Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (694. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.641
Cevap
69
Favori
603.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi 2 hafta araya giriyor, vasat bir bölüm var. Haftaya yine farklı bir av konusu işleyecekler. Zaten sezon sonu gelmiş daha ne kadar öteleyeceksin.. Şu dizide bitse rahatlarız bu saatten sonra.
  • Artık dizi ite ite gidiyor. Bence bitirmeleri lazım. Konu bulamayinca saçma bölümler çekiyorlar. Hiç bu kadar sıkılmamistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyelim şu son bölümü yorumlar baya olumsuz merak ettim
  • Yeni bölüm geldiğinde artık sevinemiyorum. Gittikçe sıkıyor.
  • Bitirsinler artık.
  • eskilerden bir yüz görmek süper oldu ilerde yine olcak sanırım yüz ifadesinden dolayı

Metatron a hazırladıkları tuzak saçma ötesiydi.asıl tuzağı bekledim ama olmadı.Gadreel i ele geçirmeleride çok saçma ve basitti.dizi saçmalamaya başladı artık maalesef
  • Dizinin en sevmediğim yanı birilerini durdurulması imkansız gibi gösterip sezon finalinde basit bir kurguyla alt etmeleri.Bu sezon finali de böyle olacak.
  • Herkes bitse de gitsek modunda.

• İlk 5 sezonu gerçekten her yönüyle kurgulanmış,planlanmış bir konu içeriyordu.Her yönüyle tamamlanmıştı ana hikaye.Ama sanırım bu dizi 5 sezonluk planlanmıştı.5.sezondan itibaren başlarda yine çok sıkmasa da belirli bir seviyede ilerledi.Ama sezonlar ilerledikçe dizi iyice saptı,ite kaka ilerleyen,eski Supernatural'dan çok uzak bir diziye dönüştü.Hala da bunun etkileri var,artık eskisi gibi konuşulmayan bir diziye büründü.Merakla yeni bölümünü bekleyemiyoruz,diziyi taşıyacak ana bir hikayeyi göremiyoruz.Böyle devam ederse en yakın zamanda güzel bir şekilde bitirilmesi taraftarıyım.Sonuç olarak ne kadar kötü devam etse bile ilk 5 sezonuyla sağlam dizi ibaresini kaybetmemiştir.Adına yakışan bir finalle dizinin noktalanmasını isterim.
  • 3 sezondayım

• gabrieli görmek gerçekten güzeldi,bana göre dizideki en iyi oyunculardan biriydi

• gabrieli gordugumuz iyi oldu gercektende , acaba diger bas melekleride gorebilir miyiz tekrardan hatta lucifer i

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkali Feldispat

gabrieli gordugumuz iyi oldu gercektende , acaba diger bas melekleride gorebilir miyiz tekrardan hatta lucifer i

benim anlamadıgım onun bir numarasımıdı yoksa metatronmu hayali gösterdi?
  • gabriel değilde ben en çok sam ve dean nın babasını görecekmiyim onu merak ediyorum dizide herkes bi şekilde geri döndü bir tek John winchester dönmedi.. keşke bir şekilde geri dönse dizi yine uçar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

gabriel değilde ben en çok sam ve dean nın babasını görecekmiyim onu merak ediyorum dizide herkes bi şekilde geri döndü bir tek John winchester dönmedi.. keşke bir şekilde geri dönse dizi yine uçar :)

ben de tanrı yı görecek miyiz onu merak ediyorum
  • Onu en sona sakliyolar

• 18. bölümü yeni izledim de birşey kafama takıldı
    Gabriel öldü mü ölmedi mi?
  • 8x10 dayım sıkıldım.
  • 19.bölümü yayınlanmıştır. önceki bölümlere nispeten hareketli bir bölüm bizleri bekliyor.

http://www.dizimagplay.com/the-originals-1-sezon-19-bolum/
  • Yeni bölüm av bölümü mü? Eğer av bölümüyse zamanımı boşa harcamayayım
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.