Şimdi Ara

iPod touch'ın arkası Google Maps'e döndü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPod touch'ın arkası Google Maps'e döndü. Kılıf mı alayım dersiniz, yoksa akışına mı bırakayım?
    Kılıf alırsam cihaza dokunamayacağım için ismine hakaret etmiş olacağımı düşünerek uzak durdum şimdiye kadar...

• bse almanı tavsiye ederim. siparişi verdim 10 günde geldi. çok memnunum hiç çiziğim yok umarım hiç olmaz ;) gerçi sen de artık olan olmuş artık akışına bıraksan da olur
  • arkadaşım forumda verilmişti bi abimiz videosunu da koymuştu hatta. şeffaf folyo kırtasiyelerde bulabilirsin. 45 cmx2 m boyutlarında kullan kullan bitmez.ipodun arkası için çok iyi ama ekranda görüntüyü biraz bulanıklaştırıyor.
    ben ipodun arkasına büyükçe bi tane kestim. metalik kapak kısmının bittigi yerdeki kanala jileti denk getirip fazlalıgı kestim. köşlerde biraz yıgılma oldu oval yapısı dolayısıyla oralarıda gene jiletle biraz yonttum. belli bile olmuyor. 1 aydır kullanıyorum çokta memnunum. kılıflara o kadar parayı boşa verme bence. fiyatına gelince ben 5 ytl ye aldım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_20730376/tm.htm
  • Teknolocix süpermiş. Türk zekası ve "para harcamayı sevmeme" birleşince.

Edit: Ha yapar mıyım? Yapmam. Parasında değilim, yukarıda da yazdığım gibi iTouch'a dokunamamak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Replica_Gun_Snatch -- 3 Haziran 2008; 23:22:48 >
  • olan olmus bosver artik yapcak bisi yok tadını cikar
  • Bu saaten sonra keyfini çıkar ne kılıfı alcan :D
  • başlığa koptum yaa
  • Bende touch'ım çizildikten sonra zararın neresinden dönsem kardır diyerek
    gittigidiyordan invisible shield aldım.. alet, şimdi gözüme daha güzel görünüyor
    birde parmak izini göstermiyor, elinden kaymıyor falan ii bişey
    şu kırtasiyede satılan şeffaf folya olayını asla denemeyin! zira benimki onun -artıklarını temizleyim derken- çizildi!

bilmeyenler için birde link vereyim; şöle bişey
    http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=10229922

• bende dün itibariylewww.bestskinsever.com'dan ipod için koruyucu sipariş verdim.
  • Benimkide öle oldu.
  • Bugün iPod Touch'ımı düşürdüm. Araç sürerken cebimden kaymış ve arka koltuğun önüne doğru düşmüş. Allah'tan farkettiğimde geç olmamış ve mülkiyeti bana ait olan bir yerde düşürmüşüm... Kafede, sinemada falan düşse kaybolup gidecek yani. Nereye geliyorum, diyeceğim şu ki; bu kılıflar kaymayı engelleyebiliyor mu? Best Skin Saver mesela. Bugün itibariyle, çizilmesin diye değil, kayıp düşmesin diye almayı düşünüyorum (eğer ki kaymayı engelliyorsa).
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

Bugün iPod Touch'ımı düşürdüm. Araç sürerken cebimden kaymış ve arka koltuğun önüne doğru düşmüş. Allah'tan farkettiğimde geç olmamış ve mülkiyeti bana ait olan bir yerde düşürmüşüm... Kafede, sinemada falan düşse kaybolup gidecek yani. Nereye geliyorum, diyeceğim şu ki; bu kılıflar kaymayı engelleyebiliyor mu? Best Skin Saver mesela. Bugün itibariyle, çizilmesin diye değil, kayıp düşmesin diye almayı düşünüyorum (eğer ki kaymayı engelliyorsa).

Okuduğum kadarı ile kullananlar çok memnun. Parmak izi bırakmıyormuş ve el daha rahat kavrıyormuş (elden kaymıyormuş)
  • Aslında en başında almak lazımdı.Olan oldu artık.Bundan sonra gerek yok.
  • bende çok ufak iki çizik var. Kristal kapak aldım ama cihazı çok kaba gösteriyor kullanasım gelmiyor O yüzden bestskinsever almaya karar verdim. Zararrın nersinden dönülürse kârdır, al bence
  • Abi bu tasarım harikasının üstüne hiçbi kılıfı yakıştıramıyorum
  • Bence kılıf alın marware filan bende hiç sevmiyorum takmayı ama geçen gün kaza ile yere düşürdüm otururken kılıf olmasa gitmişti iphone ama bir çizik ile olmadı silikon tabakadan dolayı yerde sekti bile diyebilirim
  • Benimkide çok çizik. İstersen kapıştıralım. Ben kendi haline bıraktım. Ne parasından ne dokunamamaktan üşenmekten!!
  • Arkası eninde sonunda çiziliyor ben kılıfsız kullanıyorum kılıfla pek hoş görünmüyor.
  • aleti aldığımdan beri bestskinsever kullanıyorum parmak izi yok, tek bir çizik yok,elden kayma yok ele tam oturuyor. hep cebimde hiç kaymıyor kesinlikle tavsiye ederim
  • Arka kısımda son durum:

Bir daha düşündüm de, düşecekse de düşsün, iPhone 3G almak için bahanem olur.
    Tadını çıkara çıkara kullanayım biraz daha şu cihazı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.