Sevgiliyle barışmanın en etkili yolları
9 Cevap30342 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6 Mesaj
3 Haziran 2008; 22:45:25 

kavga ettiniz.. azıcık hatalısınız... barışmak için neler yaparsınız?en fazla ne yapabilirsiniz?

2362 Mesaj
3 Haziran 2008; 22:48:04 

Fake olmamamak... Kendin olmak... En iyi yol budur.

35 Mesaj
4 Haziran 2008; 22:32:34 

hakkaten kavga edip barışma yolu arayanlar şöyle bişi yapabilir... alırsınız bi kamera.. sonra ufak bi görüntü kaydı alırsınız.. onun sizin için önemini ya da işte hatalı olduğunuzu fln anlatan.. sonra bi şekilde izlemesini sağlarsınız.. duygu pötürcüğü olabilir bu durumda:)barışır kesin..

15 Mesaj
8 Haziran 2008; 19:25:57 

işte burası evet:)

bu adrese gönderin madem o videoları bir de üstüne hediye kazanın.. eğlenmek için sadece izleyebilirsiniz de:)

15 Mesaj
8 Haziran 2008; 20:23:12 

ipod touch veriolarmış en çok oy alana sanırım..katılsammı naapsam yahu.

6 Mesaj
9 Haziran 2008; 11:04:14 

intahar et ama ölmemeye çalış senin böle bişi yaptığını duyunca hemen yanına gelip seni affetcektir tabi oda seviyosa yoksa ne şehittir ne gazi ....... yoluna gitti niyazi olursun avrupa yakasında sacit şahikayamı yapmıştı ne ordan aklıma geldi...

Belki bir Aşktir..bu kentin bellegini geri getirecek olan...

15 Mesaj
9 Haziran 2008; 23:18:58 

öle barışcaksa hiç barışmasın yahu..
quote:

Orjinalden alıntı: CiNe__

intahar et ama ölmemeye çalış senin böle bişi yaptığını duyunca hemen yanına gelip seni affetcektir tabi oda seviyosa yoksa ne şehittir ne gazi ....... yoluna gitti niyazi olursun avrupa yakasında sacit şahikayamı yapmıştı ne ordan aklıma geldi...

19 Mesaj
10 Haziran 2008; 12:14:29 

dh da herhangi bir foruma seni seviyorum vs. gibisinden bişiler yazın ve okutun yada test kitabının içine ss yazın çok etkiliiiii...... ama tekrar küsmeme konusunda garanti yoq yada sallayın o barışmaya çalışsın

626 Mesaj
10 Haziran 2008; 12:19:10 

önce özür dileyeceksin sonra kabul etmicek sonra affetmen için ne yapabilirim diyceksin o da affetsem bile içimde her şey düzelmicek dicek yani hiç bi yolu yok mu diceksin o da yok dicek sen de o zaman hayatında başarılar dilerim diyceksin sonra gelip ya şaka yaptım zaten affetmiştim dicek

635 Mesaj
10 Haziran 2008; 12:28:35 

deki '' ben bi hata yaptım top sende '' sekle ayrılırsa kendi ayrılır barışmak isterse o barışır sen yırtarsın

Yvonne Strahovski

Fan Club
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sevgiliyle barışmanın en etkili yolları
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297