Şimdi Ara

Two and a Half Men - Komedi (2003- ) - 11. Sezon Başladı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.619
Cevap
6
Favori
42.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.imdb.com/name/nm1083271/

"Two and a Half Men" .... Prudence (1 episode, 2004)
    - Camel Filters and Pheremones (2004) TV episode .... Prudence

Ekleme:
    İlk sezon bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 17 Temmuz 2009; 14:32:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: daywalker148

quote:

Orjinalden alıntı: Superman *

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

1x12'de Barta'nın torunu Megan Fox mu bana mı öyle geliyor?

Değil ben baktım dikkatlice

İmdb öyle demiyo ama

Biadaha izleyeyim şu bölümü ben
  • 1 . sezondayım cnbc-e den izliodum zaten ama ilk bölümler jake' in yaşı ufak olduğu için daha da komik

Bu arada onun megan fox olduğunu anlamak için dikkatli bakmaya gerek yok alıcı gözüyle bakmak kafi
  • alıcı gözüyle bakmaya bile gerek yok :D bölümün sonunda konuk oyuncularda adı geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deaft1 -- 17 Temmuz 2009; 22:02:22 >
  • Bu Rose ne güzel bi şey yahu. Hem güzel hem saf hem garip.
    Balkondan girip gelmesi, Charlie'nin dizine yatması, konuşma tarzı falan çok iyi.
  • Two and half man daha sonra Big bang theory'i tek geçerim

Benim en sevdiğim karakter Rose dizi de.

Dizinin konuk oyuncuları da diziye renk katıyor.
  • 2x10'u izledim şimdi. Rose
    meğersem psikiyatri üzerine master yapmış. 4 yıllık üniversiteyi 2 yılda bitirmiş.
    Breh!

Önceki bölümde
    komşudan fırlatılan bebek bezinin Alan'ın kahvesine çarptığı sahnede yıkıldım resmen.

Ekleme

CharlieHarperSucks.com'u da Rose yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 19 Temmuz 2009; 1:34:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Ekleme

CharlieHarperSucks.com'u da Rose yapmış.

O bolumu izleyeli ben baya oldu ama en sevdigim bolumlerden biri o.
  • daha önce birisi demişti everybody loves raymond gibi demişti. uzun yıllar devam edebilir demişti. hikaye olarak alakası yok ama evet aynı onun gibi yani dizi ne çoğalıyor ne azalıyor hep aynı çizgide gidiyor. 9-10 sezou devirecek gibi.
  • how i met ur mother a asla değişmem bu diziyi.mükemmel4.sezon 14.bölümdeyim.istikrarlı bi şekilde ilerliyorumizlemeyen inanılmaz şeyler kaçırır.tek geçerim...
  • bende 4.sezon 19.bölümdeyim süper gidiyor.Şu aralar yayınlanan en komik sit-com.
  • 3.sezonda kaldım. 3'den bi kaç bölüm izledim. Bi ara bi sezon daha izlemek lazım.
  • Güzel bir dizi 1.sezon 3.bölümdeyim
  • Ve 4.sezondayım. 3.sezon finali çok iyiydi. Bakalım 4'te neler olacak.
  • 4x02
    Jake'in şu mavi şapkayla yaptığı hareketler ve Vot Kameme olayı. Koptum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReapeR©

quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

Hele Charlie nin Saat ile ilgili yaptığı bir espri vardı..Sağ kol sol kol muhabbeti.Repliği hatırlayamadım şimdi ama..

Alan rolexi charliye gösteriyor ve özelliklerinden bahsediyor,

Alan: Bak, hareketle şarj oluyor. (Sol bileğini ileri geri sallayarak)
    Charlie: Sağ bileğine takda sonsuza kadar çalışsın.

• İzlediğim bölümlerde pek gülmedim açıkçası. O yüzden önyargılıyım ama ilk sezonu indirip bi bakıcam beğenirsem devamını getiririm
  • 5. sezon 3. bölümdeyim. Rose'un gitmesine üzüldüm balkondan çıkması mükemmeldi. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

İzlediğim bölümlerde pek gülmedim açıkçası. O yüzden önyargılıyım ama ilk sezonu indirip bi bakıcam beğenirsem devamını getiririm

emin ol ki pişman olmiycaksın.şimdi house a çok fena sardım.dersane açılınca bol bol dizi izlemeye vakit olucağından 2sini birlikte yürütücem
  • Cok guzel dizidir. Ilk izlediklerinde fazla gulmeyen arkadaslar, diziye alistikca komik gelecektir. Esprileri cok saglamdir hakkaten. Ozellikle Charlie'nin Alan'a soyledikleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.