Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    finaller her zaman efsane oldu dizide, berbat geçen 9.sezon bile finaliyle kurtardı. tüm bölümleri normal izle bence ben sadece 9.sezonda sıkıldım gerisi iyidi. torrent'ten indirerek izledim hep ama yukarda link attım orası iyi gibi.
  • Takip.
  • jensen twitter hesabı açmış sonunda.
    https://twitter.com/JensenAckles
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Takip.
  • 10 sezon gelebilmiş dizi, nasıl ilk bölümlerdeki kadar güzel mi yeni bölümler?
  • Sıkmaya başladı ayni konudan devam etmeliler bazen cok acayip sıkıcıydı umarım bu sezon toplar umarim dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 ekim olmayacak mı o? salıya geliyor 7'si

• Güzel olucak bence 10.sezon.
  • 5'ten sonra tüm bölümleri altyazı altyazı atlaya atlaya izledim. Bugün 9.10 da idim atlaya atlaya sezon bitti. Dizi iyice arka sokaklara sardı valla tam önemli olaylarda araya dandik avlanma bölümü girmese olmazsa olmaz zaten. Sırf God ortaya çıkacak mı diye izliyorum yoksa iyice cıvıttılar.
  • Özledik be
  • hello boys
  • crowley reyiz
  • The year Deanmon
  • Dean sanirim crowleyden guclu suan

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Fragman güzelmiş bu sezon bomba gibi olcak. ,nşallah öyle olur.
  • Leviathanlar kaçıncı sezondu ? O sezondan sonra iyice sıkılıp bırakmıştım, sürekli aynı şeyler oluyordu sanki.

Devam etmelimiyim sizce ? Ondan sonraki sezonlar güzel mi ? Gerçi bırakalı 3 yıl falan oluyor herhalde, çoğu şeyi unutmuş olabilirim.
  • 6. Sezon bitti şimdi. Şu sezon sonlarında çalan şarkı çok hoş.

Castiel çıldırdı sonu nolucak bakalım. Baktım imdb'den 7. sezonda çokta rolü yok aslında. Nasıl çevirecekler burdan merak içindeyim.

Ayrıca bence kendisine daha çok yer verilmeli. Hatta o spinoff hayata geçmeli ve başrolde cass olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.