Şimdi Ara

Doomsday (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doomsday (2008)

bi kaç arkadaş tavsiye etti bu filmi. aranızda izleyen varmı arkadaşlar. izlemeye değermi acaba. zamanımın boşa gitmesini istemiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hiç tavsiye etmem dostum zamanını boşa harcama hiç onun yerine frontieres i izleyebilirsin ben bu filmden sonra izledim ilaç gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocafella millionaire -- 2 Haziran 2008; 18:13:34 >
  • yapma ya valla olan bütün hevesim kaçtı. bugun izlemeyi düşünüyordum diğer önerdiğin filmi dikkate alıcam. bilgi için teşekkürler
  • izledim ben de absürd bir bilim-kurgu filmi,bolca boş vaktin varsa izlemiş olmak için izleyebilirsin ama izlemek için zaman kaybetme derim
  • güzel bence mad max ile resident evil karışımı olmuş hoşda olmuş
  • vakit öldürmek için izlenecek türden film

film bulamıyosan ve illa izliyceksen indir bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafiker

güzel bence mad max ile resident evil karışımı olmuş hoşda olmuş

Eminim arkadaş çoktan izlemiştir
  • Saçma bir film, ama vakit geçirmek için izlenebilir, aksiyon güzel seviyede
  • çokta kötü değil nice övülüp hüsrana uğradığım filimler aklıma gelince orta bir filim .. ..
  • Biraz önce zevkle ve büyük bir heyecanla izlediğim, son zamanlardaki kaliteli bilimkurgu-felaket filmlerinden. Film hakkında olumsuz yorumlar yüzünden ben de izlemekte tereddüd etmiştim. Ama hiç de öyle değilmiş!

Filme günümüzün Mad Maxi diyebiliriz. Resident Evile de benzer yönleri var. I am legende de benziyor. Bu tarzı sevenler film hakkındaki, muhtemelen bu tarz filmleri sevmeyenler tarafından yapılan, saçma sapan yorumlara bakmasın sakın, mutlaka izlesin.

Sonuç olarak filme 10 üzerinden 8 veriyorum...(2 puanı, konudaki orjinalite eksikliğinden kırdım, onun dışında 10 üzerinden 10 diyebilirim rahatlıkla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marstazaman -- 25 Temmuz 2008; 23:32:53 >
  • Zevkler ve renkler farklıdır. Başkasına iyi gelmeyen sana iyi gelebilir. O yüzden izle ve kararı kendin ver derim
  • Ben izledim resident evil seven birisi olarak çooook çok dandirik buldum filmi. Kesinlikle ciddiyetten uzak yapılmış bence.
  • klasik bi yorum olacak ama "iyi değil fakat vakit geçirilebilecek film"
  • Resident Evil vb. filmlerden toplanarak bir yapıt oluşturulmaya çalışılmış çok iyi denemez ama çok da kötü denemez türünü sevenler için izlenebilecek bir film ben izledim sadece etkilendiğim bir sahneyi söyleyeyim kızın kafasını yanına dikip yolda gitmesiydi bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: weresth

klasik bi yorum olacak ama "iyi değil fakat vakit geçirilebilecek film"

Bence bu tür severler kesinlikle beğenecektir,ben gayet hoş vakit geçirdim izlerken ayrıca tren sahnesi de insanı baya bir geriyor
  • dandik.
  • Ulan indirdik o kadar filmi yorumları sonradan okuyos Hakkında o kadar çok kötü yazı okudum ki harddiskin bi köşesinde duruyo alt yazı bile çekmedim lanet olsun
  • gzl diolar ama bi bakmam lazım
  • ne kadar izleyen varsa yorum yapsın ki ona göre kafadan istatistik yapıp izleyip izlememeye karar vereceğim bundan sonra böyle.zevkler ve renkler ne kadar farklı olsa da mutlaka bir yerde uzlaşma oluyor.

son zamanlarda çıkan filmler nedense fragmanlarında ve afişlerinde göründüğü gibi değil.hele fragmanlar tam bir aldatmaca filmin en iyi en hareketli en canlı sahnelerini 1-2 dklık videolar halinde yayınlıyorlar.izlerken sadece 1-2 dklık yerleri bekler hale geliyoruz.o yüzden yorumları daha çok dikkate almak gerektiğini düşünüyorum.
  • orta seviye izlenebilecek bir film
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.