Şimdi Ara

Ananas yediniz mi? tadı nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
27.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ananas meyvesini hiç yemedim, görünüşü çok ilginç ve lezzetli geliyor. bir markette gördüm tanesini 3.5yltden satıyorlar. nasıl tadı var?

• verdiğin paraya deyiyor çok güzel biraz tadı alkole benziyo hafif ekşi
  • Kutu ananas suları kadar tadı yok, ben bir kere aldım beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiMei -- 2 Haziran 2008; 13:29:14 >
  • konservede halka olarak satıyolar al onlardan
  • özenilecek, değişik bir tadı yok.ayrıca türkiyedekilerin tadı hiç güzel değil.merak gidermek için bir kere alınsa yeter.
  • Zor kesiliyo bence hazır al kesilmiş onlar daha güzel
  • Ben yemiştim bir iki defa, hoşuma gitmişti tadı. Hafif ekşi ve hoş bir tadı var.
  • Berbat ötesi bişey. Hiç sevmedim.
  • Marketlerde satılanlar nasıldır bilmiyorum. Dayım uzak yol kaptanı,arada sefer dönüşü o getiriyor,getirdikleri süper oluyor.
    Bulabilirseniz mango yemenizi tavsiye ederim,ananastan daha güzel bir tadı var
  • Ben çok seviyorum.. Ayrıca kesilmeside zor gibi gözüküyo ama kavun kesmek kadar kolay
  • kesmesi zahmetli yemesi az biraz zahmetli tadı süper mangoyu tavsiye ediyorum
  • Tadı aynı çilek, portakal ve muz karışımına benziyo.

Ama o dil yakması kividen beter
  • Mukemmel bir tadi var Turkiyede yemedim hic ama burda tattim ve benden tam puan aldi eksi diyenler, dili yakiyor diyenler olmus sasirdim acikcasi...
  • Ben çok beğendim tadını.Hafif ekşimsi,güzel bir tadı var.
  • yemene gerek bıle yok ınsan yeme kıyamıyor.

3ay koklasan yeter.
    tadı çok manyak ya aklıma getırdın en son geçen yıl yemıştım alayım valla akşama bırayla götüreyım
  • Tadı süper! Bence yaz ortasında ye derim.Daha büyük ve uygun fiyatlı oluyor.Ermemiş olandan aldığımda bile tadı güzeldi ama büyük olunca içi sapsarı oluyor.Kavun gibi yenmekte..
  • Şeftali + Kavun = Ananas
    Çok benziyor...
    Ferahlatan ve hafif ekşili bi tadı var , ben seviyorum .
  • dilim dilim kesip satıyolardı. Tanesi 1 ytl ye. merak edip aldım bende bir tane. sulu kısmı güzeldi. Kabuğuna yakın kısımları kuruydu.Tavsiye ederim.
  • ananas yedim ama tadı hafif ekşi ve karışık meyveli gibi geliyor öylesi güzel işte ama kesmesi zor oluyor birde kalın elmaya benziyor..
  • konserve olanları ben çok sevdim.. denemende yarar war
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.