- x
DH RENAULT KANGOO KULÜBÜ 62 kangocuyla yola devam ...
3966 Cevap385184 Görüntüleme23 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     46 [48] 50 51 52 53 54 55      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1811 Mesaj
4 Eylül 2009; 23:46:54 

yağ seviyesi tamamsa ßide mazota su karışırsa omu yanıyordu tam hatırLayamıyorum öyLe ßir şeyLer de vardı ?.. oLayı detayLı ßiLen arkadaşLar varsa izah ederLerse sevinirim !..

... Testinde ne varsa dışarıda o dökülür !..

1811 Mesaj
5 Eylül 2009; 1:00:45 

quote:

Orijinalden alıntı: semihsafa54

ben geldim :D:D beni de ekle artık :)

2004 ModeL KanGoo dci 65 bg Multix beyaz :) resimlerimi kısa zamanda eklerim :)

aracın hayırLı oLsun , aramıza hoşgeLdin !..
ßu arada 2004 modeL kuLLanıcıLarı ßayaa ßi arttı !.. ßiz ayrı ßir kLüp mü kursak !.. 2004 kangoo kuLLanıcıLarı diye
araçLarın maşaLLahı var !.. henüz ciddi ßir proßLemden ßahseden oLmadı çok şükür !.. geneLde ufak tefek sıkıntıLar payLaşıLdı !..

206 Mesaj
5 Eylül 2009; 11:36:57 

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz sorunsuz kango kullanmak dileğiyle

1579 Mesaj
5 Eylül 2009; 14:44:23 

quote:

Orijinalden alıntı: semihsafa54

ben geldim :D:D beni de ekle artık :)

2004 ModeL KanGoo dci 65 bg Multix beyaz :) resimlerimi kısa zamanda eklerim :)

hos geldın arkadasım

66 Mesaj
5 Eylül 2009; 15:43:46 

quote:

Orijinalden alıntı: serdarcayir

Aracım yağını dün değiştirdim. 5 lt elf 10*40 yağ koydurdum. yağ filtresinide değiştirdim. Ama bugün öğlen arabanın kontağını çevirdim ve oil yazısı yanıp yanıp sönüyordu yani yağ ikazı verdi ve service lambası yanık kaldı.... Ee daha dün değiştirdim yağını neden hala yanıyor bu Oil yazısı.... Acaba direksiyon sert dönüyor direksiyon hidrolik yağının azalmasından yanabilirmi oil yazısı?

günlük km sayacını sıfırla ondan yanabilir, veya arabanda çok az mazot kalmışsa ondan dolayıda yanabilir...arabanı rampada eğik parketmişsen ondan dolayıda yanabilir hatta yakıt göstergeside farklı gösterir...yağ çubuğunda yağ varsa yağda bir problem yoktur...

1579 Mesaj
5 Eylül 2009; 16:34:01 

quote:

yok o kadar da biliyor anlıyoruz. yağ çubuğu full derken o manada değil. yani yağ tam anlamında. yoksa yağ göstergesindeki min ve max çizgilerini biliyorum... benim merak ettiğim hususu anlamadınız. Acaba diyorumki direksiyon hidrolik yağı az olursa oil lambası yanarmı? Çünkü aracı motor yağı tam. Geriye kalıyor hidrolik yağı... Bunu merak ettim...

dıreksıyon yagı eksık olursa oıl ısığı yanmaz arkadasım o sadece motor yanı ıcındır aracı cok rampa bı yere cektıysen eger normaldır o zaman o ısıkların yanması buyuk olasılıkla ondan dolayı yanmıstır :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 5 Eylül 2009; 16:35:25 >

40 Mesaj
5 Eylül 2009; 22:16:50 

quote:

Orijinalden alıntı: imazol

günlük km sayacını sıfırla ondan yanabilir, veya arabanda çok az mazot kalmışsa ondan dolayıda yanabilir...arabanı rampada eğik parketmişsen ondan dolayıda yanabilir hatta yakıt göstergeside farklı gösterir...yağ çubuğunda yağ varsa yağda bir problem yoktur...

Saolasın. demekki her şeye yanıyor bu lamba:)

2000 MODEL 2.0 RXE OTOMATİK VİTES LAGUNA BUZ MAVİ

1811 Mesaj
6 Eylül 2009; 1:48:10 

quote:

Saolasın. demekki her şeye yanıyor bu lamba:)

öyLe şey oLurmu !.. o kadarda değiL !.. çok az mazot kaLdıysa mazot Lamßası yanar, rampada ßırakıLdıysa ve motor yağı seviyesi çok düşükse yağ Lamßası yanar öteki türLü yağ seviyesi normaLse yanmaz , km sayacına nasıL ßağLadınız anLayamadım onunLa ne aLakası var ki ?.. yanLış ßiLgiLendirmeLerde ßuLunmayaLım !.. neredeyse araca dokunursanız yağ Lamßası yanar diyeceksiniz !..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazminator -- 6 Eylül 2009; 1:48:59 >

66 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:17:20 

quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

öyLe şey oLurmu !.. o kadarda değiL !.. çok az mazot kaLdıysa mazot Lamßası yanar, rampada ßırakıLdıysa ve motor yağı seviyesi çok düşükse yağ Lamßası yanar öteki türLü yağ seviyesi normaLse yanmaz , km sayacına nasıL ßağLadınız anLayamadım onunLa ne aLakası var ki ?.. yanLış ßiLgiLendirmeLerde ßuLunmayaLım !.. neredeyse araca dokunursanız yağ Lamßası yanar diyeceksiniz !..

başıma geldiği için cevapladım benimde araba yağ ikazı veriyodu çubuğa baktım full...biraz araştırdım burda mı başka bi yerdemi tam hatırlamıyorum günlük km sayacını sıfırla düzelir dediler...sıfırladım hakikaten düzeldi(neticede elektronik aksamlar kesişebilir vs mantıklı)...daha sonra tekrar yağ ikazı gördüm km sayacını sıfırladım düzelmedi ama yakıt bitmek üzereydi gittim yakıt aldım ve düzeldi...

bunları yaşayıp gördüğüm için yazıyorum lazminator kardeş yoksa kafadan sallamıyorum...

1811 Mesaj
6 Eylül 2009; 3:19:07 

eğer sizin araçta ßu tarz sıkıntıLar aksetmeye ßaşLamışsa iLeriye yöneLik ciddi ßir arıza iLe karşıLacağınızın resmidir !.. şöyLeki ßu araçLarın data transfer kaßLoLarı fißer oßtiktir ve eski modeL araçLar gißi her fonksiyon için ßeyne ayrı ayrı kaßLo gitmez !.. tek kaßLo üzerinden 1 den fazLa komut gönderiLiyor , doLayısı iLe sizin sıkıntıLarınıza yöneLik sorunLar aksetmeye ßaşLayınca tamiri çok zor ve masrafLı sorunLar ortaya çıkaßiLiyor !..

avrupada garanti kapsamında ßu tarz arızaLarın oLuştuğu araçLarin değişime kadar gittiğini okumuştum ßir yerde, umarım sizinki de ßuna ßenzer ßir sıkıntı değiLdir , çünkü ßu araçLarda sizin şikayetLerinize ßenzer şeyLer hiç duymadım, umarım karşıLaşmamda !..

66 Mesaj
6 Eylül 2009; 3:35:05 

aksine ben çoğu kişiden duydum bunu...
araç zaten 2004 model 100.000km ye yaklaştı, sorun çıkarması normal...
mesela uzun süre aracı sürdüğün zaman hız göstergesi bir anda sıfırlıyor ve çalışmıyor...arabayı durdurup tekrar çalıştırırsan düzeliyor...
ayrıca 100 km hızı geçtiğin zaman gösterge panelinde ikaz ışıkları yanıp söner, çok hızlı vites yükseltirsende ikaz ışıkları yanar...özellikle elektronik aksamı yada yakıtta su olduğunu gösteren ikaz lambaları yanar...arabayı yavaşlatırsan tekrar kaybolur....

bunlar rena kangoo ya has özellikler çoğu arabada vardır...

1811 Mesaj
6 Eylül 2009; 3:42:39 

ßenimki 132 ßinde ve gayet staßiL durumda !.. sizinkinde var diye ßütününe yaymak doğru değiL ßence !.. o araca güvenipta yoLa çıkmayın zaten , gerçekten ikaz Lamßası yansa normaL diyerek devam edeceksiniz !.. eLinizde patLayacak sonunda !..

ßence sizin eLektrik aksamında ßir yerLerde ßir temassızLık var !.. sarsıntıya göre irtißat kopuyor sanırım, ßir yetkiLi servise göstermenizde fayda var !..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazminator -- 6 Eylül 2009; 3:45:10 >

66 Mesaj
6 Eylül 2009; 3:50:06 

bütün araçlara atfetmiyorum ama böyle bir konu geçmişti bu başlıkta başkalarında da aynı sorun vardı...kaçıncı sayfaydı onu hatırlamıyorum...

ikaz ışığıda aynı şekilde konuşulmuştu hatta o ikaz lambasını devre dışı bırakarak sorun hallediliyormuş, pek önemli değilmiş, kaçıncı sayfada olduklarını hatırlayamadım şimdi...

1811 Mesaj
6 Eylül 2009; 4:04:41 

onu ßiLemiyorum , ama ne forumda ne çevremde ßu araçlar için ßu tarz ßir sıkıntıya hiç denk geLmedim !.. iyi geceLer , ßen uykusuzLuktan ayakta duramıyorum artık

66 Mesaj
6 Eylül 2009; 4:10:44 

iyi uykular...

sahuru yapıp öyle yatıyorum yarın 3 te kalkarım artık, oruç tutuyoz ama boşuna gibi geliyor bana...

6382 Mesaj
6 Eylül 2009; 13:09:26 

Orucu uykuya tutturuyorsunuz demek arkadaşlar ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

40 Mesaj
6 Eylül 2009; 14:15:51 

Evet arkadaşlar bugün tekrar ustaya gittim. Direksiyon hava basınçlı değilmiş sol farın altında direksiyon hidrolik yağının konulduğu bölüm varmış dedim. Usta bana güldü. Ben hava basınçlı demedimki dedi. Sadece yağın komple değişmesi gerekirse havasını almak gerekir demiş. Onuda kendisi yapamıyormuş. Sanayide yaparlarmış. Bu usta benzinlikte çalışıyor aracın yağ bakımlarını yapıyor eskiden sanayide çalışmış... Onun için elinde yeterince malzemesi yok vede benzinlikte bu işlemi yapmaya izin yok... Ben yanlış anlamışım.... Ne kadara mal olur dedim... 3 lt hidrolik yağı 25 tl , işçilik te 25 tl alırlar 50 tl ye çıkar dedi... Bayramda Konyaya gideceğim artık orada yaptırırım...

2000 MODEL 2.0 RXE OTOMATİK VİTES LAGUNA BUZ MAVİ

1579 Mesaj
7 Eylül 2009; 9:43:43 

Günaydın Arkadaşlar Hayırlı Haftalar

dıreksıyon yagı komple degısmez arkadasım cok gereksız bırsey oyle bırsey yaptırmanıza gerek yok bence adam gıbı bı ustaya gıdın baksın dıreksıyon normalden sertmı dıye.

bu gosterge karısma olayı benım basıma hıc gelmedı.fakat aırbeg ısıgı su gosterge ısıgı yandıgı cok oldu bunlarla ılgılı sorunlar bellıdır zaten aırbeg koltukların altındakı kablodan yanar su ısıgıda ya pedalın orda bı soket var ondan yanıyor yada arabayı cok spor kullanırsan ondan yanıyor yanı gaza cok yuklenerek basarsan bunların harıcınde be karısan yada kafasına gore takılan gostergeye hıc denk gelmedım

61 Mesaj
7 Eylül 2009; 11:18:00 

0

Bu Konumda Farlar Kapalı

0

Bu konumda parklar açılıyor ama sis lambası açılmıyor.

0

0

Bu konumda her ikisi de açılıyor .

0

sis farları ile parkları birlikte açma imkanımız var mı. bir renault traffic de gördüm. zaten kafamı da kurcalıyordu. babam da merak ediyordu. bir yardım edin. Şimdiden Teşekkürler.

6382 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:33:42 

Var diye biliyorum ...

1811 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:39:24 

orjinaL montaj şekLinde öyLe seçenek yoktur !.. kısaLar yanmadan sisLer yanmaz !.. ama ßağLantıLarLa oynatırsan ßeLki oLaßiLir !.. ancak ßu araç doğan araßası değiLdir eLektronik devreLerde değişikLik ciddi hasarLar vereßiLiri !.. tafsiye etmem !..

61 Mesaj
7 Eylül 2009; 22:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

orjinaL montaj şekLinde öyLe seçenek yoktur !.. kısaLar yanmadan sisLer yanmaz !.. ama ßağLantıLarLa oynatırsan ßeLki oLaßiLir !.. ancak ßu araç doğan araßası değiLdir eLektronik devreLerde değişikLik ciddi hasarLar vereßiLiri !.. tafsiye etmem !..

zaten uğraşacak değilim merak ettim renault traffic de de gördüm. parklar yanarkende açılıyo. dün saat 20.15 civarında teravih e giderken bir dobloda da gördüm gene bizim kangoolarda neden olmuyor onu merak ettim. ama yorumlarınızı bekliyorum . yazan arkadaşlaras teşekkürler.

1811 Mesaj
7 Eylül 2009; 23:53:58 

ßundan önce 92 modeL doğanım vardı , onda ßiLe aynı idi !.. ßence mantıkLısıda ßudur !.. gündüzLeyin sisLeri açmanın amacı nedir acaßa ?..

28 Mesaj
8 Eylül 2009; 1:17:52 

Bir önceki sayfada bahsedilen gösterge ışığı mevzusunda şöyle bişey var; ısıtma bujileri ikaz lambası ile mazot filtresinde su olduğunu gösteren ikaz lambası aynı lamba. Bunlardan başka kafasına göre yanan lamba yok, mutlaka bir anormallik var. Bir arkadaşın dediği gibi gerçek bir sorun olduğunda yanıltır, mutlaka baktırın.

12545 Mesaj
8 Eylül 2009; 15:38:32 

arkadaşlar selamlar herkese,alperella resimler güzel gerçekten özellikle pick up tipi olan çok hoşuma gitti.kangoo nun 65 ve 80 hp motor seçeneklerini bayağı kullanan biri olarak ara sıra sizin konuya da yazmaya karar verdim.sayın alperella nın bizim konuyu ziyaret etmesi de ayrıca ayrı bir onur diye düşünüyorum,sizleride bizim konuya bekleriz.sonuçta fransız arabası kullanıyoruz.benim kullandığım kangolar şirkete ait ve 65 hp dı ve 30 bin civarlarında 2 araç birden marş motoru problemi çıkarmıştı bu sorun bize hasmı yoksa sizde durunm nedir.
quote:

Orijinalden alıntı: alperella

http://www.transportcaf...renault_kangoo_type.jpg
http://www.izmirtuning....borbetRenaultKangoo.jpg
http://www.motorspain.c...l2/kangoo-pick-up-2.jpg
http://www.carpages.co....angoo_pink_21_07_05.jpg

Bunlarda hoşuma giden bazı kangoo fotoları.

Klasik Kangoo dünyada tahmin ettiğimizden daha fazla tutuluyor ve seviliyor.
Baya yabancı site araştırdım çok ilginç şeyler var.

Özellikle Singapurda :)

2971 Mesaj
8 Eylül 2009; 17:12:25 

Kaçkar yaylasındada Afyonun soğuğundada

Kaydadeğer sürelerde kullandığım 65 lik Kangoo nun ben böyle bir sorunu ile karşılaşmadım.
Bu araçlar sadelik ve sorunsuzluk üzerinedir zaten.

Hatta şöyle diyim

Bendeki yeni kangoo nun problem çıkarma olasılığından çok daha azdır eski kasaların

Şans faktörü...

http://www.youtube.com/watch?v=bpl-hptfNKQ
9.57 den itibaren

6382 Mesaj
8 Eylül 2009; 19:30:54 

Bugün yine kontrol ettim parklarla beraber sisler de yanıyor farları açmak şart değil ...

298 Mesaj
9 Eylül 2009; 2:33:35 

Bende Kangoo yok ama sis farı olayına cevap vereyim..

Arabanın orjinalinde ön sis farları mevcut ise sinyal kolunda sis farının yakıldığı yerde bir kademe daha vardır.Park lambasını yaktığınız zaman ön sis farının kademeside çevrilince park lambasıyla birlikte sis farı yanmaktadır.Ancak arka sis yanmaz.Arka sis kısalarla birlikte yanar.

Ön sis farları sonradan takılınca arka sisin kademesine bağlandığı için ön sislerde kısa farlarla birlikte yanmaktadır.

61 Mesaj
9 Eylül 2009; 8:59:22 

quote:

Orijinalden alıntı: bloody24

Bende Kangoo yok ama sis farı olayına cevap vereyim..

Arabanın orjinalinde ön sis farları mevcut ise sinyal kolunda sis farının yakıldığı yerde bir kademe daha vardır.Park lambasını yaktığınız zaman ön sis farının kademeside çevrilince park lambasıyla birlikte sis farı yanmaktadır.Ancak arka sis yanmaz.Arka sis kısalarla birlikte yanar.

Ön sis farları sonradan takılınca arka sisin kademesine bağlandığı için ön sislerde kısa farlarla birlikte yanmaktadır.

teşekkür ederim. tartışmaya devam. sis farları sanırım orjinal değil. ayfar yazıyodu sis farı camının üzerinde .

298 Mesaj
9 Eylül 2009; 13:00:00 

Rica ederim.Sis farlarınız dediğiniz gibi orjinal değil.Orjinalleri Valeo'dur.

734 Mesaj
9 Eylül 2009; 13:32:06 

Sis farı muhabbetine,park farı muhabbeti ekleyelim.Sizce nasıl duruyor beyaz led ler.

0

Mustafa USTA-RenaultFanClub.com

276 Mesaj
9 Eylül 2009; 15:17:04 

sarıların çirkiliğini bunu görünce anladım eline sağlık usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evangelion -- 9 Eylül 2009; 15:17:43 >

"Nasıl yaşamam gerektiğini öğrendiğimde,nasıl ölmekte olduğumu gördüm."

238 Mesaj
11 Eylül 2009; 9:47:25 

arkadaşlar, bu plastik kısımları silmek için hangi spreyi kullanıyorsunuz.
birde benim aracın arka plakayı aydınlatan ışıkları düşmüş yaa, geçenlerde köy yoluna girdim. dangır dungur giderken oldu büyük ihtimal.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

11 Mesaj
11 Eylül 2009; 10:07:40 

slm arkdaslr bir kangoo lu uye niz daha oldu . kangoo 2005 1.5 dci multix authentique

aracimi en yakin zamanda eklerm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar38 -- 11 Eylül 2009; 10:11:24 >

1811 Mesaj
11 Eylül 2009; 17:42:34 

aramıza hoşgeLdin ,aracın hayırLı oLsun güLe güLe kuLLan !..

238 Mesaj
11 Eylül 2009; 22:23:40 

peki üstad, orda solda altta olan yuvarlak bişey daha var.
ben onun ne işe yaradığını bulamadım. başka kangolara baktığımda kimisinde 1 de, kimisinde 3 te duruyor.
benimkinde 0 duruyor.
o ne işe yarıyor....

quote:

Orijinalden alıntı: TnHn61

0

Bu Konumda Farlar Kapalı

0

Bu konumda parklar açılıyor ama sis lambası açılmıyor.

0

0

Bu konumda her ikisi de açılıyor .

0

sis farları ile parkları birlikte açma imkanımız var mı. bir renault traffic de gördüm. zaten kafamı da kurcalıyordu. babam da merak ediyordu. bir yardım edin. Şimdiden Teşekkürler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6382 Mesaj
11 Eylül 2009; 22:45:27 

Far yükseklik ayarı ...

2 Mesaj
13 Eylül 2009; 4:09:12 

dışardan anahtar bağlattım tek sis veya park yanabiliyo r

105 Mesaj
13 Eylül 2009; 10:05:38 

kangoocular aranıza bende katıldımm 9.9.2009 tarihinde 2001 model 1.9 dizel kangoo aldımm..

İZMİRDEN/KAAN

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\

6382 Mesaj
13 Eylül 2009; 14:00:46 

İzmir in kurtuluşu 9 Eylül de aldın demek hayırlı olsun ...

105 Mesaj
13 Eylül 2009; 14:26:05 

evet saol teşekkür ederim historiyst_45..

478 Mesaj
13 Eylül 2009; 18:21:27 

ne kadara aldın özellikleri yani donanım neler.

2000 RNA 1.4 8v 75 BG lapis mavi

238 Mesaj
13 Eylül 2009; 18:26:00 

hayırlı olsun.kazasız belasız sürüşler.
bende merak ediyorum. bende 1 haziranda almıştım, bakalım nedir fiyatları.
2002 kango 1,9dizel benim araç.

105 Mesaj
13 Eylül 2009; 19:36:17 

2001 model 1.9 dizel 11 milyar falandı piyasaları 10 milyara bulduk köyden 65 yaşında bi amcadan aldık..

238 Mesaj
13 Eylül 2009; 21:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: karakahin

arkadaşlar, bu plastik kısımları silmek için hangi spreyi kullanıyorsunuz.
birde benim aracın arka plakayı aydınlatan ışıkları düşmüş yaa, geçenlerde köy yoluna girdim. dangır dungur giderken oldu büyük ihtimal.

12217 Mesaj
13 Eylül 2009; 23:46:26 

Ben vernikli sprey boya kullanıyorum.Arka stopları stop sprey boyasıyla boyadım.Çok güzel oldu.Can sıkıntısından ön sis kapaklarını aracın rengine yani beyaza boyadım spor bi hava verdi hoş durdu. Foto ekliyim dicem ama telde foto yok çekmedim maalesef.

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

6382 Mesaj
14 Eylül 2009; 0:50:05 

Stop boyası nerede ve kaça satılır? Atma falan yapmıyor mu? Dıştan boyadın galiba ?

1811 Mesaj
14 Eylül 2009; 1:23:43 

arkadaşLar gecen önve arka tamponLarı ßoyatmak için tanıdık ßir kaportacıya gittim !.. ßana ßoyatmayı tafsiye etmedi , zamanLar yıkarken taziksu ßoyayı kaLdıraßiLiyormuş daha kötü görüLeßiLir feLan dedi !.. ön ve arka tamponu ßoyattıran arkadaşLardan ßu tarz ßir sıkıntı yaşayan oLdumu acaßa ?.. yada ßunLar şehir efsanesimi ?..

238 Mesaj
14 Eylül 2009; 8:21:56 

arkadaşlar, bi yerde okumuştum.
ince filmler oluyor, bu reklamcılarda satılıyor. şeffaf folyolar.
onların tek taraflı yapışkanlı. onlardan alıyorsunuz, yapıştırılacak yüzeyi güzelce temizleyip yapıştırıyorsunuz. böylece istediğiniz zamanda sökme imkanınız oluyor. yorumlara göre solma da yapmıyor.

1811 Mesaj
14 Eylül 2009; 13:11:16 

fiLm tafsiyeniz tamponLar içinmi acaßa ?..

238 Mesaj
14 Eylül 2009; 13:20:21 

http://www.kangooclub.c...g7455;topicseen#msg7455
burda detaylı anlatmış arkadaş :)

1811 Mesaj
14 Eylül 2009; 17:33:55 

ßurada anLatıLan farLar için tamponLara fiLm oLmaz sanırım !..

6382 Mesaj
15 Eylül 2009; 0:12:01 

Evet far ve stoplar için ...

61 Mesaj
15 Eylül 2009; 10:40:08 

Bu yeni kangoolarda 85 hp lik ve 105 hp lik arasında ne fark var gerek donanımsal gerek motor bakımından gerek dış ve iç görünüm bakımından gerek güvenlik hava yastıkları vs. bilgi verirseniz sevinirim.

276 Mesaj
15 Eylül 2009; 14:45:51 

85 likle 105 lik arasında donanım, görünüm farkı yok.105 lik olan 6 vites ve çift egzos çıkışlıdır ve yaklaşık 50 kg daha ağırdır.başka bişey yok.

"Nasıl yaşamam gerektiğini öğrendiğimde,nasıl ölmekte olduğumu gördüm."

61 Mesaj
15 Eylül 2009; 17:13:27 

quote:

Orijinalden alıntı: evangelion

85 likle 105 lik arasında donanım, görünüm farkı yok.105 lik olan 6 vites ve çift egzos çıkışlıdır ve yaklaşık 50 kg daha ağırdır.başka bişey yok.

1 şey daha Ben Giresun - Bulancak' ta ikamet ediyorum. burada yeni kasa kangooların birinde çift hava yastığı haricinde yan taraflarda da hava yastığı

olduğunu belirten ön camda bulunan yapıştırmalardan gördüm. bu şekilde de olabiliyor mu araç 85 lik.

734 Mesaj
15 Eylül 2009; 23:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: TnHn61

1 şey daha Ben Giresun - Bulancak' ta ikamet ediyorum. burada yeni kasa kangooların birinde çift hava yastığı haricinde yan taraflarda da hava yastığı

olduğunu belirten ön camda bulunan yapıştırmalardan gördüm. bu şekilde de olabiliyor mu araç 85 lik.

ABS paketi satın alındığında 4 havayastığı standart oluyor,bendeki araçta böyle ön koltuklarda havayastıkları var.
Kangoocu kardeşlerimin Kadir Gecesini tebrik ederim.

Mustafa USTA-RenaultFanClub.com

1811 Mesaj
15 Eylül 2009; 23:55:46 

kLüp , kadir gecesini kutLu oLsun !.. ALLA aiLemize sevdikLerimize ve araçLarımıza zevaL vermesin !..