Şimdi Ara

peugeot 206 ön cam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
12.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • merhaba arkadaşlar forumun uzun zamandır üyesiyim fakat işim sebebiyle çok seyrek girebiliyorum 3 ay önce 2. el bir peugeot 206 satın aldım yağmur sensörünün olduğu bölümde ufak bir çatlak vardı pek büyüyecek gibi görünmüyordu ama tahmin ettiğim gibi olmadı ve çatlak büyüdü ön camın ortasından yukarıdan başlayıp aşağıya doğru yarısına kadar geldi orda durdu ve şimdi çatlak camın sağına çekti sağa doğru yürüyor koskocaman bir kırıkmış gibi görünüyor sanki sağ ön koltukta oturana denk gelen taraf yerinden çıkacakmış gibi duruyor. şimdi bana yardımcı olursanız şunları soracam arkadaşlar. Otocam tamiri yapan yerler var özel maddelerle ve reçinelerle bu çatlaklar &75-80 oranında yokediliyormuş acaba böyle bir çatlağa faydası olurmu eğer olmazsa en önemlisi yeni bir cam taktırsam bana ne kadara mal olur orjinal, çıkma yan sanayi hiç farketmez en avantajlısını değerlendirecem çünkü fiyatlar hakkında hiç bilgim yok internette de bulamadım bileniniz varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekersizcay -- 4 Haziran 2008; 0:17:07 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.