Şimdi Ara

Reign Over Me (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Imdb Bilgisi :
    http://www.imdb.com/title/tt0490204/

Beyazperde Bilgisi :
    http://beyazperde.mynet.com/film.asp?id=3568

Konusu:
    Charlie Fineman (Adam Sandler) için artık her şey bitmişdir. Karısı, üç kızı ve aile köpeklerini 11 Eylül Olayı'nda kaybetmişdir. O eski kolej arkadaşı Alan Johnson (Don Cheadle)`un yanına gelir. Alan`ın hayatda en iyi şeyleri vardır: iyi bir iş, güzel ve iyi bir karısı ve güzel çocuklar. Alan Johnson bir dişci, Charlie Fineman sa eski dişci. Alan`ın herşeyi olsa da nedense kendisini bazen mutsuz hissetmektedir. Hatta bazen depresyona gireceğini hissetse de bir gün Charlie gelir. Charlie Fineman oldukca garip biridir, artık hayata küsmüştür neredeyse fakat Alan Johnson onu hayata geri döndürmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır ve daha sonra garip maceralar dolu hikaye başlar.

Reign Over Me (2007)

Reign Over Me (2007)

arkadaşlar filmi dün izleme fırsatı buldum. tek kelimeyle mükemmel bir film. Adam Sandleri ilk defa böyle bir filmde gördüm.müthiş oynamış gerçekten. zaman kaybetmeden izlemenizi öneririm.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Son zamanlarda öyle güzel film önerileri aldım ki hangisini izleyeceğimi şaşırdım. Ancak öyle övdüz ki izlemeden edemiyeceğim sanırım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

Son zamanlarda öyle güzel film önerileri aldım ki hangisini izleyeceğimi şaşırdım. Ancak öyle övdüz ki izlemeden edemiyeceğim sanırım .

pişman olmayacaksın emin ol
  • Kesinlikle izleyin ve müziklerine de çok dikkat edin, kendisi gibi müzikleri de süper.
  • İzleyeli baya oldu.. iyi film ve Adam Sandler kendine hayran bırakıyor
  • Adam Sandler'in kötü filmini görmedim sanırım göremeyeceğimde
  • Bende severim Adam Sandler ' ı . Filmi indirmeye başladım
  • ben de seyretmiştim bu filmi.. özellikle Adam Sandler'ı bu rolde görmek başlangıçta tuhaf gelmişti ama sonra bakıyorsunuz ki adam rolünün hakkını vermiş.. bir de Don Cheadle da iyi oyuncu zaten.. kesinlikle tavsiye ederim
  • izleyelim bakalim, listeme aldim
  • ya ben de hls sürümü var fakat , filmdeki müzikleri duyabiliyorum ama insanların konuşmaları duyulmuyo . anlamadım gitti nası iş bu ya ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

ya ben de hls sürümü var fakat , filmdeki müzikleri duyabiliyorum ama insanların konuşmaları duyulmuyo . anlamadım gitti nası iş bu ya ?

ayni sürümü ben yüklemeye basladim, ins bir yamuk cikmaz
  • bu filmin en iyi sürümü BRRip - Dual Audio Ac3 olanı. isteyene link gönderebilirim.ses ve görüntü harika
  • Adam Sandler için izlenir ama the bucket list bence daha güzel... Konular benzemese de verdiği mesaj aynı ama reign over me biraz daha sönük kalıyo. Adam Sandler için izledim sadece.
  • bucket list'i ben hiç beğenmemiştim ya..
    para var çare var tarzında bi filmdi bana göre..
    diğeri zengin olmasa nasıl o listede yazılı olanları gerçekleştirecekler..
    bunun için yaşlanmayı beklemeye gerek yok, piyango çıksın aynılarını ben de yapacam söz
  • Öneri için sağol.Yakın zamanda izlemeye çalışırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

ya ben de hls sürümü var fakat , filmdeki müzikleri duyabiliyorum ama insanların konuşmaları duyulmuyo . anlamadım gitti nası iş bu ya ?

ayni sürümü ben yüklemeye basladim, ins bir yamuk cikmaz

indirdikten sonra bi bilgiledirebilir misin beni , acaba sende de öyle olacak mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_Mitnick

bu filmin en iyi sürümü BRRip - Dual Audio Ac3 olanı. isteyene link gönderebilirim.ses ve görüntü harika

Hocam ben de PONY ripini tavsiye ederim,tek cd'lik boyutuna göre ses ve görüntü kalitesi çok çok iyi.2 küsür gb indirmek istemeyenler için ideal.
  • İndiriyorum. Yaşasın 4 mbit internet

Allah aXXo dan razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 4 Haziran 2008; 12:06:10 >
  • indirelim bakalım merak ettim (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.