Şimdi Ara

## Arctic Cooling'in Hedefinde Bu Sefer Siz Varsınız ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Arctic Cooling'in Hedefinde Bu Sefer Siz Varsınız ##

Hazırladığı yüksek performanslı soğutucular ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Arctic Cooling'in yeni ürünü bu sefer donanımlarınızı değil sizi hedef alıyor. Benzer çok sayıda ürünü pazarda bulabilmek mümkü olsa da hazırlayan firma soğutma teknolojilerinde sektör devlerinden biri olunca yeni ürün bizim de dikkatimizden kaçmadı. AC'nin hazırladığı ARCTIC Breeze isimi USB fanının amacı sıcak yaz günlerinde sizi bir nebzede olsa serinletebilmek. PC'ye USB üzerinden bağlanan ve gücünü burdan alan yeni soğutucu 92mm'lik bir fana sahip. 1200 - 2000RPM arası dönüş hızına sahip olan fanın dönüş hızı kullanıcılar tarafından ayarlanabiliyor. Şık bir tasarıma sahip olan ARCTIC Breeze'nin önümüzdeki ay 16$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 30 Mayıs 2008; 12:04:31 >

• 16$'ı bana verin ben size buzdolabı yapıyım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

16$'ı bana verin ben size buzdolabı yapıyım...

yok ya aslında ölee abartılacak bi fiyat yok zaten düzgün i kasa fanı almaya çalışsak aynı paraya gelir e bide kullanılan malzeme emek var bence alınabilir bir ürün ama fanının 12 cm olması daha iyi olurdu
  • çok güzel olmuş deve bayıltan yaz sıcakları içünnnnnnnn

hem heyecan aradııımızda parmaaamızı da sokabilecek şekilde dizayn edilmiş
  • xbox360 soğutucu olur bu
  • her sene aynısının pilli olanını bimde satıyorlar fiyatıda yaklaşık 1 dolar. Onu alıp usb den bağlarım aynı şey olur. Üstelik pervanesine dönerken dokunduğunuzda parmağınızın yaralanma riski yok.
  • kafası oynarbaşlıklı kı? sapından öyle gözüküo :)
  • Yanında hediye olarak AC5 verseylerdi alırdım.
  • Güzel ama gereksiz bir ürün olmuş
  • buna harbi gülünür kusura bakma ama yorum guzelde oynar baslıklımı biraz garip degilmi ?
    hareketli olsa
  • Bundan bir iki tane almak lazım ekran crt olunca acayıp bayıyor sıcakta içeriye esktra sıcaklık biri bana biri ekrana hatta bitane klawye üstüne gelicek şekilde almak lazım terlemeye karşı güzel çözüm olurdu a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 30 Mayıs 2008; 17:32:39 >
  • Bende fazladan bir 12 cm lik fan vardı, ve güç çeviricisinin fana takılan yerini kasanın önünden verdim diğer kısmı da Psu ya bağladım. Fanın fişini takınca fan çalışıyor ve beni soğutuyor kablosunu çıkartınca da duruyor,eğer elinizde 12 cm lik boşta bir fan varsa ve bu yaz sıcaklarında serinleme ihtiyacınız varsa 0 maliyetle serinleyebilirsiniz
  • 16$mıAyynı ıslevlı fandan 2tane alırım ya.Hanı su dolmus soferlerını kullandıgından ne farkı varkı bunun
  • 16$ değmz ama alan alır
  • bu fiyata vantilatör alınır zaten, bu ürün komik kaçmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: DnzD7

bu fiyata vantilatör alınır zaten, bu ürün komik kaçmış

Vantilatorden cok daha sessiz olacagini dusunuyorum..
    Ondan da cok guzel bi goruntu verecegi de kesin..
  • ilginç
  • Allah razı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertyeldan

16$mıAyynı ıslevlı fandan 2tane alırım ya.Hanı su dolmus soferlerını kullandıgından ne farkı varkı bunun

• Arkadaşlar Ankarada bulabilceğimiz yer varmı bildiğiniz. Vatan, fireball, mavi bil, sanalmarketim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.