Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (805. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ee ? bu kızı daha nasıl yok edecekler.?
  • Güzel bölümdü.
  • Güzel bölümdü.
    Tam Lucifer ölmeden Tanrı gelir mi acaba?

• Tanrı geliyor mu acaba?

• Amara'yı öldürmek için silah falan kalmadı. Güzel bölümdü.

• Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Belki yüksek tempolu bir bölüm değildi ama önemli gelişmeler yaşandı.

Giriş kısmı bence muazzam olmuş. Bu diziden görmek istediklerimizi yansıtan sahneler vardı. Yüce varlıkların güçlerini kullandıklarını görmek etkileyici oluyor. Crowley'nin kendisine silah çekenleri birbirine çevirerek vurdurma sahnesi çok etkileyiciydi.

Rowena'nın yaşaması şaşırttı. Başlarda aksanı ve mimiklerine gıcık oluyordum ama artık alıştım melekler "ateş" ettiğinde hiç etkilenmez diye düşünmüştüm, zarar görebiliyormuş.

Tüm cennetin gücü karşısında zarar görürken Tanrı'nın elinin dokunduğu aletin gücü etkilemeyi bırak gücü absorbe etti resmen sonlarda Lucifer'a ne yapıyordu acaba? Castiel'in bedeninden ayırıyor olabilir mi?

Dean ve Sam bu bölümde arka planda kaldılar. Bu da şaşırtıcı bir durum oldu. Öne çıktıkları anları bile Cass'in Lucifer'ı bedenine almasıyla alakalı fikir ayrılıkları yaşayarak geçirdiler.

bedenden ayırmıyor işkence ediyor ki Tanrı gelip müdehale etsin. "sevdiği birtek sen kaldın" derken bunu kastediyordu.

• Boru deanin dediği gibi özel biri içindi sanırım Yani yine dean ve sam biri kullanması lazımdı. Lucifera sonlarda bir mesaj vericek gibi tanrıya ama ulaşırmı bilinmez ben sanmıyorum ayırma işini yapcağını. Ama ben amarayı daha çok seviyorum en son sırada deani falan serbest bıraktı. Crowley ile rowena ise hemen kaçmada birebirler.

• Lucifer, Sam'le Dean'i öldürmeye çalışırken Cass kontrolü ele alır diyordum ama harekete geçmedi orda şaşırdım.
    Güzel bölümdü.
    Tanrı, Sam'in içine girip gelecek bence.Winchester ailesi bu çarpışmada güçsüz ve arka planda kaldı.
  • Amara'nın askerleriyiz. onun olduğu bölümler ayrı güzel geçiyor be

büyük ihtimal god deanin vücuduna girecek

• Amara'yı bence sadece Dean öldürebilir, ikisinde de aynı mühür olduğundan ve bağlı olduklarından dolayı. Ya da bağlı olduklarından biri ölürse diğeri de ölecek.

Em ruhumu ya Amara..
  • Bölüm güzeldi hep böyle devam etse artık.

• quote:

Sizce de

"Lucifer" olayı artık Cass'de eğreti durmuyor mu? Mimikler yapmacık gelmeye başladı Lucifer artık Mark Pellegrino'nun bedeninde olsun

Aynen kardeşim 5 saniyelik mark performansını 10 bölümlük mishaya tercih ederim

Arkadaşlar jared bir panelde 20,bölümün gelmiş geçmiş en güzel bölüm olduğunu söyledi kendisinin favorisi olarak , ayrıca chuck geri dönüyor 20 de

• quote:

Orijinalden alıntı: msa1903

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

amara <3

ee ? bu kızı daha nasıl yok edecekler.?

God reyiz gelecek büyük ihtimalle. Ama açıkça geleceğini düşünmüyorum, sadece ses olarak veya birinin bedeninde gelebilir..

zaten ya ses olarak ya da birinin bedeninde gelebilir başka seçenek mi var anlamadım ki allahı dünyaya nasıl getirecekler başka türlü sinema dizi teknikleri allahı dünyaya indirebilecek kadar da gelişmedi
  • Allah düşmanın bile Amara gibisini versin. Barış antlaşması diye nikah defterini imzalatıp sonsuza kadar karım çocuklarımın anası olsun.
  • Bu sezon finali yada önümüzdeki sezon artık bir God göreceğiz gibime geliyor

Ve Lucifer'ı daha güçlü göstermişlerdi, daha kendini savunamıyor iken daha önce Amara'yı nasıl alt etmiş ilginç.
    Bu ya sallama bir öykü yada Lucifer bu işi tek başına yapmamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Bu sezon finali yada önümüzdeki sezon artık bir God göreceğiz gibime geliyor

Ve Lucifer'ı daha güçlü göstermişlerdi, daha kendini savunamıyor iken daha önce Amara'yı nasıl alt etmiş ilginç.
    Bu ya sallama bir öykü yada Lucifer bu işi tek başına yapmamış...

Tek yapmıyor hocam tanrıyla birlikte yapıyor yoksa tek nerde gücü yetecek.

Güzel bölümdü giriş gerçekten hoş böyle mitler eski eşyalar falan hep hoşuma gidiyor. 19. Bölümde konuyla ilgili bir şey olmayacak gibi 20 de çözülme başlar öyle de devam eder. Benim tahminim yine bir eşya bulurlar tanrının dokunduğu ama ne biliyim mesela buna iki kere dokunmuştur atıyorum yani daha farklı yansıtırlar bu içlerindeki en özeli vs. Sonra o seçilmiş kişi muhabbetinden benim oyum Deanden yana o yapar gibi geliyor saldırır işte ama anlamadığım amara tekrar hapsolursa yeni sezonda işleyecek ne kalıyor ben onu anlamadım. Ha ayrıca tanrıyı hala son sezona sakladıklarını düşünüyorum bence gelmeyecek bu sezon ses ya da bir mesajla bile görünmez gibi elleri zayıflar senaryo için. Chuck denmiş bir de o da etkili olabilir fikir verebilir belki bunlara sonuçta o da bunlar kadar eski ve tanrıyla arasının luciferdan daha iyi olduğunu düşünüyorum belki de bilmediği bir yöntem vardır luciferın

• Dean. kullanıcısına yanıt

Eğer gözümden kaçmadıysa, tanrı ile birlikte yaptıklarına dair bir şey görmedim hiç...

Sürekli "Daha önce yapmıştım, yine yaparım." demekte ama başka bir ayrıntı ve daha önce nasıl yada kiminle yaptığına dair bir açıklamaya denk gelmedim...

• Çok iyi bölümdü Lucifer tırt çıktı daha önce nasıl savaşmış Amara ile anlamadım ne olacak meraklardayım..

Amara vur kırbacı ez beni yerim seni..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRHLecter

quote:

Sizce de

"Lucifer" olayı artık Cass'de eğreti durmuyor mu? Mimikler yapmacık gelmeye başladı Lucifer artık Mark Pellegrino'nun bedeninde olsun

Aynen kardeşim 5 saniyelik mark performansını 10 bölümlük mishaya tercih ederim

Arkadaşlar jared bir panelde 20,bölümün gelmiş geçmiş en güzel bölüm olduğunu söyledi kendisinin favorisi olarak , ayrıca chuck geri dönüyor 20 de

Chuck ın tanrıyı temsil ettiğini düşünüyorum . Yani tanrı tekrar geri dönecek .
  • 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.