Şimdi Ara

DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ... (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.194
Cevap
29
Favori
595.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xvet

quote:

Orijinalden alıntı: fotokopi tamircisi

selam arkadaşlar,benimde 2005 model 193.000 km.kangoo multix var.inanın çok memnundum.hiç bir sorun yaşamadım.bu yüzden vefa borcumu deyin,siz bilirsiniz yine renault'la devam edip aracımı yeni kangoo 85 bg.full+full ile değiştirdim.bu hafta içinde teslim alıcam.ilk kangoomdan çok memnundum,umarım Allah utandırmaz,hayırlısı olur. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    pekı 193 bın km boyunca ne gıbı sorunlar yasadın enjektor turbo sorunu varmıydı yada yakıtı nerden aldın euromu aldın ???????? trıgerı kac bınde bır degıstırdın?????????

+1000
  • arkadaşlar 2005 kangoo multix ile 193.000 km kadar kısaca;
    ortalama 10.000 km düzenli bakımını yaptırdım,garantiden sonra her 5 km hava filtresini kendim değiştirdim,her 60.000 km ağır bakım gördü. 130.000 km.turbom gitti,o da biraz şans biraz kısmet deyip 1.150.00 tl verip yeniledim.birde 185.000 km dinamonun kasnağı kırıldı,onada 125.00 tl ödedim.hepsi bu. sürekli total ve opetten mazot aldım. bundan başka bana extra hiç masraf açmadı. ön takımına anahtar bile değmedi.unutmadan bu arada ön fren disklerini ve balatalarını değiştirdim ama geçmiş gün kaç kere hatırlamıyorum.oda öyle fazla tutmadı zatenki hatırımda kalmamış.inanın benim kahrımı çok çekti ve çok memnundum.yenisini uzun vadede bu yüzden merak ediyorum,bi ara eski kasanın 80 bg.nimi alayım diye düşündüm,bana hiç destek çıkan olmadı,yenisi varken eskisimi alınır dediler,hayırlısı bakalım, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,önemli olan bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: fotokopi tamircisi

arkadaşlar 2005 kangoo multix ile 193.000 km kadar kısaca;
    ortalama 10.000 km düzenli bakımını yaptırdım,garantiden sonra her 5 km hava filtresini kendim değiştirdim,her 60.000 km ağır bakım gördü. 130.000 km.turbom gitti,o da biraz şans biraz kısmet deyip 1.150.00 tl verip yeniledim.birde 185.000 km dinamonun kasnağı kırıldı,onada 125.00 tl ödedim.hepsi bu. sürekli total ve opetten mazot aldım. bundan başka bana extra hiç masraf açmadı. ön takımına anahtar bile değmedi.unutmadan bu arada ön fren disklerini ve balatalarını değiştirdim ama geçmiş gün kaç kere hatırlamıyorum.oda öyle fazla tutmadı zatenki hatırımda kalmamış.inanın benim kahrımı çok çekti ve çok memnundum.yenisini uzun vadede bu yüzden merak ediyorum,bi ara eski kasanın 80 bg.nimi alayım diye düşündüm,bana hiç destek çıkan olmadı,yenisi varken eskisimi alınır dediler,hayırlısı bakalım, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,önemli olan bu...

yenı aracınız hayırlı olur ınsallah son bır soru soracağım aracınızı kaça sattınız turbonun bozulma sebebı neydı vede nasıl anladınız turbonun bozuldugunu... trıger degısımlerını servıstemı yaptırdınız devırdaim su pompasını hep degıstırdınızmı 60 bınde...

• Eski kasanın 0 ını alacaksanız bence yeni kasa daha iyi olur ama 2.el olacaksa 80 liğini tavsiye ederim ...
  • herkse iyi akşamlar yeni gelen arkadaşlar herkese iyi forumlar.

burbarian kangoo al dersim ama nası bi kangoo al derim 2004 model ve sonrası kapı kolunda DCİ yazanlar
    bunlar 1.5 turbolu oluyo ki gerçekden çok hız beklentisi olmayan insanlar için ideal birde az yakması servis ve parça da sıkıntı olması o da iyi .birde 5 kapı deninlen araçlardan almanı tavsiye ederim orjinal fabrika çıkıl camlı araç.klimalı senin isteğine göre al alma derim en son benim yapdığım bir hata senin yapmanı istemem arabayı alacaksan 2.el yada 0 olursa da benim kulladığım kasa alırsan güvenlik paket li al benim araçda abs yok mesala ... birde Hususi al 2 senede bir muayene girrersin.
  • HERKESE HAYIRLI AKAŞAMLAR
  • arkadaşlar 3 sene broadway sonrası 1 hafta önce 1.5 dcı multıx aut. aldım 2004 model.bende sizinleyim artık.herkese merhaba...........
  • Sayın kirei tavsiyeleriniz için çok çok teşekkürler. Aramaktayım hala. Araba satış sitelerinde ilginç birşey dikkatimi çekti. Aynı yaşta aynı özelliklere sahip arabalardan bazılarında, az km olanlar daha ucuz görünüyor. Normal değil bu durum.Sanırım km saatiyle oynanmış bu arabaların. Bunu kesin olarak tespit etmenin bir yolu var mıdır? Eğer yoksa yanıma tamirci bir ustayı alıp araba pazarına gitmek daha doğru olacak.
  • herkese hayırlı akşamlar
  • sayın xvet;
    aracımı 13.500 tl takasa verdim,belki pazara çıkarıp veya ilan verip 500-1000 tl arası daha fazlaya satabilirdim ama aracım ne kadar orijinal ve sorunsuz olsada km.yüksek olmasından dolayı gelenle gidenle uğraşmak istemedim.bunada ayıracak vaktimde yoktu zaten.
    turbomda trafikte seyir halindeyken ani bir gaz verme sonucu gitti.bu konuyu çevremdeki turbolu araç kullananlara sordum ortak görüş 130.000 km.gayet normal dediler.daha uzun kullanalar var biliyorum.fakat ben yapım itibari ile aracımı biraz sert kullanıyorum,buda ondandır diye düşünüyorum
    triger kayışımıda her 60.000 km.'de değiştirdim.
    su devirdaimime gelincede o benimde dikkatimi çekti ve servisede sormuştum,şuan için birşey görünmediğini söylemişlerdi.
    saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Sayın kirei tavsiyeleriniz için çok çok teşekkürler. Aramaktayım hala. Araba satış sitelerinde ilginç birşey dikkatimi çekti. Aynı yaşta aynı özelliklere sahip arabalardan bazılarında, az km olanlar daha ucuz görünüyor. Normal değil bu durum.Sanırım km saatiyle oynanmış bu arabaların. Bunu kesin olarak tespit etmenin bir yolu var mıdır? Eğer yoksa yanıma tamirci bir ustayı alıp araba pazarına gitmek daha doğru olacak.

km düşürme yapma ihtimalleri de var hemde çok yüksek nerden biliyosun de ben arabamın bağzı bakımlarını tanıdık bi usta var ona götürürüm benim araç 144 binde bana dediği şu 90 indirelim bu km !!!

birde km düşürme yoksa ya araç da vuruk boya vs vardır yada hususi olmaz ondan da fark eder sonra dan açma camlı olursa o da fiyatda var eder .

54-)biaraba.com 2008 1.5 dci authentique
    55-)canpolat35 2009 kangoo multix expression
    56-) semihsafa54 2004 ModeL KanGoo
    57-)oplav renault kangoo 2000 express 1,9
    58-)serdarcayir renault kangoo 2004 model 1.5 dci kangoo multix
    59-)19KaaN25 renault kangoo 2001 model 1.9 dizel kangoo
    60-)karakahin renault kangoo 2002
    61-)renault_0808 renault kangoo 2007 1.5 65bg
    62)ahmety1907 renault kangoo 1.5 dcı multıx aut. 2004

• 2007 80hp 1.5dCi kangoo ların debriyaj balatası kaç binde değişiyor acaba bilen var mı?
  • Merhaba kangooseverler ve kangoo sahibi arkadaşlar..

Uzun zamandır bende topiği takip edemedim. Aracımda birkaç değişiklik yaptım sizlerin beyenisine sunuyorum. İlginizi çeken bir yer olursa sorabilirsiniz.

buda bonus :)

Aralıktaki muayeneyi atlattıktan sonra sırada 2 numara cam filmi ve arka torsiyon basma var.. Sonrada xenon + sis :)

Yorumlarınızı bekliyorum..

• Stoplardaki boya mı folyo mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Stoplardaki boya mı folyo mu ?

Siyah Mat folyo.. Reklamcılarda yada tabelacılarda bulabilirsiniz..
  • 2009 kangoo mp3 çalar taktırcam direksiyonunla uyumluluk problem olur mu ve çok meşakatli bir iş mi taktırmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biaraba.com

quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Stoplardaki boya mı folyo mu ?

Siyah Mat folyo.. Reklamcılarda yada tabelacılarda bulabilirsiniz..

Manisa da ne kadar aksesuarcı ve reklamcı varsa sordum ama hiçbirinde yok ...
  • Tühhh be

61 numarayı bekliyodum üye olmak için :)

2 gün gelmedik kaşırmışız.
  • herkese hayırlı akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hektorSTK

2007 80hp 1.5dCi kangoo ların debriyaj balatası kaç binde değişiyor acaba bilen var mı?

bu sorunun cevabını bilen yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.