Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (775. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik av bölümlerinden biriydi ama sıkıcı değildi. Sezonun gidişatı ile ilgili de ufak bir diyalog sahnesi eklemişler bakalım ne çıkacak sonucunda.

Netflix ve Orange is the New Black göndermeleri güzeldi
  • Güzel bölümdü bence.
  • Filler bölümlere geçtiler, güzel bölümdü ilk dakikalarından itibaren farklı olacağı belliydi. sadece impalananın içerisinden çekim yaptılar bölüm boyunca. Fakat bu filler bölümler sezonun son iki bölümüne kadar devam ederse(ki birkaç aylık boşluklar girecek diziye-bütün diziler için aynı durum söz konusu) ana konunun çekiciliği azalır. ana konuyla alakalı bölümler ile filler bölümleri dengeli sürdürmek gerekiyor.
  • 5. sezondan sonra hiçbir sezondan hoşlanmamıştım. İzlemek için izliyordum. Ama 11. sezon beklediğimin çok üstünde çıktı. Umarım bozmadan devam ederler.
  • güzel, farklı bir bölümdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç bölümdü, arabada geçti hep. sıkmadı yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Ekim 2015; 22:25:34 >
  • Konuya ilk mesaj attgımda 21 agustos 2013 müş ve 4•5 bölümdeymişim son bölüm güzeldi ama promoyu izleyince yeni bölümü heyecanla beklemeye başladım çok ilgimi çekti

• o değilde bu bölüm dean ne dayak yedi bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

o değilde bu bölüm dean ne dayak yedi bee

1 dokunuşla iyileştirebilecek bir melek arkadaşım olsa bende en az Dean kadar dert etmedim adam dayak yiyor ama rahat aga nasılsa eve gidince iyileşirim havalarında

aynen
  • Güzel bölümdü.
  • Kadınlardan hep dayak yiyen koca yürekli adam Dean :) Şaka maka bu bölüm beklediğiminden çok daha iyi çıktı. Tadı 4.sezonda gibiydi.

• Arkadaş bölüm bir tuhaftı her an bir şey olucakmış gibi bir durum vardı sessizlik bir anda paldır küldür oldu. Açıkcası bu bölümnden bir şey anlamadım.
  • Dizinin en guzel bolumuydu bu bence yav. Spn ruhunu tam anlamiyla yansitan bi bolum.

11×4 bolum Tamda bu :

• dövüş sahnelerinde iyi güldüm 4.bölüm çok iyiydi
  • Dean'in dayak yemiş hali bile karizmatik
  • Harika bi bölümdü

Fena dayak yediler ama nasıl olsa Cass var bizimde böyle bi arkadaşımız olsa keşke O vale kıza uyuz oldum o yapılır mı lan o arabaya bi de sıfır çizdi arabanın anasını ağlattı en güzelim İmpala'nın dağılmadık yeri kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

rowena karakteri diziden çıkana kadar izlemeyi düşünmüyorum.
    salak saçma karakter. bu kadar itici bir insan ben hayatımda görmedim.

+1. Acayip itici bir karakter.

Siz onu sadece dizide izliyorsunuz benim mahallemde aynısı var ben ne yapacam her gün görüyorum suratını al koy diziye rowena dan daha iyi oynar

---

son bölüm yeni izleyebildim

yaratıkların bile karanlıktan korkmasına değinmeleri güzel olmuş ellerinde çok iyi malzeme var bu sezon çok iyi gidiyor hem arrow hem spn düzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 1 Kasım 2015; 17:06:06 >
  • bu hafta niye hiç yorum yok kimse izlemedi mi
  • bu karanlık dean le ne yapmak istiyor ?
  • syncsta kullanıcısına yanıt
    Deanin karanlık tarafa geçmesini istiyor. Bu haftaki bölümde amara harici sıkıcı ah supernatural bir sezon daha izletiyon ama biraz heyecan kat diziye.
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.