Şimdi Ara

## Nvidia'dan COD4 Modern Warfare için 4 Yeni Ücretsiz Harita ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia'dan COD4 Modern Warfare için 4 Yeni Ücretsiz Harita ##

Nvidia'nın oyun yapımcıları ile olan işbirliği Call of Duty severler için müjdeli bir haberi de beraberinde getirdi. Gelen bilgilere göre firmanın sponsorluğunda Call of Duty 4: Modern Warfare'e yönelik olarak çoklu oyuncu platformu için hazırlanan ve dört yeni haritadan oluşan yeni paket (Modern Warfare Variety Pack ) ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Xbox360 için belli bir ücret karşılığında indirilebilir içerik olarak lanse edilen yeni paketin 5 Haziran'dan itibaren bilgisayar kullanıcıları için ücretisiz olarak kullanıma sunulacağı ifade ediliyor. Paket dahilinde kullanıma sunulacak yeni haritalar Broadcast, Chinatown, Killhouse ve Creek olacak. Ek olarak harita paketinin bazı yeni özellikler ve sunucu tabanlı iyileştirmeler içeren 1.6 güncellemesi ile birlikte geleceği de belirtiliyor.

Kaynak;
    http://iamfourzerotwo.com/2008/05/30/variety-map-pack-sponsored-by-nvidia-hits-pc-june-5th/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 2 Haziran 2008; 12:13:40 >

• artık konsol konsol nereye kadar.. herşeyi konsol için yapıyolar.. bilgisayar için bişeyler yapmalarına sevindim
  • PC leri satıp ps3 alma zamanı artık
  • günolur devran döner bu dönemlerde nvidia ati oyunlara daha çok sponsor olmaya başladı sırf konsolo oyun çıkarma olayı geçiyor artık yavaştan ... oyun olmassa karta para vermenin bi anlamı yok firmalarda pc kullanıcılarına dönmeye başladılar ... düşünsenize bi crysis çıktı kaç kişi ekrankartı değiştirdi konsolda böyle bir durum yok firmalarda öğrendi bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

PC leri satıp ps3 alma zamanı artık

tv derdi de olmasa orjinal oyun derdini bile göze alabiliyorum... tv cok para 2000 ytl full hd en ucuzu.
  • konsol alıpta 160-170 ytl 1 oyuna vermek ne kadar akıllıca bilmiyorum .ps3 ler çiplenmeden bana göre teneke yığını
  • nvidia olayi abartti oyunlara harita paketi bile cikartiyor Rainbow arkadasim konsola 20 tane oyun cikiyorsa pc ye 2 tane cikiyor konsolun gectigi felan yok surekli gelisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 2 Haziran 2008; 14:23:08 >
  • sanırım crysis gibi kartladı kasacak, ama çok güzel olan haritalar yapacaklar ki, millet o haritalarda rahat oynamak için kartlarını değiştirsin. hani en az 9600 falan alsın. al al nereye kadar..
  • YENİ SİSTEM ALIYIM ZATEN OYUN KASACAM :D
  • CoD4 süper bir oyun, yeni haritalarla daha da zevklileşcek. İyi olmuş
  • single player modda haritalar kullanılamayacakmı ve ati ekran kartı olan indiremeyecekmi ve bu bi çelişkimidir

bu üçünün cevabını istiyorum
  • Uzun zaman önce bu haritaların geleceği duyurulmuştu. Ve sonunda tarih açıklamışlar. Multiplayer olarak Türkiyeyi temsil ettiğimiz bir oyun, yeni haritalar ezberden bıkmış oyunculara ilaç gibi gelecektir. Call Of Duty 4'ün tutmayacağı konusunda düşüncelerde bu haberlerle birlikte azalmaya başlamıştır.

Chinatown, CoD 2'deki Carentan tarzı bir harita olucaktı, eğer o bilgiye sadık kalındıysa CoD 4 için güzel bir harita olacaktır.
  • GL Serbest mi ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

konsol alıpta 160-170 ytl 1 oyuna vermek ne kadar akıllıca bilmiyorum .ps3 ler çiplenmeden bana göre teneke yığını

Oyun takası diye bir şey var haberiniz yok sanırım? En fazla 2 oyun alıp daha sonra takasla istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz sanırım takas 10-15 YTL civarı bir şey. Her şekilde pc'den ucuz ve oyun açısından da sıkıntı yok. Özellikle 2008 sonları ve 2009 ps3 için çok verimli geçecek.
  • e atiye eeeeee (lütfen ninni modunda okuyunuz)

atiden uyumaya devam. Nvidia oyunlarda da tekel olmak üzere hatta oldu bile
  • Gerçekten ati nin ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil. Gerçi az cok belli amd aldı ati yi kendine benzetti arge diye bi şey bırakmadı borç ödemek için . ne cudaya rakip projesi var ati nin ne de nede 3d mark tan başka bi performans artısı. Tek silahı 55 nm ama buda fazla sürmez nvidia geçer 55 nm ye yakında. Açıkcası ati için korkmak lazım bu nvidia denen canavar zamanında ne şirketleri sildi arenadan.(s3, vodooo ....)
    quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

e atiye eeeeee (lütfen ninni modunda okuyunuz)

atiden uyumaya devam. Nvidia oyunlarda da tekel olmak üzere hatta oldu bile

• quote:

Orjinalden alıntı: joe42

GL Serbest mi ???

Değillllll
  • Şansa bak ya Ben oyunu sildim adamlar yeni map çıkardı
  • yeni map ile açaba oyuna daha heyacan gelecek mi!!!
  • Bu oyuna hastayım int kafede 1 sa 20 dk oynadım 5 bölüm geçtim süper oyun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.