Şimdi Ara

Skoda Roomster mı Renault Grand tour mu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
25.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Arkadaşlar iki araç arasında kararsız kaldım aslında G.t 1,4 benzinlide karar vermiştim fakat az önce bir skoda bayisinden çıktım ve Roomster a baktım aslında fena değil hatta aracın iç dizaynı daha güzel geldi bana
    siz olsanız hangisini tercih ederdiniz
    teşekkürler

• Kimseden tık yok ilgi çekmedi sanırım ama ben çok kararsızım yardım edin lütfen :)
  • arkadaşlar darılmasınlar ama ben skoda roomsteri beğenmiyorum hem biraz van tipli araçlara benziyor hem de önü arkası farklı sanki iki arabayı uc uca eklemiş gibi. clio grand tour bence daha iyi
  • Katılıyorum clio grand tour biraz daha düzgün gibi ama eminim ki skoda nın konfor vs gibi durumlarda öne geçecektir.
    Clio sonuçta bildik clio.roomster de fabia nın van ı diyebiliriz.Ben clio derdim hem 2.el avantajı yuzunden
  • eger en fullerini alacaksan tabiki roomster çünkü roomster de megane 2 de bulunmayan özellikler var vede cam tavan vs .ama clio alırsan roomsterdeki konforum 10 da 1 ini anca alırsın cok konforlu araba merak ettigin konularda olursa özelden mesaj atabilirsin
  • tabiki roomster özellikle donanımlı ve cam tavanlısı harika bi arac siddetle tavsiye ederim cok tatlı yapmıslar füme rengi falan olursa daha iyi olur skodalara cok yakısıo füme..
  • Roomster iç mekan olarak ve donanım olarak iyi durumda ancak,
    görünüşünde insanı rahatsız eden bir tarzı var,
    güzel mi, çirkin mi karar bile verilemeyen enteresan bir araba,
    yukarıda bir arkadaşın dediği gibi önü ve arkası farklı araçlar gibi de, sonradan birleştirilmiş gibi.

Bir otomobilde görüntü çok şeydir bile diyemem,
    neredeyse herşedir.
    Bakınız Fiat Siena fiyaskosu.
  • roomsterin çok iddialı tasarımı.grand tour ise bilindik bir station.bence roomster kalite olarak biraz önde.
  • Sana tavsiyem budur iyi düsün..

• Kullanacaksan Skoda.
    Yarın öbürgün satacağım fazla değer kaybetmeyeyim dersen Clio derim.

Yalnız Grande Tour da çok iyi fiyatla rahat satılmaz bilesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

Kullanacaksan Skoda.

Çok doğru.
    Doğru ama Türk insananın bu psikolojisini değiştirmek lazım.
    aracın 2. eli yok diye birinci el satılmıyor.
    yine ikinci eli yok diye ikinci elde aracı kimse almıyor.
    Adam arabayı beğeniyor, almak, binmek istiyor ama
    insanımızın gereksiz tercihleri ve psikolojileri yüzünden o aracı almıyor.
    Trajikomik bir durum.

2. eli kuvvetli diye insanlar illede albea, clio, astra, corsa, getz mi alacak.
    bazıları bu mantıkla hareket ediyor bari biz bu mantıkla hareket etmeyelim dimi.
    farklı modellerin önünü açalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: FANF1

quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

Kullanacaksan Skoda.

Çok doğru.
    Doğru ama Türk insananın bu psikolojisini değiştirmek lazım.
    aracın 2. eli yok diye birinci el satılmıyor.
    yine ikinci eli yok diye ikinci elde aracı kimse almıyor.
    Adam arabayı beğeniyor, almak, binmek istiyor ama
    insanımızın gereksiz tercihleri ve psikolojileri yüzünden o aracı almıyor.
    Trajikomik bir durum.

2. eli kuvvetli diye insanlar illede albea, clio, astra, corsa, getz mi alacak.
    bazıları bu mantıkla hareket ediyor bari biz bu mantıkla hareket etmeyelim dimi.
    farklı modellerin önünü açalım.

bende anlamıyorum aslında neden herkeste olan arac bende olsunki benim farkım olsun degişik araclara bakıyım mantıgı var bende dorusu bu neyi begeniyosan onu alcaksın...

• Kesinlikle roomster,
    Aslında her iki araç ta, benzer sınıftaki iki aracın, daha geniş bir iç mekan yaratmak için aynı şasi üzerine ürettikleri model. Ama roomster, her yönden daha başarılı. Tabii ki bu benim düşüncem...
  • bence de roomster..çok daha kaliteli bi araç çünkü..özellikle full hali gayet hoş..
  • bencede kesınlıkle roomster..arabaya bırkere bındım gercekten hayran kaldım...seklıde bence hos olmus..ayrıca saglamlık acısındanda skoda derım her turlu
  • mayıs ayından kalma konu. Arabanı aldınmı bilmem ama bende biraz roomster ı merak etmiş ve incelemiştim. 2 araç arasında şahsen ve kesinlikle roomster derim...
  • roomster gerçekten güsel araç ama
    birde buna bak derim 207 OUTDOOR

• İkinci eli yok lafını anlamıyorum. Roomsteri al satmak istediğin zaman skodamcoma gir satıyorum bu aracı de 50 kişi aynı anda teklif vermezse gel yanıma.
    Millet felik fellik bu tür araba arıyor ve alıyor.
  • SKODA ROOMSTER

ben kesinlikle bunu öneririm.clio alma bence tek artısı kolay satarsın.ama rahatlık,konfor vs vs bi kere geniş yaa.fiyatları hakkında bi bilgim yok tabi bunu da göz önünde tutmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraysgt

SKODA ROOMSTER

ben kesinlikle bunu öneririm.clio alma bence tek artısı kolay satarsın.ama rahatlık,konfor vs vs bi kere geniş yaa.fiyatları hakkında bi bilgim yok tabi bunu da göz önünde tutmak lazım

+1111111111
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.