28 

petlas eski lastiklere kaplama yapan firma değilmiydi

ida

684 Mesaj
4 Haziran 2008; 19:00:39 

Hiç duymamıştım PETLASın eski lastik kapladığını...
quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

petlas eski lastiklere kaplama yapan firma değilmiydi

ALKOLSÜZKEN YOLU NET GÖRÜRSÜNÜZ. YAŞAMI DA...

4398 Mesaj
4 Haziran 2008; 19:02:50 

Peki Petlas kullanan var mı hiç? Yani piyasadaki diğer lastiklerle güvenlik ve dayanıklılık açısından karşılaştırma yapabileceğimiz bir veri var mı?

2819 Mesaj
4 Haziran 2008; 19:11:41 

özellikle kamyon ve otobuslerın eskı lastıklerını kaplayıp tekrar kullanıma sunan bır fırma vardı ama bu petlasmı degılmı bılmıyorum
quote:

Orjinalden alıntı: realmusician

Hiç duymamıştım PETLASın eski lastik kapladığını...

ida

1182 Mesaj
4 Haziran 2008; 19:13:39 

PETLAS hakikaten de Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşlarından birisidir ve her ne kadar son kullanıcı (otomobil) pazarında adı fazla duyulmasa da ağır vasıta, askeri araç ve uçaklar (Türkiye'de tek) için ciddi üretim yapmaktadır. Petlas'ın eskiden bir reklamı vardı Kurtuluş savaşı sırasında askerin lastiğe ihtiyacı oluyordu ve hatta "Para peşin kırmızı meşin" lafının hikayesi anlatılıyordu. Çok etkilemişti beni açıkçası...

Ayrıca LASSA'da alabilirsiniz o da Türk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihhk -- 4 Haziran 2008; 19:15:21 >

5067 Mesaj
4 Haziran 2008; 19:15:46 

petlas satılsa sağda solda alayım.

Ben LASSA aldım. Bu da yerli lastik ülkem kazandı, hemde Bridgestone la aynı hamur

May The Force Be With You

3964 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:03:04 

benim arabada lassa var.petlas özellikle otomobil dışındaki diğer araçlar için çok güzel ürünleri olduğunu biliyorum.otomobilde fazla duymadım ama.

10' Skoda Fabia II 1.2 Şeker Beyazı

Apple iPhone 5S 16GB

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Haziran 2008; 20:06:07 

Ülkemizde satışı olan firmalar ile aynı kalitede lastikler üretiyordu da biz mi almadık ??

Alalım ilk virajda bariyerlere gömelim. Sonra Türkiye kazansın..

5776 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:31:39 

acaba binek araçlarda lastiğin perfonması nasıl ıslak zeminde fren duruş mesafesi yol sesi lastik ömrü uzunmu kısamı bunlari petlas kullanan birisi açıklarsa herkes için faydalı olur

Heidelberg, Manroland, PolarMohr

5067 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:45:15 

lassa çoğu yabancı firmadan iyi lastik yapıyor...

İLk virajda bariyerlere gömülmüyor 40bin km dir kullanıyorum yani

Bridgestone la aynı hamur olduğu için öyle bir durum yok. tek farkı Bridgestone dan desenleridir...Çok ta fark yok

7954 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:47:23 

205 50 17 veya 215 45 17 ebatında petlas üretilmiş diye duydum

nerden bulabilirim?

Badass Nova

1766 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:50:41 

Sen alma o almasın.. Gözünü kapatıp alıcaksın firma zenginleşecek geliştirmeye para harcıyacak üst modeller çıkacak.İşler böyle yürür.İlk arabalara binip ülkesinin arabasını alanları düşünün.Ülkeleri kazandı mı kazanmadı mı? Bence de Petlas alınmalı.

Pioneer DEH-1900--Pioneer TS-W310S4--Pioneer TS-S15--Pioneer GM-X602--XETEC Vector V200.4--Alpine SXE-6925S @ '92 Renault 11 TXE Flash

1005 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:54:13 

Petlas;
İş Makineleri, Traktörler, Askeri Araçlar, Kamyonetler, Kamyonlar ve Minibüslere lastik üretiyor üretmeye devam etsin.

Öyle Petlas alalım demekle lastik alınmaz. Lastik bu ufacık bir sorun sonucunda hayatinizdan olursunuz.
Aaaa olurmu diyorsaniz. Google bir girin "Firestone" bir araştırın.
Firestone Bridgestone şirketinin Amerika için lastik üreten firması bir ara Ford ile mahkemeliktir.
Bir tanesininde resmini ekliyorum.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mississippi -- 4 Haziran 2008; 20:52:53 >

7077 Mesaj
4 Haziran 2008; 20:57:34 

iyi lastik iyi para tercih sebebi olmalı.

FIRE (Fully Integrated Robotized Engine)

1063 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:16:22 

hangi firmalarda nerede bulabiliriz fiyatları nedir bilginiz varmı

keskin nişancı.

16568 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:18:50 

bizim millet yıllardir kullandigi markaya güvenir (bridgestone michelin)gibi onun icin petlası fazla tercih eden olmaz bence

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

5067 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:23:52 

quote:

Orjinalden alıntı: mississippi

Petlas;
İş Makineleri, Traktörler, Askeri Araçlar, Kamyonetler, Kamyonlar ve Minibüslere lastik üretiyor üretmeye devam etsin.

Öyle Petlas alalım demekle lastik alınmaz. Lastik bu ufacık bir sorun sonucunda hayatinizdan olursunuz.
Aaaa olurmu diyorsaniz. Google bir girin "Firestone" bir araştırın.
Firestone Bridgestone şirketinin Amerika için lastik üreten firması bir ara Ford ile mahkemeliktir.
Bir tanesininde resmini ekliyorum.

0

firestone un bir modeli hatalıydı , kazalara sebebiyet veiryordu...demekki koskoca Bridgestone bile hatalı mal yapıyormuş, esas bu koyduğun örnek TÜRK MALININ ne iyi olduğunu göseteriyor işte..

Türk malı Petlasta öyle birşey çıktımı şu ana kadar?

Çıkmadı...

Firestone ben de kullandım, sıfır aldığımda aracımda takılı alstik firestone du...SOnra lassa taktım, 1231412849712462194 kat daha iyi lastik... hem de yerli...

PEtlas

7954 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:26:19 

http://www.petlas.com.tr/page.php?ID=1124

Burada ebatları var 15'' ve 16'' jantlar için mevcutmuş.
Şunu gözüm kapalı söylerim bindiğimiz Kumholara bence bin basar
en azından suda jilet gibi kaymaz havalı deseni olmadığı için.

Badass Nova

398 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:27:29 

valla kalitesine emin olsam hiç düşünmem alırım hatta yerli malı olduğu için kafadan avantajlı benim gözümde ama bu lastik işi belli olmaz 160 180 le giderken zart diye patlayıverir görürsün ozaman yerli malı kullanmayı.Tabutun yerli olur işte.

kalitesine emin olsam kesinlikle düşünürüm ama hayat memat meselesi bu işler.

Since 2002 - Ozzy

10528 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:27:51 

Benim 225*45*17 michelin pilot sport ayarında varsa alırım , ayrıca michelin bile balon yaptı

9209 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:29:05 

zaten çoğu kişi lastik alırken desenine bakıyor
V desenli oldumu tamamdır

10 ay önce 205/55/16 petlas 120 ytl idi
ama nokian tercih ettim.
tanesi 199 ytl idi

bende 205/50/17 almayı düşünüyodum ama jant bulamadım
bütçemi aştı uğurcum

6722 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:34:47 

Petlası zamanında araştırmıştım %100 Türk iştiraki kaliteli lastikler.. Ama otomobil için olan lastiklerinin ebatı çok küçük. 205/55R16 falan bulmanız hayal

edit: 205/55r16 ürünleri çıkmış.. ama diğer ebatları hala ufak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 4 Haziran 2008; 22:10:09 >

1005 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:35:45 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

firestone un bir modeli hatalıydı , kazalara sebebiyet veiryordu...demekki koskoca Bridgestone bile hatalı mal yapıyormuş, esas bu koyduğun örnek TÜRK MALININ ne iyi olduğunu göseteriyor işte..

Türk malı Petlasta öyle birşey çıktımı şu ana kadar?
Çıkmadı...

Firestone ben de kullandım, sıfır aldığımda aracımda takılı alstik firestone du...SOnra lassa taktım, 1231412849712462194 kat daha iyi lastik... hem de yerli...

PEtlas

Kullanan yokki çıksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mississippi -- 4 Haziran 2008; 21:35:03 >

5067 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:40:48 

ssen öyle san, Anadoluda doludur petlas lastik...

Artı kamyonlarda filan baya kuıllanılıyordur.

Hadi onu geçtim, LASSA da yerli... Lassaya diyebilecek lafın var mı?

Kumhodan filan bin kat daha iyi...

Gerçi bayağı da pahalı açıkçası Lassa , pirelliden pahalı.

Pirelli de yerl iüretim sanırsam.

Keza goodyear ve bridgestone da...

Çok ta kaybınız olmaz bu ürünleri alırsanız..

1005 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:44:12 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

ssen öyle san, Anadoluda doludur petlas lastik...

Artı kamyonlarda filan baya kuıllanılıyordur.

Hadi onu geçtim, LASSA da yerli... Lassaya diyebilecek lafın var mı?

Kumhodan filan bin kat daha iyi...

Gerçi bayağı da pahalı açıkçası Lassa , pirelliden pahalı.

Pirelli de yerl iüretim sanırsam.

Keza goodyear ve bridgestone da...

Çok ta kaybınız olmaz bu ürünleri alırsanız..

Ustam kamyon demişsinde ben zaten onları yazdım en başta iş makinesi, kamyon vs vs diye
Kamyon ile benim yer yer yüksek hızlara çıkan 3 tonluk arabam
Veya BMW, Mercedes veya diğer binek tip suratli arabalar bir mi ?

3776 Mesaj
4 Haziran 2008; 21:45:57 

petlas degilde lassa alırım.

petlası şimdiye kadar en cok traktörlerde gördüm hic bir arabada petlas ın bir modeline rastlamadım

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
|∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |

5776 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:04:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Benim 225*45*17 michelin pilot sport ayarında varsa alırım , ayrıca michelin bile balon yaptı

şuan özdamar kullandığın lastik halen balonlumu eğer öyleyse çok sakat biran önce lastiğini değiştir 90 dan fazla yapma sonra arabayla sakata gelme

Heidelberg, Manroland, PolarMohr

14138 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:10:48 

adac testlerinde michelin veya diğer büyük markalarla aynı performansı versin almayan en adi....

o kadar para verip güvenli olsun diye kastığımız aracın yere değen tek yeri olan lastikleri pek şansa bırakmam
ne zmnki testleri çıkar böyle
o markaları yakalar
kimse zaten daha fazla para verip almaz yabancıları

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5648 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:41:18 

petlas ı binekler haricindeki vasıtalarda çok gördüm ama 17 jant kullandığım için o ebatlarda binek lastiği üretmiyor sanırım üretse neden olmasınki?

G.S

3036 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:42:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

eggy13 arkadasım iddiayı eden sensin karışmak gibi olmasında...
bencede bir f16 lastiği ile otomobil lastiğini karşılaştırmak yanlıs....

f16 lastiği yapıyor diye otomobilde performansı sağlıyor denemezki böyle bir kanıya nasıl varıyorsunuz acaba açıklayın bence

En azından şöyle denebilir;
F16 larında Petlasa Türk Hava Kuvvetleri güveniyorsa biz arabalarımızda neden güvenmeyelim?
Bir f16 da hayati önem taşıyan lastik çok dayanıklı olmalı değilmi?

Kaliteli olmasa tercih edilmez...
Fakat yinede THK deki F16 larda tercih edilmesinin en büyük sebebinin kalite değilde
ASKERİ GÜVENLİK olduğunu düşünüyorum...
%100 yerli üretim lastiğe asker güvenir...
Ama yabancı lastikte sabotaj ihtimali olası...

14138 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:43:09 

biz başarısız olur demiyoruzki ama...
ona ağırlık versin
testleri yapılsın adac v.s. gibi ....
aynı çıksın michelin bridgestone la tabiki alırız neden almayalım....
daha ucuz olurki olmasa bile emin olun çok kişi alır...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6496 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:46:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

biz başarısız olur demiyoruzki ama...
ona ağırlık versin
testleri yapılsın adac v.s. gibi ....
aynı çıksın michelin bridgestone la tabiki alırız neden almayalım....
daha ucuz olurki olmasa bile emin olun çok kişi alır...

işte sorun burada michelin bridgestone v.s marka satmakta petlassa araba lastikleri üretimine ağırlık vermemiş o kadar bence isminin duyulmaması kalitesiz olduğu veya ilk virajda bazı arkadaşların dediği gibi bariyerlere gireceğinizden değil

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..

14138 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:49:27 

otomobil lastiklerine ağırlık vermemiş bir fiirma olarak michelin v.b. firmalarla aynı performansı vermesi çok zor....

947 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:50:07 

Arkadaşlar uçaklara lastik yapan bir firmayı düşünün ki neden otomobillere yapamasın, kamyona yapıyor, otobüse yapıyor, hadi bunları geçtim uçaklara yapıyor eee neden otomobil lastiği yapamasınlarki. Arkadaşlar eğer uçaklara takıyorlarsa bu petlas lastiklerini demekki öyle ilk virajda aracı gömecek lastik falan değil. Benim anlatmak istediğim bir uçak yere indiğinde kaç km. süratle ilerliyor düşünün veyahutta kalkarken bu kalitede lastik yapan bir firma otomobiller içinde yapabilir yapıyorda. Neden bizler kendi ürünlerimizi küçümsüyoruz ki denemeden görmeden yok kötü yok şöyle böyle demeye başlıyoruz hemen. Ya biz bu yüzden ilerleyemiyoruz işte. Belkide çok iyi lastik nereden biliyorsunuz yani hiç kimsenin almamış veya kullanmamış olması onun kötü olduğunamı işaret ediyor. Bilmezseniz almazsınız tabiki, bence Türkiyede kim ne derse desin kaliteye önem veriliyor artık eskiden tamam çok önemli değildi kalite falan. Fakat şimdi gerçekten Türkiyede herşeyin kalitelisi yapılıyor arkadaşlar. Saygılarımla...

5067 Mesaj
4 Haziran 2008; 23:01:37 

Bir Jete lastik takacak kadar büyük teknolojiye sahipse, F16 ları güvenle uçuruyorsa ben o lastiği aracıma takarım kardeşim.

Bir F16 kaç saniyede inanılmaz yüksek hızlara çıkıyor, o ivmeyle lastikler ne kadar ısınır o ısıya hıza dayanacak, o ivmeye dayanacak, ve uçağın inişinde o yüksek ağırlığı taşıyacak gümlemeyecek, mükemmel

6496 Mesaj
4 Haziran 2008; 23:11:43 

Ağzın çok iyi laf yapıyor dostum kusura bakma ben bu kadar laf salatası yapmayı beceremem

BUYRUN ARKADAŞLAR BEĞENİLMEYEN PETLAS FABRİKASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggys -- 8 Haziran 2010; 17:22:27 >

1515 Mesaj
5 Haziran 2008; 0:48:05 

İstanbul'daki İ.E.T.T otobüslerinin hemen hemen hepsinin lastiği Petlas'tır. Her gün binlerce insan bu araçlara biniyor. Özellikle sabah saatlerinde otobüsleri bilmeyenimiz yoktur heralde. Traktör lastği diyip kestirip atmak yerli sermayemize haksızlık olur.

Tofaş Kartal 2001 Model 1.6 75BG Manuel, Gümüş Gri
Full+Full(!),4 Cam Manuel,5 Vites

2021 Mesaj
5 Haziran 2008; 2:14:55 

Ar-ge'ye yatırım yapsın,lastiklerin kalitesini arttırıp ürün çeşidini arttırsın o zaman alalım.Petlas'ta benim aradığım ölçülerde lastik yok.Tv'de biraz reklam yapsın araba lastiği ürettiğini herkes bilsin.Petlas deyince aklıma traktör lastiği geliyor.

2024 Mesaj
5 Haziran 2008; 2:29:48 

petlasın geçmişi çok eskidir , millet don lastiği üretirken onlar bu ülke için araç lastiği yapıyordu.

Hyundai Elantra Mode Ov 2011
Aquacraft Nitro Vee
HPI RS4-3 Evo

219 Mesaj
5 Haziran 2008; 4:22:48 

Konunun ana fikrine canı gönülden katılmakla beraber, özellikle otomobil lastiği olarak kalite-güvenlik-standartlara uyum-fiyat-bulunabilirlik gibi konularda rakipleriyle rekabet edebilirliğini destekleyen bilgilere ulaşıp paylaşmamız gerektiğini düşünüyorum.
Saygılarımla.

http://resim.donanimhaber.com/m_23488222/mpage_1/f_/key_//tm.htm#23488222

6862 Mesaj
5 Haziran 2008; 4:30:40 

Ya arkadaşlar yeni gelmişken sorayım yeni konu açmak istemedim. Konuyuda bölmek istemiyorum kusura bakmayın ama;

Nexen marka lastikler nasıl? Goodyear'ın yan sanayisi deniliyor öyle mi? Varmı aramızda kullanan mennun kalan, kalmayan?

3667 Mesaj
5 Haziran 2008; 9:50:04 

Nexen marka lastikler çin malı benim kullanım ve görüşüme göre 5 kuruş etmez. 195/60/15 aldım 20000 kmde bitti. Ucuz etin yahnisi oldu kesinlikle kendi adıma tavsiye etmem.
quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Ya arkadaşlar yeni gelmişken sorayım yeni konu açmak istemedim. Konuyuda bölmek istemiyorum kusura bakmayın ama;

Nexen marka lastikler nasıl? Goodyear'ın yan sanayisi deniliyor öyle mi? Varmı aramızda kullanan mennun kalan, kalmayan?

14138 Mesaj
5 Haziran 2008; 13:17:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

ben kış lastiğini kullandım memnun kaldım

6449 Mesaj
5 Haziran 2008; 13:34:46 

bir sonraki yaz sezonunda lastik ihtiyacım olacak, fiyatları uygunsa ve aracıma göre olanı varsa petlası seçenekler arasına koyacağım kalitesiz olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

11050 Mesaj
6 Haziran 2008; 18:52:39 

arkadaşlar doğru söylüyorsunuz aslında;evet petlas ne yazık ki bir bridgestone;michelin ya da pirelli kadar kaliteli değil.
fakat @SabitSalınım arkadaşımın dediğini uygulamaya geçirirsek petlas'da bu markalar gibi kaliteli üretimlerde bulunabilir.^
bir markanın daha iyi üretim yapması için önce ürettiği malların satılması gerekir;malalrı satılsın ki kâr elde etsin;böylece daha iyi ar-ge çalışmaları yapsın.
bu sayede böyle böyle petlas'da ileride kaliteli lastik markaları arasında yerini alacaktır.

şu anda otomobil lastiği satışı var mı bilmiyorum ama petlas'ın ağır vasıta lastiklerini de kullandık ve herhangi bir sorun çıkmadı.

603 Mesaj
10 Haziran 2008; 21:28:45 

bende almayı düşünüyorum fakat güvensizlik ses yaparmı fren mesafesi nasıl ıslak zeminde kayarmı

fulda ile arasında kaldım

1172 Mesaj
11 Haziran 2008; 18:12:46 

Kumho Mumho vs uyduruk Çin malı alacağıma gider petlas veya Lassa alırım yada burada iştiraki daha fazla olan Bridgestone..

Bu lasitin sırt formuda Bridgestone Turanza ER300 e çok benziyor
http://www.bridgestone.com.tr/menuengine.asp?c=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 11 Haziran 2008; 18:16:54 >

41 Mesaj
24 Temmuz 2008; 23:24:42 

Arkadaşlar petlas otomobilller içinde lastik üretiyor. taksicilik yapan bir arkadaşım Ford Connect aracına 195/65/15 95 H modelini almış tanesi 100 YTL den. 20000 km olmuş hiç bir sorunla karşılaşmamış ve çok da memnun. Her ilde satış bayileri var. İnternette yayınladıkları fiyatlar yüksek ama fiyatı direk bayiden alın.
PETLAS lastikleri, ISO 9001 Kalite Güvence Standartları gereğince üretilmektedir.
PETLAS lastikleri ETRTO standartlarına ve ECE regülasyonlarına uygun olarak üretilmektedir.

6449 Mesaj
26 Temmuz 2008; 14:16:14 

youtube.dinamiturk teki videoyu ekleyemiyormuyuz yav buraya
http://youtube.dinamiturk.com/watch?v=HSekmWN6N2Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 26 Temmuz 2008; 14:20:46 >

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

1237 Mesaj
6 Eylül 2008; 8:22:15 

Dün gidip arkadaşımın tavsiyesi üzerine arabama 4 adet 165 70 13 petlas marka lastik aldım. 248 ytl 6 ay taksit. Arkadaşım nisanda almıştı ve çok memnun olduğunu söyledi. Kötü çin mallarına para vereceğime ülkem kazansın.

2746 Mesaj
6 Eylül 2008; 9:44:22 

Petlas otomobil ve binek araç piyasasına ağırlığını koymak istiyorsa, reklam kampanyalarını hızlandırmalı. Diğer ecnebi lastik firmalarının günde onlarca reklamı oynuyor televizyonlarda, billboardlarda, bense petlası yalnızca uçağa binerken ya da fabrikasının önünden geçerken görüyorum. Reklama biraz daha önem vermeleri gerekir...

Sheer Driving Pleasure.

2321 Mesaj
6 Eylül 2008; 11:06:44 

Bursa'daki taksicilerde petlas kullananlar var ve hepside memnun özellikle sessizliğini öve öve bitiremediler...

3517 Mesaj
6 Eylül 2008; 12:02:17 

bu mantığa hiç katılmıyorum..

lastik gibi hayati önemli bir konuyu uçak,kamyon vb lastikler üreten bir markaya mı bırakacağız..

konuyu açan arkadaş öncülük yapıp alsın,ölmez sağ kalırsa deneyimlerini paylaşsın bizle..

3096 Mesaj
6 Eylül 2008; 12:10:09