Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece bu sezonun değil Supernatural'ın en iyi bölümlerinden biriydi. Bu dizi her zaman efsane sezon finalleri yaptı yine yapacaktır .

Dean reyiz sen ne yaptın ya ? Sadece 1 beyniniz var bum
  • Herif şeytan o iki dalagini yarım dalak yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 üstteki arkadaşın da dediği gibi sezonun değil dizinin en iyi bölümlerinden birini izledik haftaya da efsane olacaktır sezon finali eminim gaza geldim iyice

• Dean'in tek kurşunla öldürdüğü sahne aynı şu videodaki gibi olmuş adam okadar hazırlandı etti ciddi kavga bekliyodum

3. dakikadan itibaren izleyin

• beyler supernatural 5 bölüm filan izledim sonra sıkıldım kapadım izlenir mi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: anasınınkuzusu

beyler supernatural 5 bölüm filan izledim sonra sıkıldım kapadım izlenir mi sizce

Kesinlikle izlenir. Sabredip devam edin bence. İlk 2 sezon çoğu bölüm ana konu olmadan ilerliyor. O sebeple sıkılmış olmalısınız. Dizi sonradan açılıyor.
  • quote:

beyler supernatural 5 bölüm filan izledim sonra sıkıldım kapadım izlenir mi sizce

Kapamalısın ilerde bağımlılık yapıcak çünkü . Dizi arayışına başlarken kendimi supernatural'in eski bölümlerinde buluyorum :(
  • quote:

Her dizi gibi düşüşe geçtiği dönemler var ama genel olarak harika bir dizidir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Kesinlikle izlenir. Sabredip devam edin bence. İlk 2 sezon çoğu bölüm ana konu olmadan ilerliyor. O sebeple sıkılmış olmalısınız. Dizi sonradan açılıyor.

Aslında beğendim bir solukta izledimde ilk 5 bölümü doctor who'yu anımsattı sahte kimlik kartı filan canavarları avlamaları doctor who'yu daha yeni bitirmiştim o zaman ula yeter dedim six feet under fringe ya da supernatural'a başlıcam oz'u izliyorum şu an bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Kadın -- 15 Mayıs 2015; 23:25:41 >

• Baya iyi bölümdü.Dean'in bu halleri daha iyi.Crowley hep böyle kalsın yakışıyor.Sezon finalinde Death geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Baya iyi bölümdü.Dean'in bu halleri daha iyi.Crowley hep böyle kalsın yakışıyor.Sezon finalinde Death geliyor

Kötüyü iyi, iyiyi kötü yapmayı bırakıp, olağan düzene geçince dizi de tadından yenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Baya iyi bölümdü.Dean'in bu halleri daha iyi.Crowley hep böyle kalsın yakışıyor.Sezon finalinde Death geliyor

Keşke öğrenmeseydimde süpriz olsaydı bakmamıştım fragmana.

Sorun şu ki, mühür Dean'i öldürtmüyorsa, Ölüm ne yapsın, buga girdi olay.
  • 4.sezona başladım ve 6.bölüme geldim. Şimdiye kadar izlediğim en güzel sezon oluyor.
  • arkadas ben meleklere acıyorum artık ya.. nerde o 4 ve 5. sezondaki melekler..

Death tanrıyı bile oldurebilirim dedigine gore.. muhurlu dean de oldurur gibime geliyor

• Castiel konusuna katılmıyorum hala aynı Casstiel ama Dean'e zarar vermek istemiyor.Önümüzdeki sezonda ağırlık verilecek karakter Crowley,ahanda buraya yazıyorum,bizim geyiğin verdiği kanla ne güzelde yumaşamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 18 Mayıs 2015; 15:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

4.sezona başladım ve 6.bölüme geldim. Şimdiye kadar izlediğim en güzel sezon oluyor.

4.sezon harikadır ama dizi nirvanasına 5.sezonda ulaştı 1.bölümden sezon finaline kadar harikaydı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Castiel konusuna katılmıyorum hala aynı Casstiel ama Dean'e zarar vermek istemiyor.Önümüzdeki sezonda ağırlık verilecek karakter Crowley,ahanda buraya yazıyorum,bizim geyiğin verdiği kanla ne güzelde yumaşamıştı.

İstesede veremeyeceği gerçeği var yalnız?

• Dizi iyi güzelde castiel'in bu hallerine sinir oluyorum.
    Özünü de aldı hala yürüyerek gidiyor heryere. Çarliyi kurtarma şansı vardı uç yanına kurtar dimi. Ben mi yanlış biliyorum kanatları geri gelmişti bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Dizi iyi güzelde castiel'in bu hallerine sinir oluyorum.
    Özünü de aldı hala yürüyerek gidiyor heryere. Çarliyi kurtarma şansı vardı uç yanına kurtar dimi. Ben mi yanlış biliyorum kanatları geri gelmişti bunun.

Dikkat ettiyseniz kanatları kırık bir şekildeydi. Bu sebeple sıkıntı yaşıyor olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

şu sahnede tüylerim diken diken olmuştu ya, müzikle birlikte efsaneydi. tekrar geliyor reyiz

hocam naptın ya ben ki heyecanlı olsun diye trailer izlemeyen büyük süprizi kaçırdım
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.