Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Izlerken SIKILDIM kapattim bunun icin mi bekliyoruz 1 aydir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • av bölümleri niye bu kadar sıkıcı geliyor anlamıyorum size? sadece av bölümleri dahi olsa izlerim ben spn'i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amazonta

av bölümleri niye bu kadar sıkıcı geliyor anlamıyorum size? sadece av bölümleri dahi olsa izlerim ben spn'i.

10.sezondayız ve ana senaryoya katkısı olmayan bölümlerle geçiyor sezon. tamam bu bölümler olmak zorunda da bu kadar fazla olması sorun. 9 ve 10.sezon gerçekten çok kötü geçti dizi için, bir de 11.sezon onayını aldılar. 11.sezon da böyle boş boş geçecek büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Mart 2015; 18:11:36 >
  • Cole'u görmek güzeldi onun dışında klasik Supernatural bölümüydü.
  • Kötünün iyisi bir av bölümüydü.
  • Bitirsinler artık ya diziyi uzadıkça sıkmaya başladı konular
  • Saçmaydı bu av bölümü pek zevk alamadım.
  • güzel bir av bölümüydü bence
  • Uzun bir aradan sonra nihayet yeni bolu geldi. Begenmeyenler cogunlukta gibi. Yine de benim icin guzel bir bolumdu. Bolum aralari daha kisa olsa iyi olur. 1 ay beklemek kotu.
  • Bence güzel bir av bölümüydü. Ancak 1 aydır beklediğimiz için tatmin olmadık haliyle.
  • Şu dizinin finalinde bile sıradan bir av bölümü çıkacak diye korkmaya başladım şimdiden
  • 3. sezonda bırakmak zorunda kalmıştım. Tüm hikayeyi unutunca izleyemedim düşünmüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

Şu dizinin finalinde bile sıradan bir av bölümü çıkacak diye korkmaya başladım şimdiden

o imkansız bence, finallere laf yok her zaman efsane oluyor
  • bitsin diyenleri anlamıyorum ben ya sırf winchester kardeşleri görmek için izliyorum ne kadar uzarsa uzasın biterse hayatımda büyük boşluk olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

Şu dizinin finalinde bile sıradan bir av bölümü çıkacak diye korkmaya başladım şimdiden

o imkansız bence, finallere laf yok her zaman efsane oluyor

Sezon 24 bölümse 23.bölümü final yapıp 24'ü de sıradan av bölümü olarak yayınlar bunlar beklerim artık haftaya da saçma bir bölüm geliyormuş promo'ya baktım
  • Castiel yok melekler yok yine av bölümü çıktı arkadaş konu bol fakat kuramıyorlarmı anlam veremedim önümüze hep eski şeyleri ısıtıp ısıtp seriyorlar. Ne zamandır aramızdalar dean ve sam artık alıştık buna fakat böyle devam etcekse bitsinde bizde rahat edelim sıradanlaşıyor artık.
  • Kusura bakmayın da bunun bir av dizisi olduğunu unutanlar olmuş.Siz istiyorsunuz ki her bölüm melekli şeytanlı Crowleyli Castielli olsun.Bence şuan gayet iyi haldeler.

Bu bölümden sonra sizin istediğiniz gibi bir bölüm gelecek zaten.Mühür kendini hissettirecek,Sam ve Cass Metatrondan bilgi almaya çalışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alothian

Kusura bakmayın da bunun bir av dizisi olduğunu unutanlar olmuş.Siz istiyorsunuz ki her bölüm melekli şeytanlı Crowleyli Castielli olsun.Bence şuan gayet iyi haldeler.

Bu bölümden sonra sizin istediğiniz gibi bir bölüm gelecek zaten.Mühür kendini hissettirecek,Sam ve Cass Metatrondan bilgi almaya çalışacak.

Av dizisi olduğu nereden çıktı?
  • İlk sezonlar, melekleri falan tanımadan öyleydi.
  • Bu dizi bitti mi , ya da bu sezondan sonra bitecek mi?Ona göre başlayacam da.
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.