Şimdi Ara

## Iiyama 22' Boyutundaki Yeni LCD Monitörünü Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Iiyama 22' Boyutundaki Yeni LCD Monitörünü Duyurdu ##

Ülkemizde pek olmasa bile yurt dışında popüler üreticilerden biri olan Japonya merkezli Iiyama hazırladığı yeni monitörünü duyurdu. Firmanın ProLite E2205WS kod adını verdiği yeni LCD monitörü haber başlığında da belirttiğimiz üzere 22" boyutunda. WSXGA yani 1680x1050 çözünürlüğünü destekleyen yeni monitörün parlaklık karşıtlık oranı 1000:1, parlaklık oranı ise 300cd/m olarak belirlenmiş durumda. 5ms'lik tepki süresi ile gelen monitörün 2W gücünde dahili iki hoparlörleri de bulunmakta. 160º/170º görüş açısına sahip olan ProLite E2205WS, 506×210×404mm boyutlarında ve 5Kg ağırlığında. Çift port HDMI ve D-Sub konnektörlerine sahip olan ve çift renk -Siyah/Beyaz- alternatifiyle gelen ürünün yurt dışı satış fiyatının 240 Avro seviyesinde olduğu belirtiliyor.

• Ülkemizede gelirmi acaba?Güzel ürün sağol fx 57
  • Multimedia olup da kasası kibar olan monitör görmek nasip olmayacak sanırım
  • resmen aoc a benziyor gözüm tutmadi monitörü
  • daha öncesinde 21" CRT sini kullanmıştım matbaada süper monitör inanın çok iyi kalite
  • profesyonel bir monitör üreticisi..

keşke ülkemizde de bir dağıtıcısı bulunsaydı..
  • evet ya. keşke Türkiye'de adam gibi satışı yapılsa. gerçekten kaliteli monitörleri var.
  • Kasa Falan Güzel , 24" devri başladı ama
  • hiç duymadım ama yurt dışında tutulmuşsa bir sebebi vardır!!!
  • Dvi mi? ya yazmıyor yada ben göremedim.
  • Bence buraya gelse bile alınacak seviyeye gelmesi epeyi zaman alacağa benziyor sadece gelmesi yeterli değl teknilk servisler garanti işlemleri filan zora benziyor
  • 17 İNÇ CRT SİNİ KULLANMIŞTIM MÜKEMMEL BİR MONİTORDU
  • Türkiyeye gelse fiyat politikasıyla belki tutabilir. Özellikle uzakdoğu kökenli olması fiyatının ucuz olacağını söylüyo bana Haber için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlıtzKrıeg -- 1 Haziran 2008; 23:19:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.