Şimdi Ara

## Computex'e doğru: Enermax'ın İddialı PSU'su Modu82+ ile 16 HDD Kullanılabiliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Computex'e doğru: Enermax'ın İddialı PSU'su Modu82+ ile 16 HDD Kullanılabiliyor ##

3-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Computex için geri sayım başlamış durumda. Pek çok donanım üreticisi fuar dahilinde hazırladığı yeni çözümleri katılımcıların beğenisine sunacak. Computex'in katılımcı firmalarından biri de Enermax olacak. Hazırladığı kaliteli kasa ve güç kaynakları ile sektörün önde gelen oyuncularından biri olan Enermax'ın fuar dahilinde önemli oyuncularından biri de firmanın iddialı güç kaynaklarından Modu82+ olacak. Enermax özellikle 625 watt gücündeki Modu82+ ile yapacağı canlı demo sayesinde dikkat çekecek gibi görünüyor. Zira firma standında bahsettiğimiz modelin güç verdiği bir sunucu sistem çalıştıracak. 16 adet Hitachi SATAI 160GB hard disk, 16 x 512MB DDR2 Kingston bellek modülü, GeForce 7950GX2 grafik kartı, 4 adet AMD Opteron 8212 (dört çekirdekli) ve gelişmiş RAID kontrolcüsünden oluşan sisteme 625 watt'lık Modu82+güç verecek. %82 güç verimliliğini sahip olan Modu82+ ailesi ile iddialı olduğunu sık sık dile getiren Enermax, demo sistem sayesinde iddiasını bir kez daha ortaya koymuş olacak.

## Computex'e doğru: Enermax'ın İddialı PSU'su Modu82+ ile 16 HDD Kullanılabiliyor ##

• Çok şekil olmuş. 625 watt son derece yeterli. İleriye dönük güzel bir ürün
    İlk defa ilk yorumu ben yazıyorum heyecandan ne yazacağımı şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli55 -- 2 Haziran 2008; 12:02:03 >
  • o tabloda o ekran karti ve ramler ne alaka kim neden 16 tane 512 mb ram kullansin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 2 Haziran 2008; 12:04:08 >
  • çok ilginç bu sistemi ayakta tutbiliyorsa 625W
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSidesOfMe

çok ilginç bu sistemi ayakta tutbiliyorsa 625W

+1
    bu power bu sistemi ayakta tutuyorsa diğer 1000lik 1500lük powerlar ne ayak
  • Tüm bu bileşenleri 82+ sertifikalı 625Wattlık power besleyebiliyorsa 750Watt lık bir power ile CFx çok rahat çalıştırılabilir.
    Power tavsiteleri artık en yüksek 800watt olmalı
  • Gunumuzde watt degerinden cok amper degerleri onemli bence.

Bu sisteme quad 9800gx2 ve hdd olarakta velociRaptor yakisirdi bence.
  • bu sisteme bu 625 W nasıl olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli55

Çok şekil olmuş. 625 watt son derece yeterli. İleriye dönük güzel bir ürün
    İlk defa ilk yorumu ben yazıyorum heyecandan ne yazacağımı şaşırdım.

orda daha çok ram ile daha çok güç çekmeyi amaçlamışlar iyi bi ürün demekki çok çok üst bi sistem olmadığı sürece 350-650 watt yeter
  • arkadaşlar baktıgımızda sadece resim olarak ürün tanıtılmış hani videosu hani testleri bence bu biraz ürün alınması için yapılmış bir düzen gibi geliyor bana yanlışım varsa düzeltin millet gidiyor 1000wattlık psu alıyor o kadar para döküyor bence kullanıcıları bu resimle kandırmaya çalışıyorlar birde fuar ortamı yaratılmış bence bi iş var gibi bu durumda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

o tabloda o ekran karti ve ramler ne alaka kim neden 16 tane 512 mb ram kullansin

servr anakartta ne kadar çok am o kadfar ii performan demektir.512mb kullanılan ram server ramı.normal ram değil.onun için karştırma normal ram ile.ve ordaki anakart 4işlemcili ve bağımsız çalışıyor.yanı her işlemciye ayrı ram destek veriyorki oda işlem hızında ve verı transfernde oratay buyuk bır hız çıkıyorkı gerısınıde sız düşünün
  • ben kafaya koydum Gigabyte odin alıcam sizce farkı nedir

+

o malzemeye bi o/c çeksinler bakalım ne diyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnseLmo82 -- 2 Haziran 2008; 14:41:36 >
  • Abartmayın arkadaşlar,625W az bir güç değil ki...Bakmayın siz 500eer 1000er watt psu aldığınıza,çoğumuzun sistemi 400W gibi bir değeri kolay koaly görmez.PSU çıkışına seri bir dijital ampermetre veya güçölçer bağalrsanız çok daha net görürsünüz bunu...
  • hocam sende 800 kullanıyosun
  • Her güç kaynağı başlığında en az 500W güç kaynağı öneren arkadaşlarıda bu tür konularda görmek isteriz
  • 750 watt sorunsuz kullanıyorm herkesın ımzadakı sıteme 1000wat onermesıne ragmen 80+ bısı aldınızmı yetıyor yeterkı kalıtelı olsn
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

hocam sende 800 kullanıyosun

Hocam 800 benim için çok gereksiz kabul ediyorum zaten,bana 350W-400W yeter,ki bundan önce Tagan Black Edition 380W ve sonrasında Black Edition 480W vardı ikisi de fazlasıyla yeterliydi.
    Bu da zaten tınlamıyor bile benim sistemi...
  • cok yetersiz bir psu ordaki vgada yetersiz alacak kisi 2x9800gtx yapmak isterse yani biraz fazladan volt olsa iyi idi kıt kanahatmi gecindirecez o kadar para vermisken
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

hocam sende 800 kullanıyosun

Hocam 800 benim için çok gereksiz kabul ediyorum zaten,bana 350W-400W yeter,ki bundan önce Tagan Black Edition 380W ve sonrasında Black Edition 480W vardı ikisi de fazlasıyla yeterliydi.
    Bu da zaten tınlamıyor bile benim sistemi...

bende 520 W yetiyo sistemime hatta 3870X2 ile bile kullandım ama forumdaki arkadaşlar çok dandik hiç duymadık falan diyolar da ben kullanıyorum memnunum ama genede odine geçeceğim

• aynı tas aynı hamam enermax içindeki 1 -2 parçayı deiştirmiş modlamış
    keşke güzel şekilli 1 psu kasası olsaymış ışıklı fanı -win arayüzü filan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.