Şimdi Ara

EVİ KARINCA ORDUSU BASTI NE YAPMAM LAZIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
95.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • limon sıkarsan giderler denilir takvim yapraklarının arkasında
  • Borik asit
  • bunun en büyük ilacı gazyağıdır şu an oturduğum eve taşınırken evde bayaa vardı bekar olduğum için ilaçları denedim ama olmadı
    sonra manita derdime yetişti gazyağı aldım cif kutusuna doldurup odaya boca ettim camı kapatıp 2 saat havasız bıraktım 2 gün koku çıkmadı ama 3 yıldır karınca derdim kalmadı.
  • sende karınca yiyenlerden bi ordu kur ve savaşı izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhazer -- 1 Haziran 2008; 19:24:54 >
  • 5-6 tane küp şekeri karıncanın az olduğu yere koy. Ordaki 5-6 karınca şekerin etrafında dolaşacaklar. Dokunma sakın dolaşsınlar. Sonra uzaklaşacaklardır. Niye ? Çünkü kankalarını çağıracak ki şekerleri götürsünler yuvaya. Onlar gider gitmez şekerleri al geri. Karıncalar geri gelecek bakacaklar şeker yok. Oğlum dalga mı geçiyon lan bizle diye bu 5-6 karıncayı bi güzel dövecekler. Tabi bu dayak yiyenlerin mermiye kafa atan dayısının oğulları yok mu ? Var. Al sana iç savaş ve bir karıncalılar devletinin yıkılışı..
  • XPHOS kullanıcısına yanıt
    Emin misin hocam,bizim evde çıkmaya başladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

sende karınca yiyenlerden bi ordu kur ve savaşı izle

7 yıl sonra gördüm ve güldüm
  • hertaraftan kusattılar lavaboyu annemler bi haftadır yoktu ben tekim ne yapcam bilmiom nsl bi savunma sistemi yapmalıyım:S ve evdeki sigara kokusunu yok etmem lzm

• öldürmeden kovmak istiyorsan tuz dök kaçarlar..
  • tabur mu tim mi ona göre çeşitli önlemleri war yoksa bütün kolonide seferberlik mi ilan edilmiş..!

tabur ve ya tim'se arkadaşların dediklerini yap ama koloni saldırıyorsa siper aL her gördüğünün kafasına kafasına
  • suan tepeyi aldılar tuzla karsılık veriyorum
  • Limon kolonyası ile ben koca koloniyi kurutmuştum zamanında. Eğer yuvalarının yerini biliyorsan bol bol dök limon kolonyası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: altugaaa

Limon kolonyası ile ben koca koloniyi kurutmuştum zamanında. Eğer yuvalarının yerini biliyorsan bol bol dök limon kolonyası.

kimyasal silah demek
  • üstlerine işe
  • quote:

Orjinalden alıntı: MonZa

üstlerine işe

hayvan hakları var o direk nükleer silaha giriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPHOS -- 1 Haziran 2008; 18:03:08 >
  • kendine bi kahve yap tortusunu da karıncaların oldugu yere koy sorun hallolur.
  • Bas dinamiti olsun bitsin Kökten çözüm işte, sevmediğim komşuların varsa aynısını uygula
  • Bizim evide karınca bastı Rahatsız olmadım hiç şunu unutmayın siz ne kadar acı hissediyorsanız onlarda hissediyor.Öldürmeden kovmanın bir yolunu bulun.
  • nükleer silaha baş vur. bildiğin yuvalarına doğru eğil ve var gücünle Pıssst en sessizi ama en kötüsünden. yada maç yap çoraplarını yıkamaya üşen ve onların yanına koy.
  • dök kolonyayı ver kibriti
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.