Şimdi Ara

## Computex'e doğru: Antec'den Yeni Kasa Prototipi Skeleton ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Computex'e doğru: Antec'den Yeni Kasa Prototipi Skeleton ##

Önümzdeki hafta başlayacak olan Computex fuarı ile birlikte yeni tasarım anlayışına sahip iddialı kasaları da görebilme şansını yakalayacağız. Hazırladığı kasalar ile sektörün önemli oyuncularından biri olan Antec, fuar dahilinde oldukça radikal bir tasarıma sahip olan Skeleton kod adlı yeni kasasını sergileyecek. Firmanın Eylül ayı içerisinde kullanıma sunacağı ifade edilen yeni kasası açık tasarım anlayışı ile dikkat çekiyor. Kasanın hemen ortasına konumlandırılacak anakartın bölümünün hemen üzerinde 250mm'lik büyük bir fan yer alıyor. Tabi kullanılan büyük soğutucunun konumu itibariyle işlemcinin pasif bir soğutucu ile desteklenebileceği de belirtiliyor. Diğer donanımlar için anakartın konumlandırılacağı noktanın hemen altında özel bir bölme de hazırlayan Antec'in yeni prototipi özellikle hız aşırtma konusunda iddialı olan kullanıcıların özel olarak hazırladıkları "uzay montaj" kasa çözümlerine de benzemiyor değil. Tabi kullanıma sunulması için en az 4 ayı daha olan ürünün piyasaya çıkana kadar değişikliklerden geçip geçmeyeceğini ise zaman gösterecek fakat final versiyonunda daha kaliteli materyak kullanımının ve daha büyük ekran kartlarının kullanımı için düzenleme yapılabileceği de belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 31 Mayıs 2008; 15:19:45 >

• kasa bu ise bendeki ne? bendeki kasa ise bu ne :P
  • doktor bu ne
  • uzay montaj, uATX sanırım bu. Yalnız parçaların böyle açıkta olması ne kadar sağlıklı tartışılır uzun süreli kullanım için.
  • çok denşik yapmışlar vallah
  • İlginç Bir tasarım
  • dekoretif olmuş
  • annem bunu süs esyası diye sehpaya koyar
  • benim yapmaya çalıştığım kasama çok benziyor fırsat bulursam kasmı bir bitireyim ama tabii öyle yuvarlatırmış hatlı olması zor benim için ama bunu fiyatı uygun olursa alabilirim

haber için teşekkürler
  • töbe töbe bu ne ya
  • allahıma kitabıma ben buna benzer bişeyler düşünmüştüm.antec fikrimi çalmış
    ama güzel olmuş gerçekten.ben bunun böyle kare şeklinde altında fanı olan modelini düşünmüştüm ama bu daha güzel görünüyor.
  • bunun üzerine bi de dantel örgü koydumu 10 numero bi htpc olur salona
  • çok dekolte olmuş ayıp
  • Tam halini görmek lazım ama pc kasalarının zaten ciddi bir tasarım değişikliğine ihtiyaç vardı. Macintosh benzeri güzel tasarımlar da görmek istiyor insan.
  • Kedi eti yediyse kedi nerde yok yemediyse et nerde
    Yahu harbidende değişik ve güzel bir tasarımı var minicik ama acık mı olucak bu böyle
  • Ben Daha Farklı Düşünmüştüm Üzerinde Şöyle 50 Cm Fan Düz Bir Şekilde Birde Arkada Bir Kaç Delik Olacak Simetri olarak egsoz fanlar süper hava akımı yapar içine ben girsem donanırım :D Bunları Yaptığı tasarım Ufoya benzemiş bence hiç hoş deil.
  • uzay kasa olmuş işte. psu, harddisk ve dvd rom aşşağıda, anakart yukarda, üzerine de direk soğuk hava üfleniyor. Sessizlik için çok mantıklı değil ama oldukça serin bir işlemciye de sahip olunacağı aşikar. Lakin çok büyük soğutucuların girmemesi gibi bir sıkıntı yaşanabilir. Misal ninja oraya sığar mı acaba?
  • genişlemeye kapalı bi kasa hoşuma gitmedi ama gelecekteki kasa tasarımlarını illaki etkiler.
  • Valla ilk 3 saniye kasanın üstünde durduğu masayı kasanın bi parçası sandım.
  • möble kasa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.