Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
21
Favori
133.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bs playerla çalıştırmayı dene o otomatik altyazı buluyo orda da yoksa hiç yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski efsanelerden bir dizi ama gayet iyi bir tülrü bitiremedim hep bi şansızlk oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Arkadaşlar 7.sezonun 720 p dual versiyonuyla uyumlu altyazisi olan varsa upload edebilrmi sitelerdeki tüm atyazilar denedim fakat uymadı hiç birisi

İnternet varsa hic ugradmayin pimp surumumu ne vardı düşük boyutlu onu indirin görüntü gayet yeterli ben de bazı sezonları 720p indirdim genelde bir sorun yok ama 8.sezonda uygun altyazı yoktu bildiğim kadariyla

• 20. Yıla özel 236 saniyede 236 bölüm
    Her sahneyi görünce sahnelerin önce ve sonrasını hatırlamak, gülmek, gülümsemek. Ve bunu yapabilen bir dizi. Harika...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bluray versiyonu uncut degil , olsa keske durmam orjinal satin alirim.cunku artik ripler cok eski goz bozuyor uncut sahneler ile daha iyi oldugu icin de mecbur yani izliyorum

• PHI kullanıcısına yanıt
    236 saniye boyunca ağzımda koca bi gülümsemeyle izledim ama video bitince yine hüzünlendim yine duygulandım. neden bittin ki sen Why god whyy
    seven seven seven seven...7 7 7 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

236 saniye boyunca ağzımda koca bi gülümsemeyle izledim ama video bitince yine hüzünlendim yine duygulandım. neden bittin ki sen Why god whyy

"Why God whyyy"
    Joey'in 30'a geldiği için ağladığı sahne.

Hepsini ezberlemişiz resmen ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Arkadaşlar 7.sezonun 720 p dual versiyonuyla uyumlu altyazisi olan varsa upload edebilrmi sitelerdeki tüm atyazilar denedim fakat uymadı hiç birisi

altyazı editörü ile ileri geri almayı dene öyle izle
  • Hiç İzlemeyen Varsa Kesinlikle İzlemesin Başka Bir Dizi İzleyemez Benden Demesi

The big bang theory i bile sarmıyor artık
  • özlemle anıyorum arada friends i
  • Eski dizileri izleme alışkanlığım yoktur ama bunu Friends'le yıktık bakalım bu anlayışı, daha ilk sezondayım ama ilk izlenimim harika bir dizi olduğu yönünde,
  • Boylesi gelmedi bir daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 3 Ekim 2014; 1:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bluray versiyonu uncut degil , olsa keske durmam orjinal satin alirim.cunku artik ripler cok eski goz bozuyor uncut sahneler ile daha iyi oldugu icin de mecbur yani izliyorum

hocam uncut versiyonu hd var mı internette bir türlü bulamadım benim bulduğum uncut versiyonları çok düşük çözünürlükte görüntü kötü sizin bildiğiniz bir site var mı
  • Yok . Yani bluray uncurt cikmadigi icin yok.
    Tabi biraz daha iyi goruntuleri vardir belki ama bluray uncut yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yok . Yani bluray uncurt cikmadigi icin yok.
    Tabi biraz daha iyi goruntuleri vardir belki ama bluray uncut yok

Benim bulduğum 360p çözünürlüğündeydi illa bluray HD olmasına gerek yok da 480p bile bulamadım. Bu arada normal versiyonda uncut versiyonunda göre çok fazla kesilmiş sahne var mı? bluray HD izlemiştim de uncut versiyonunu da izlemek istiyorum şimdi görüntü kalitesi kötü olmasına rağmen izlenmeye değer mi sizce

• 360p falan bilmem de ben dvd rip indirmisidim oyle saklarim.kesinlikle izlemelisin bence cok fark var

• Artık başlamanın zamanı geldi koyu bir HIMYM fanıyımdır bakalım onlar kadar güldürücekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: tisuanzii

Artık başlamanın zamanı geldi koyu bir HIMYM fanıyımdır bakalım onlar kadar güldürücekmi

HIMYMnin son 3 4 sezonuna gulebildiysen friends çok rahat güldürür emin ol. Ilk sezon eski geleceği için sarmayacak ama 3 4 bölümden sonra kopamayacaksin.

Ayrıca spolier olabilir ama ; "HIMYMFriends" Çakması Olduğunun Kesin Kanıtları 

http://onedio.com/haber/-himym-in-friends-cakmasi-oldugunun-kesin-kanitlari-350764

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.