Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
21
Favori
133.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

Beyler aslında bu konunun sayfası How I Met Your Mother'ı geçene kadar hepimiz burayı mesaj bombardımanına boğmalıyız.

Hiç önemli değil valla. Friends'in finalinin üstünden 10 yıl sonra bile bu derece konuşulması o rekorlar kıran sayfaların hepsinden daha değerli. Millet yıllarca Lost diye kafayı yedi. şimdilerde Lost'a dönüp bakan var mı ?

Dizimag kapanmadan önce Friends en çok izlenen 10. dizi konumundaydı. Başlayalı 20 biteli 10 yıl olmuş ve güncel dizilerin birçoğundan daha fazla izleniyor hala. Friends'ten başka hiçbir dizi bunu yapamaz. Böyle de devam edecek muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Beyler aslında bu konunun sayfası How I Met Your Mother'ı geçene kadar hepimiz burayı mesaj bombardımanına boğmalıyız.

Hiç önemli değil valla. Friends'in finalinin üstünden 10 yıl sonra bile bu derece konuşulması o rekorlar kıran sayfaların hepsinden daha değerli. Millet yıllarca Lost diye kafayı yedi. şimdilerde Lost'a dönüp bakan var mı ?

Dizimag kapanmadan önce Friends en çok izlenen 10. dizi konumundaydı. Başlayalı 20 biteli 10 yıl olmuş ve güncel dizilerin birçoğundan daha fazla izleniyor hala. Friends'ten başka hiçbir dizi bunu yapamaz. Böyle de devam edecek muhtemelen.

+1

Ayrıca friends izlerken hic 90 li yıllar diye takilmiyorsun. Çünkü senaryo hic popüler ve güncel olaylarla donatilmamis genelde kültürel ve ikili ilişkiler üzerine kurulu .Bu yönden de çok basarili ve orijinal bir diziydi friends

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten Friends'e aşık olan bi insan olarak ne zaman HIMYM'ın Friends'ten kopyalanmış bi sahnesini görsem gidip senaristinden yapımcısına herkesi boğmak istiyorum. Tamam HIMYM'ın da iyi yanları yok değil ama şu kopyalama sahneler bütün artıları götürüyor bence. Karakterlerin kopyalama olmasına girmiyorum bile. HIMYM Friends'in bitimini fırsat bilip çıkan bir dizi. 2004'te bitmiş 2005'te dizi yayınlanmış zaten. Bundan dolayı olabildiğince Friends'e benzetilmeye çalışılmış ve onun yerini almaya çalışılmış gibi hissediyorum ister istemez. Neyse zaten Friends'in tırnağı bile olamayacağı için np.
  • Diziyi bitirmiş bulunmaktayım.Yazacak çok şey var ama tek kelime ile anlatmak gerekirse EFSANE.Son sahnede gözlerim doldu.Hepsi birer arkadaşım gibi olmuştu.Bir süre etkisinden kurtulamayacağım.Büyük ihtimalle 2.kez baştan başlarım.6 arkadaşımı kaybetmiş gibiyim.
  • Normal dizi
  • Eğer yandan görünümü de Monica ise Çok farklı geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 8 Ağustos 2014; 17:49:32 >

• cidden hiç benzemiyo bence monica olamaz
  • Bencede değil, Monicanın saçı salık bu kulak arkası yapmış. Çene yapısıda farklı

• Hangi bölüm hocam merak ettim değil harbiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

Hangi bölüm hocam merak ettim değil harbiden

8. sezonun ya 5. bölümü ya da 4. bölümü. Büyük ihtimalle 5. bölüm.
  • Bende fark etmiştim o bölümü izlerken.Monica olamaz o.
  • beyler shamelessten sonra six feet under ile friends i listeye aldımda hangi siteden izleyebilrim pm atabilirmisiniz 480p olsa yeter fazlasında gözüm yok :) pm atarsanız makbule geçersiniz valla
  • Çok sevdiğim dizidir İnsan favori karakter bile seçemiyor hepsi ayrı iyi oyuncu
  • Suan 5. sezondayım daha önce izlemediğim günlere lanet olsun. Şu boş geçen yaz aylarında ilaç gibi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

http://onedio.com/haber/-himym-in-friends-cakmasi-oldugunun-kesin-kanitlari-350764

Sağlam karşılaştırma olmuş :)

Bu hemen hemen yüzeysel bir karşılaştırma olmuş, ikisinde de aynı olan sahneler var resmen
  • Ilk 3 bolumu izledim şimdi izlemedigim gunlere sovuyorum

• vay be şuan 2. ye bitirdim diziyi
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    gelsin 3 leme niyetleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walt09

gelsin 3 leme niyetleri.

tabiki. 2 de birakirmiyim ben bu diziyi

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.