Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: revnak96

Sezon başı ve sezon sonunu izlemek için aradaki klasik av bölümlerine katlanmak lazım ama kesinlikle değer :D

Aynen öyle ben de sezon finalindeki Carry On My Wayward Son şarkısıyla gelen sahneler için izliyorum artık ama gelecek sezon daha iyi olabilir
  • Beyler dizinin kamera arkası çekimleri veya özel bölümleri var mı?Tabi Türkçe altyazısı da olması lazım.
  • 5.Sezon gibi efsane bir sezon bizi bekliyor olabilir 11.sezon için büyük umutlarım var. Başlarına açtıkları dert aynı 5.sezonda ki gibi büyük nede olsa
  • Şu crowley'in cadı anneside iyice baydı.10 sezonluk koca dizide ilk defa bir defo buldum.Baya gereksiz olmuş bu kadın,resmen dizide zaman dolduruyor bunun sahnelerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaegerjaquez

5.Sezon gibi efsane bir sezon bizi bekliyor olabilir 11.sezon için büyük umutlarım var. Başlarına açtıkları dert aynı 5.sezonda ki gibi büyük nede olsa

11. Sezondan beklenti büyük. Umarım sağlam bir konu ışığında ilerlerler.
  • 7.sezonu bitirdim , sezon baştan sona sıkıcıydı.Muhtemelen dizinin en kötü sezonudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

7.sezonu bitirdim , sezon baştan sona sıkıcıydı.Muhtemelen dizinin en kötü sezonudur.

Dizi ordan sonra saçmalaya başlıyor zaten bana göre son 3 sezon gerçekten çok sıkıcıydı zaten şu an sırf reytingler düşmedi diye devam ediliyo
  • Daha 10.sezonu bitirdim sezon bittikten sonra izliyordum ama dizi biteceğe benzemiyor. En iyisi dizi bittikten sonra kalan sezonları toptan izleyip noktayı koymak.
  • 1.sezonu 3kez bırakıp yeniden başladım, bırakıp yeniden başladım.ramazan vesilesi ile. 2.sezondan devam edicem, izleyecek dizim kalmadı aklıma geldi tekrar bakıyorum. 2.sezon 1.bölüm güzeldi, şimdilik devam.
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    2. sezondan kaptırıp, 5. sezona kadar soluksuz gidersiniz bence. Ondan sonra biraz düşüş oluyor dizide. Yinede bağımlısı olunca 10. sezona kadar geliyorsunuz. Ramazanı bitirtir size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

2. sezondan kaptırıp, 5. sezona kadar soluksuz gidersiniz bence. Ondan sonra biraz düşüş oluyor dizide. Yinede bağımlısı olunca 10. sezona kadar geliyorsunuz. Ramazanı bitirtir size.

• 1.sezonu bitirdim, 2.sezon 4.bölümde kaldım. İzlemeye devam.
  • İlk 6 eyi di.
  • Arkadaşlar 10. sezonu henüz bitirmedim, en son izlediğim bölüm 1 cadı vardı 2 kızı kurtarıyordu falan.

Sezon finali güzel miydi, izlemeli miyim hemen yoksa biraz daha ertelemeyi düşünüyorum.

Hayatımda izlediğim en sürükleyici 3 diziden biriydi Supernatural. Caanım diziyi 5. sezondan sonra içine ettiler.

Nerde o eski sezonlar, gelecek haftayı iple çektiğimiz, neler olacak diye tartıştığımız
  • Bence güzeldi sezon finali. Derin bir konuya bağlandı.
  • 10. sezonun tam anlamıyla güzeldi. Sezon finali 5.sezonla kapışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

Arkadaşlar 10. sezonu henüz bitirmedim, en son izlediğim bölüm 1 cadı vardı 2 kızı kurtarıyordu falan.

Sezon finali güzel miydi, izlemeli miyim hemen yoksa biraz daha ertelemeyi düşünüyorum.

Hayatımda izlediğim en sürükleyici 3 diziden biriydi Supernatural. Caanım diziyi 5. sezondan sonra içine ettiler.

Nerde o eski sezonlar, gelecek haftayı iple çektiğimiz, neler olacak diye tartıştığımız

Ben eski tadı alamıyorum açıkçası.Ama yinede son birkaç sezon içinde en iyisi bu sezondu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon aslında çok iyi bir sezon sayılmazdı. Ama harika bir sezon finali yaptılar. O sebeple önümüzdeki sezon beklenti büyük.
  • 5.sezon bence final olmalıydı.
    Diziye yeni başladım 5. sezonu yeni bitirdim 6. sezonun yarınsındayım, karakterler sürekli ölüp ölüp geri geliyor artık sıkmaya başladı. lucifer la miceal meleklerini yenen ikili düşük seviyeli canavarlardan dayak yiyor:S
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Sen bide 6. sezonun 19 yada 20. bölümünü izle, asıl o zaman sövecen Ama sezon finali güzel bitmişti. Hatta öyle bir sezon finali yapmışlardı ki, devamını söylemiyim. O sene 3-4 ay geçmek bilmemişti benim için. Ama 7. sezon ...

Bu yorumu 20. bölümü izledikten sonra oku, mesuliyet kabul etmem

Koskoca 1 sezon Mother of All diye şişirdiler de şişirdiler. Lucifer bile unutuldu gitti o sezon. Dean gitti 2 dakika da öldürdü. Acayip sövmüştüm o bölümden sonra. Ama oynayan hatun güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.