Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.529
Cevap
21
Favori
133.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10.sezon 19 ve 20.bölümleri hiçbir yerde bulamadım türkçe altyazılı. Ben genelde diziyi indirip sonra altyazıyı dizinin üstüne yapmam çünkü öyle sevmiyorum. O yüzden direk altyazılı bulmak istiyorum ama internette hiçbir yerde bulamadım 17 ve 18.bölüm var en son heryerde. Varmı bildiğiniz yer ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skbMoony

Arkadaşlar 10.sezon 19 ve 20.bölümleri hiçbir yerde bulamadım türkçe altyazılı. Ben genelde diziyi indirip sonra altyazıyı dizinin üstüne yapmam çünkü öyle sevmiyorum. O yüzden direk altyazılı bulmak istiyorum ama internette hiçbir yerde bulamadım 17 ve 18.bölüm var en son heryerde. Varmı bildiğiniz yer ?

17-18 son bölüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: skbMoony

Arkadaşlar 10.sezon 19 ve 20.bölümleri hiçbir yerde bulamadım türkçe altyazılı. Ben genelde diziyi indirip sonra altyazıyı dizinin üstüne yapmam çünkü öyle sevmiyorum. O yüzden direk altyazılı bulmak istiyorum ama internette hiçbir yerde bulamadım 17 ve 18.bölüm var en son heryerde. Varmı bildiğiniz yer ?

17-18 son bölüm

Çözdüm ben normalde Amerikada 17-18 röportaj tarzı bir bölüm olmuş 19 ve 20 ile final yapmış bizde sanırım 17-18 le uğraşılmadı ve 19-20 bize 17-18 olarak nanse edildi.

• ne zaman duysam , boğazım düğümlenir.
  • Ben de başlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayınlanmamış hava alanı sahnesi ilk kez izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 19 Ağustos 2015; 4:25:06 >
  • Dün diziyi tekrardan izlemeye başladım.İlk seferde ne kadar güldüysem bu seferde yine aynı şekilde güldüm
  • Bitireli bir hafta oldu... Gerçekten aranan bir dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Hope

Phoebe'nin dizide de 3 aşağı 5 yukarı benzer bir sahnesi vardı Central Perk'te para ile çalmaya başlayan adını hatırlayamadığım bir kızla

• diziye yeni başladım.Şimdi ki hallerini görünce bayan oyuncularda müthiş değişim var.Ortam hoşuma gitti dizideki
  • Bitirdim daha yeni

• Diziyi daha yeni bitirdim ve gerçekten duygulandım. Dile kolay, tam 10 sezon. Gelmez daha Friends gibisi.
  • Time dergisi 2800 hollywood calışanına sormuş. en iyi dizi friends seçilmiş.

1. Friends

2. Breaking Bad

3. The X-Files

4. Game of Thrones

5. Seinfeld

6. The Sopranos

7. Saturday Night Live

8. I Love Lucy

9. Mad Men

10. The Simpsons

http://time.com/4038170/100-best-television-shows/
  • koobee24 kullanıcısına yanıt
    Guzel siralama ama mad men i anlamadim . Got da efsane simdiden ama daha bitmedi . Seinfeld komik dizi ama o kadar efsane degil bence .

• koobee24 kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa Seinfeld Friends'den bir tık üstte mesela. Ama zaten göreceli bir durum olduğu için yargılamamak gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Hope

Efsane olmuş ya Lisa kudrow hala çok tatlı :D
  • Merhaba herkese,

türkçe dublajı sonunda yükleyebildim. umarım beğenirsini iyi seyirler !

https://vimeo.com/141165777
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matsuyama4eva

Merhaba herkese,

türkçe dublajı sonunda yükleyebildim. umarım beğenirsini iyi seyirler !

https://vimeo.com/141165777

Emeğinize saygı duyuyorum ama yapmayın hocam, izlemek isteyen orijinal dilinde izlesin ve/veya altyazı ile izlesin, ama Türkçe dublajlı izlemesin
  • Matsuyama4eva kullanıcısına yanıt
    Ross un hellosu monicanin oh my god joeyin how u doing vsvs karsiligi turkcede yoktur
    Ama yine de izlemek isteyenler olabilir emegine saglik

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.