- x
HYUNDAİ-DACIA
65 Cevap13250 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Haziran 2008; 21:45:20 

Sizce hangisi ev kullanımı için alınır ve kullanışlıdır,hızlı gitmesi falan önemli degil

123 Mesaj
2 Haziran 2008; 21:48:24 

hyundai

16670 Mesaj
2 Haziran 2008; 21:51:05 

dacianin hyundaiye göre kalitesi biraz düsüktür bunun dışında motor aktarma organlari renaulttan oldugu icin pek sorun cıkarmaz ama ben olsam hyundai secerdim

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

3776 Mesaj
2 Haziran 2008; 22:16:37 

powered by renault yerine renault secerdim.ancak dacia mi hyundaimi derseniz hyundai derim.en azından 60 km hızla taklaya gelmiyor araba.

bu arada hyundai nin hangi modelini düşünüyorsnuz.

EIRP:Effective Isotropically Radiated Power
|∇xE=-(dB/dt) | ∇xH=J | ∇.D=φv | ∇.B=0 | D=ϵ.E | B=µ.H |

976 Mesaj
2 Haziran 2008; 22:38:05 

ev kullanımı nasıl bir kullanım oluyor ilk defa duyuyorum bunu?alış verişe gitmek için falan mı?

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2008; 22:42:25 

büyük alışvriş merkezlerine gitmek için,dinize piknige gitmek için sadece yani işe falan gitmek için degil,şehire oradan yazlıga,yazlıktan şehire gibi,

accent modeli

976 Mesaj
2 Haziran 2008; 22:52:20 

quote:

Orjinalden alıntı: D e n i z

büyük alışvriş merkezlerine gitmek için,dinize piknige gitmek için sadece yani işe falan gitmek için degil,şehire oradan yazlıga,yazlıktan şehire gibi,

accent modeli

bence bu tarz bir araç alacaksan çok fazla bitçe ayırma eğer sıfır alacaksan dacia al ama 2. elde alırım dersen hyundai de alabilirsin tercih senin dostum ama hyundai daha kalitelidir diyebilirim

907 Mesaj
2 Haziran 2008; 22:53:43 

hyundai-dacia ikilemine bende düşmüşüm yaklaşık 2 ay önce araba ararken iki aracıda iyice araştırdım dacia aldım ve doğru karar verdiğime inanıyorum
dacıa bi kere daha yüksek modelde alırsın yani daha yeni b i aracın olur 2005-2006 model dacia alacağın parayla 2000veta 2001 model hyundai anca alırsın
bide dacia nın görünümü daha hoş duruyo hyundainin yüzü eskidi artık dacia yeni bir araç aldığn hissini fzlasıyla uyandırıyo ama tabi karar senin
bence dacia

O halde siz Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz (Rahman Suresi)

56 Mesaj
2 Haziran 2008; 23:10:13 

quote:

Orjinalden alıntı: hodebabe

hyundai-dacia ikilemine bende düşmüşüm yaklaşık 2 ay önce araba ararken iki aracıda iyice araştırdım dacia aldım ve doğru karar verdiğime inanıyorum
dacıa bi kere daha yüksek modelde alırsın yani daha yeni b i aracın olur 2005-2006 model dacia alacağın parayla 2000veta 2001 model hyundai anca alırsın
bide dacia nın görünümü daha hoş duruyo hyundainin yüzü eskidi artık dacia yeni bir araç aldığn hissini fzlasıyla uyandırıyo ama tabi karar senin
bence dacia

+1

12- Tevbe[24-]
De ki: "Eğer babalarınız, çocuklarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, aşiretiniz, kazandığınız mallar, az kâr getireceğinden korktuğunuz ticaret ve hoşunuza giden evler, sizlere Allah'tan, O'nun Resûlü’nden ve O'nun yolunda cihad etmekten daha sevimli ise, artık Allah'ın emri gelinceye kadar bekleyedurun.

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2008; 23:22:07 

quote:

Orjinalden alıntı: hodebabe

bence dacia

bende aile için bagaj açısındanda vede içinin daha geniş ve ferah olması açısından düşünüyorum

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
2 Haziran 2008; 23:30:49 

Hyundai Amerikan piyasasına girmeyi ve girdikten sonrada o pazarda tutunmayı başarmış bir firmadır

dacia ise renaultun bünyesindedir fakat renault Amerikan pazarında adı geçmeyen bir araçtır

ben accent tercih ederdim

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2008; 9:50:13 

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

Hyundai Amerikan piyasasına girmeyi ve girdikten sonrada o pazarda tutunmayı başarmış bir firmadır

dacia ise renaultun bünyesindedir fakat renault Amerikan pazarında adı geçmeyen bir araçtır

nernin pazarına girerse girsin burada mühim olan benim gönlümün pazarına girecekmi aile için bence dacıa,daha geniş olması buna karar verdim

2688 Mesaj
3 Haziran 2008; 12:47:57 

logan mcv bı dene kullan almazsan ben bır sey bilmiyorum

samsung / yamaha / toshiba / pioneer / monitor audio / dali / mk sound

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2008; 12:53:43 

Arkadaşlar ben hyundai accent era 1.6 select almak üzereyim bazı arkadaşlar mcv yi kullan akesin alırsın demişler neden anlamadım biraz bahsederseniz bende merak ettim aracı biliyorumda hiç kullanmadım biraz anlatırmısınız ?

1589 Mesaj
3 Haziran 2008; 13:13:28 

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

Hooopp türkiyedeyiz alaka maydonoz stilimi yapıyorsun ?

The Ultimate Driving Machine

2183 Mesaj
3 Haziran 2008; 14:57:45 

DACİA desem zaten kimse inanmayacak. HYUNDAI tabikide.

2007 ACCENT ERA STILE 1.5 CRDI VGT 16V 110 HP - Titanium Gry

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2008; 15:11:18 

quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

DACİA desem zaten kimse inanmayacak. HYUNDAI tabikide.

evet kimse inanmaz

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
3 Haziran 2008; 15:23:40 

quote:

Orjinalden alıntı: anshered

Hooopp türkiyedeyiz alaka maydonoz stilimi yapıyorsun ?

yoo amerikan pazarındaki araçların bu ve bunun gibi araçlardan oluştuğunu hepimiz biliyoruz bu pazarda tutunmak kolay değil helal olsun hyundai ye anlatmaya çalıştığım şey buydu

0

@deniz

dostum hayırlı olsun Allah güle güle kullanmayı nasip eylesin kaza bela vermesin hıza hayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eggy13 -- 3 Haziran 2008; 15:34:56 >

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

2688 Mesaj
3 Haziran 2008; 17:12:09 

zor bır sey degıl gıt bır reno bayısıne bır deneme surusu yap orda vardır deneme aracı kendın gor

bırde orda calısan ustalara falan sor nasıl araba dıye ..
ne kaybedersın?

2366 Mesaj
3 Haziran 2008; 17:18:18 

hyundai tabiki,dacianinda kendine gore vardir bi guzelligi ama hyundai daha bir agir basiyor,derim nacizane fikrim olarak.

870 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:01:56 

quote:

Orjinalden alıntı: memisoglu

powered by renault yerine renault secerdim.ancak dacia mi hyundaimi derseniz hyundai derim.en azından 60 km hızla taklaya gelmiyor araba.

bu arada hyundai nin hangi modelini düşünüyorsnuz.

İşkembe-i kübradan sallamışsın :)

Bence önyargılardan kurtulup aracı bir inceleyin. Hele ki yazlığa gidip gelmek için istiyorsanız kesinlikle Logan MCV...

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir

2183 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:16:45 

DACIA diye bir otomobil ben istanbulda görmedim. ama her yerde HYUNDAI var.

2892 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:24:26 

hiçbir markayı küçümsemeye gerek yok

ida

2124 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:26:17 

accent varken daciaya ne gerek var ki..

870 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:27:24 

quote:

Sizi İzmir'e davet edelim...Belki farkın "bakmak"la "görmek" arasında olduğunu anlarsınız...

1584 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:40:21 

bu ay itibari ile makyajli logan sedan, logan mcv ve yeni hb modeli olan sandero piyasaya girecek

eger sifir alacaksan dacia icin bu ayin sonunu bekle

hyundai accent era lar dacia ya gore daha kaliteli ve guzel bunu gormezden gelemeyiz fakat aralarinda fiyat bakimindan oldukca fazla para farki var

ayrica hyundai servislerinin renault servislerine gore daha pahali oldugunu duydum

parcasida pahali

accent admire ise bana gore tasarim olarak logandan guzel degil logan daha yeni

benim mantigima gore logan al

sorun cikarmaz saglam aractir

bagaji oldukca tatminkar ic mekan genisligide oyle

plastik ise sert plastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebituran -- 3 Haziran 2008; 19:30:30 >

Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

11460 Mesaj
3 Haziran 2008; 18:57:01 

Bir hyundai kullanıcısı olarak tabiki hyundai diyorum.Yukarıda bazı arkadaşlar hyundainin servis ve parça fiyatlarının renodan yüksek olduğunu belirtmişler,ancak yanılıyorlar şöyleki ben size kendimden örnek vereyim 5 lt yağ,yağ filitresi,hava filitresi,polen filitresi,yağ boşaltma tıpası ıvır zıvır +işçilik ve kdv ödediğim tutar 140 ytl.aracım dizeldir onuda belirteyim.Renoda bu fiyatlara dizel araçlarının servis işlemlerini yaptıran arkadaşlar varsa veya daha düşükse bilemem.

3776 Mesaj
3 Haziran 2008; 19:35:54 

quote:

Orjinalden alıntı: seksanddirt

İşkembe-i kübradan sallamışsın :)

Bence önyargılardan kurtulup aracı bir inceleyin. Hele ki yazlığa gidip gelmek için istiyorsanız kesinlikle Logan MCV...

forumda arat bakalim kim işkembeden sallıyor.

3776 Mesaj
3 Haziran 2008; 19:46:00 

quote:

Orjinalden alıntı: sabena

Biri lütfen durumu ve olan biteni dostumuza anlatabilir mi? Ben beceremedim, dirençli çıktı. Belki olayı siz kendisine daha iyi kavratırsınız . Resimleri de göremediğine göre monitöründe bir arıza var herhalde.

0

0

ahanda bu da linki

http://forum.donanimhab...Cgeldi//tm.htm#12080607

1584 Mesaj
3 Haziran 2008; 19:54:19 

memisoglu iyi bak bakalim powered by mi yaziyormus

Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde

1005 Mesaj
3 Haziran 2008; 19:57:43 

quote:

ahanda bu da linki

http://forum.donanimhab...Cgeldi//tm.htm#12080607

Bu arabanın tek sisi nerede ?

3776 Mesaj
3 Haziran 2008; 20:21:39 

quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

memisoglu iyi bak bakalim powered by mi yaziyormus

hocam o lafın gelişi söylenmiş bişi.bunun yürüyen aksamı falan tam hatırlayamıyorum ama clio ile aynı degilmi. motor clio sanzıman negane diye söylemişlerdi bana zamanında samsun dacia bayisi onur.

@missisipi sis nerde bilmem ama testi autobild yapmış.

http://www.autobild.de/...t-kippsicher_52292.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memisoglu -- 3 Haziran 2008; 20:23:05 >

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2008; 20:24:01 

Hyundai bencede.Ama paraya sıkışığım diyorsan Dacia al.

2404 Mesaj
3 Haziran 2008; 21:56:07 

Paran hangisine yetiyosa

CLİO SYMBOL 1.4 8V 2006 51.000km
Yakıt rekorum 6.15lt lpg/100 km (Maşaallah)
ATİKER SAFE FAST LPG'li

1584 Mesaj
3 Haziran 2008; 22:52:18 

bu resim dogru olabilir

fakat soyle dusunmek gerekir her aracin limitleri vardir kimisinin limiti dusuk kimisinin yuksektir loganda dusukde olabilir ortada

ama suda mumkundur limitleri yuksek araclarinda hic umulmadik, beklenmedik hasarlari olabilir ferrarininde mercedesinde bmw ninde daha once forumda cok cok kotu resimleri vardi.

onemli olan limitleri bilip ona gore arac kullanmak

yani bu resim benim icin pek birsey ifade etmiyor

bu resimdeki arac baska bir marka aracta olabilirdi pekala

1005 Mesaj
3 Haziran 2008; 22:54:13 

quote:

@missisipi sis nerde bilmem ama testi autobild yapmış.
http://www.autobild.de/...t-kippsicher_52292.html

Ok teşekkürler @memisoglu

3776 Mesaj
3 Haziran 2008; 23:06:28 

quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

bu resim dogru olabilir

fakat soyle dusunmek gerekir her aracin limitleri vardir kimisinin limiti dusuk kimisinin yuksektir loganda dusukde olabilir ortada

ama suda mumkundur limitleri yuksek araclarinda hic umulmadik, beklenmedik hasarlari olabilir ferrarininde mercedesinde bmw ninde daha once forumda cok cok kotu resimleri vardi.

onemli olan limitleri bilip ona gore arac kullanmak

yani bu resim benim icin pek birsey ifade etmiyor

bu resimdeki arac baska bir marka aracta olabilirdi pekala

başka bir aracta olabilir.her aracın limitleri vardır.kesinlikle katılıyorum.burda bir sıkıntımız yok.ancak bu hızlarda bir aracın takla atmaması lazım.önden veya arkadan kayma olur.onu kabul edebilirim.ama takla olayı cok daha farklı bence.

ama testler insanları bilinclendirmek için yapılır.diyebilirsiniz ki yanlı test bu.bende hemen şu cevabımı soylerim.o aracı kullanan kimseye sen şu hızla gir viraja arabaya takla attır demez.desede bunu kabul edecek test pilotu olmaz.

bu resimler bana şunu anlatıyor.bak olum sen bu arabayı alırsan virajlarda cok cok dikkat etmen lazım.yoksa mazallah taklaya gelirsin

malzeme kalitesi şu bu donanım falan demiyorum zaten 20 küsür milyara sıfır araba almaya niyetleniyorsun bırakta bazı şeyleri eksik kalsın.hic olmazsa biraz güvenli olsun

@missisipi rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memisoglu -- 3 Haziran 2008; 23:06:09 >

3042 Mesaj
3 Haziran 2008; 23:10:00 

Logan dizelini geçen hafta kullandım,fena araba değil.
Hyundaide güzel,hangini alırsan al işini görür...

2183 Mesaj
3 Haziran 2008; 23:34:45 

bence yazı tura at. hangisi çıkarsa onu al.. kesin çözüm..

6098 Mesaj
3 Haziran 2008; 23:40:06 

quote:

Orjinalden alıntı: mississippi

Bu arabanın tek sisi nerede ?

FZ6 Fazer

870 Mesaj
4 Haziran 2008; 0:35:00 

quote:

forumda arat bakalim kim işkembeden sallıyor.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dacia_Logan

Okursan anlarsın...yani sanırım...

933 Mesaj
4 Haziran 2008; 11:30:38 

0 km dacia alırsın olurda satman gerekir 2. el i var ama ölü fiyata gidiyor. 2005 dacia gördüm 13 e satmaya çalışıyordı. hyundainin 2.elde kaybı az olur. bunuda düşün.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
4 Haziran 2008; 21:07:06 

ikinci eli iyi diye senelerce teneke parçalarına para verdi insanlar,çokta unurunda degil ikinci eli,

şimdi 1 hafta hyundai kullanacagım,1 haftada dacıa hengisi hoşuma giderse onda karar kılacagım,

şimdi dag bayır izmir civarı 2 hafta test başlıyor

2688 Mesaj
5 Haziran 2008; 12:50:03 

quote:

Orjinalden alıntı: D e n i z

ikinci eli iyi diye senelerce teneke parçalarına para verdi insanlar,çokta unurunda degil ikinci eli,

şimdi 1 hafta hyundai kullanacagım,1 haftada dacıa hengisi hoşuma giderse onda karar kılacagım,

şimdi dag bayır izmir civarı 2 hafta test başlıyor

sonucu burayada yazarsan sevınırım

5794 Mesaj
5 Haziran 2008; 18:45:18 

quote:

Orjinalden alıntı: oneyli

0 km dacia alırsın olurda satman gerekir 2. el i var ama ölü fiyata gidiyor. 2005 dacia gördüm 13 e satmaya çalışıyordı. hyundainin 2.elde kaybı az olur. bunuda düşün.

2005 daciların dizelleri 17 den gidiyor benzinlileri ise 14-15 civarı gidiyor

Heidelberg, Manroland, PolarMohr

42 Mesaj
5 Haziran 2008; 19:58:40 

çekik gözlü TÜRK dostundan şaşma

1299 Mesaj
6 Haziran 2008; 8:39:28 

Selamlar,

Ben bu iki araç arasında düşündüm ve seçimimi Accent Era'dan yana yaptım, şu an karar vermem gerekse yine Accent Era alırdım çünkü parasının karşılığını fazlası ile veren bir fiyat/performansa sahip. Hyundai son yıllarda kalitesini çok yükseltti Accent Era'nın önceki versiyonları ile hiçbir alakası yok tamamen yani bir tasarım ve model.

Dacia Logan'da fena bir araç değil, arkasında Reno var ve onunda yaygın servis ağı var. Fakat Era ile Logan arasında ciddi kalite farkları var, her iki araca da şöyle bir otur ne demek istediğimi anlayacaksın. Eğer paran bütçen kısıtlı ve problem çıkarmayacak iş görecek bir araç istiyorum dersen Logan al, ama ben biraz daha ödeyip daha kaliteli ve konforlu bir şey isterim dersen hiç düşünme Accent Era al. İkisindende pişman olmassın, olay bütçe meselesi.

Her iki aracında resimlerini koyuyorum aşağıda.

0

0

0

0

0

Pulse Live

933 Mesaj
6 Haziran 2008; 9:02:11 

quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

2005 daciların dizelleri 17 den gidiyor benzinlileri ise 14-15 civarı gidiyor

burda hiç gitmiyo (samsun)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1964 Mesaj
6 Haziran 2008; 13:02:55 

bence hyundai bende 2005 elantra var 185.000 binde araba halen abartı sorun yapmadı normal bakımları dışında

1656 Mesaj
6 Haziran 2008; 13:15:24 

quote:

o zaman ben farklı bir istanbuldayım.

Mastering Others Is Strength Mastering Yourself Is True Power
Lao Tzu

Uzaklaştırılmış
6 Haziran 2008; 13:48:29 

quote:

Orjinalden alıntı: logann

sanırım bende

2892 Mesaj
6 Haziran 2008; 14:07:25 

quote:

Orjinalden alıntı: helisel

sanırım bende

bende

ida

907 Mesaj
7 Haziran 2008; 11:55:07 

quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

bende

zannedersem bende
ya burası istanbul değil yada benim gördüklerim dacia değil

O halde siz Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz (Rahman Suresi)

10191 Mesaj
7 Haziran 2008; 15:09:35 

Hyundai accent i öneririm. Ancak muhakkak ABS li olanı tercih edin, zira bu segmentteki marka bagımsız bütün araçlar "DURAMIYOR" [ABS sorunu olan mercedes B150nin bile Halk ekmek kioskumuzu parçaladıgını ve motoru düşürdüğünü gördüm.]

İkitelli Atakent'te ikamet etmekteyim ve devamlı cadde üzerinde kazalara tanık olmaktayım. Atakent Hürriyet Caddesi üzerinde duramayan ve tökezleyen araçlar olarak birşu milattan kalma R12 leri bir de bu Accent leri gördüm. Genelde iki kırmızı ışık arasında birçok araç temkinli de gitse 60km'nin üstünde oluyor ve giderken abs siz araçta tekerlekler kilitlenince kontrolden çıkıyorlar. ABS nin gereğini ve önemini o an gördüm zaten. Yepyeni araçlar, resmen yola yağ dökülmüş gibi, duramıyor, bindiriyorlar duraklara, kiosklara, tabelalara.

İç hacim dar oldugundan, ön kısımdan gelen hava ile rahatlıkla serinletebiliyor kliması Accent'in. Ve kilit mekanizmaları + 4 kapıda otomatik itmeli (devamlı basmak zorunda olmadıgınız) camların mevcut olması ve segmentine göre gayet iyi malzeme kalitesi var.

Ama sakın , "Güvenlik ve Yol Tutuş" ile ilgili donanımları ES GEÇMEYİN !

Jews are hard to be taken in...PSA,Renault and Fiat Alliances are proof of that..

2314 Mesaj
7 Haziran 2008; 15:31:45 

hyundai kardeş dacia işine girme zaten son sahibi olma ihtimalinde yüksek söyliyim.hyundai yine iyi gidiyor gelişme gösteriyor

1584 Mesaj
7 Haziran 2008; 15:39:41 

tarafsiz bir dacia logan kullanicisi olarak sunlari soyleyebilirim

kalite olarak era nin daha kaliteli oldugu malum

su an icin eralar zaten bana gore segmentindeki en iyi araba ( clio, logan, albea, vb.)

fakat sunuda goz ardi etmemek gerekir

dacia 2004 te renaultun bunyesine katildigindan beri muthus bir gelisme gosterdir logan sedan, logan mcv, logan pick up, sandero (hb) olan modellerini 4 sene gibi kisa bir sure zarfinda cikardi, su an bu ay sonu itibari ile ulkemizde satilacak olan sandero modelinde is aksamindan dis tasarimina kadar logan sedan modelinden cok buyuk farkliliklar ve kalite artisi mevcut zaten bu yeni sanderonun ic dizayni bundan boyle tum logan versiyonlarinda ayni olacak

sunu soylemek istiyorum 80li yillarin ortalarinda excel modeli ile ulkemize giren hyundai yi dacia boyle giderse iki uc sene gibi bir zaman zarfinda yakalar

zaten kiyaslamalara bile baslanmis burda oldugu gibi

aracimi sevmekle beraber hyundai markasinada muthis bir sempatim var korelilerden dolayi asil dostlarimizdan oldugunu dusunuyorum kullandigim markanin sahiplerinin ise tam tersi oldugunu dusunuyorum

fakat hyundai nin fiyatlari bana yuksek geliyor

o yuzden simdide ileridede hyundai dusunmuyorum sanirim ileriki yillarda bile aracimi degistirecek olsam yine renault grubunu tercih ederim

renault grubu su an bence turkiyede en mantikli secim

2183 Mesaj
7 Haziran 2008; 16:00:56 

quote:

Orjinalden alıntı: logann

tabii sizde dacia olduğu için hergün görüyorsunuz.

biraz açalım olayı:))

E5 üstünde bir yere oturup yoldan geçen araçlara baktığınız zaman Accentlerin dacia gibi araçlardan çok çok fazla miktarda olduğu bariz şekilde görülecektir.

hatta öyle fark olacak ki birkaç tane dacia karşılığı onlarda hyundai göreceksiniz..

1656 Mesaj
9 Haziran 2008; 0:45:38 

quote:

tabii sizde dacia olduğu için hergün görüyorsunuz.

biraz açalım olayı:))

E5 üstünde bir yere oturup yoldan geçen araçlara baktığınız zaman Accentlerin dacia gibi araçlardan çok çok fazla miktarda olduğu bariz şekilde görülecektir.

hatta öyle fark olacak ki birkaç tane dacia karşılığı onlarda hyundai göreceksiniz..

eski-yeni bütün accentleri hesaba katarsan olabilir.ama sadece era dersen biraz abartı olur.

Mastering Others Is Strength Mastering Yourself Is True Power
Lao Tzu
<