Şimdi Ara

kararsız kaldım N73-N81-N82

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben forumda yeniyim daha önceden nokia bölümünü takip ediyodum ve şimdi üye oldum.
    benim size bi sorum olacak haziranda oks'ye gircem ve kazanırsam ailem bana telefon alıcak. fiyat sınırı 900YTL
    kendime 3 alternatif sundum:
    1:N82 bu telefonun fotoğraf özellikleri hoşuma gidiyor ama kasasını ve tuş takımını beğenmedim kasası güneşte anlınızın çatına parlıyor. Tuşları ise çok küçük mikroskopla arasan bulamassın. ve ben telefonu sağ elle kulanırım. telefonun hoparlörleri de sağ tarafta yani elimle hoparlörü kapatıcam bu da sesi azaltır. zaten tek tarafta olan hoparlörler iyice 3D likten uzaklaşıcak.. Ayrıca video çekim özellikleri olarak VGA çekim yapıyomuş N73 ise mp4 formatında çekim yapıyo.
    2:N81 bu telefon ise karizması ve oyun özellikleriyle beni cezbetti. eksileri ise fotoğraf ve müzik konusunda pek de iyi olmaması. ben fotoğraf , müzik ve video'ya önem veririm.
    3: N73 Music Edition bu telefonda ise resim(her ne kadar N82 kadar olmasa da) müzik ve video olayları gerçekten çok güzel. Ama internetten edindiğim bilgilere göre arka kapak emanet duruyomuş ve joistik tuşu varmış. Aynı zamanda çoğu kişi telefonun kilitlendiğini , birçok hatasının olduğunu söylüyor.
    İşte böyle çok kararsızım bana yardımcı olusanız sevinirim.

• N82 derdim ama tuş sorunu ve sağ elde tutman nedeniyle 2. seçenek N81 diyorum.Müzik olarakta pek kötü olduğu söylenemez
  • Nokia N82'nin tuşları her ne kadar küçük olsa da ben yine de tavsiye ederim. Ses kalitesi ve fotoğraf kalitesi açısından başarılı cihazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 29 Mayıs 2008; 20:03:51 >
  • N82 modeli özellik bakımından n81 ve n73 e göre öne çıkan bir cihazdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 30 Mayıs 2008; 0:04:14 >
  • n82 derdim
  • n82 mi n81 sen karar ver ama n73 son seçeneğin olsun..wi-fi de yok onda..

bende 2 gundur n81 düşünüyorum..

müziğini kötü olduğunu sanmıorum..

kamerası 2mp evet ama çektiği fotoları gördüm gayet güzel

n82 ye göre daha karizmatik ve ucuz olmasıda avantajları..
  • hepinize çok teşekkürler n81'in çektiği fotografları yollarmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0 -- 30 Mayıs 2008; 8:01:53 >
  • bence n95 almalısın n82 kadar özellikli ama daha karizma bence ama eğer bu 3ünden birini alıcam dersen n73 tavsiye ediyorum çünkü n81 kamerada başarısız n82 ise tuş takımı kullanışsız yani wifi var telefonda ama o tuş takımı ile internette nasıl gezicen orası tartışılır zaten bilgisayarında var telefonda internete ne gerek var küçük ekran zaten bu benim düşüncem tabii son karar senin ben n73 diyorum
  • Fotoğrafları eklememize gerek yok.
    Bu iki siteden telefonu ayrıntılı olarak inceleyebilirsin...

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n81-en.shtml
    http://www.gsmarena.com/nokia_n81_8gb-review-176.php

• n82 alma imkanın varsa al derim ben n81 kullanıorum ezdiğin kadar kötü deil gayet kendi ni müzik konusunda kanıtlamış bi model
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayfa-140

Fotoğrafları eklememize gerek yok.
    Bu iki siteden telefonu ayrıntılı olarak inceleyebilirsin...

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n81-en.shtml
    http://www.gsmarena.com/nokia_n81_8gb-review-176.php

Teşekkürler Tayfa-140
    inceliyicem

• Telefonları inceledim ve n81'de karar kıldım. Telefonu satın aldım, 1 yıl kullanamadan arızalandı. Sonra tamirciye verdim, tamirci mahvetti telefonu. Vay anasını be! Zamanında derdim neymiş. O zamanlar liseyi yeni kazanmıştım simdi üniversite bitecek anasını satayım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0

Telefonları inceledim ve n81'de karar kıldım. Telefonu satın aldım, 1 yıl kullanamadan arızalandı. Sonra tamirciye verdim, tamirci mahvetti telefonu. Vay anasını be! Zamanında derdim neymiş. O zamanlar liseyi yeni kazanmıştım simdi üniversite bitecek anasını satayım!

Kac sene gecmis uzerindenMaddi seyler oyle geciyor iste .Hayat boyle.İnsan ne kadar bos oldugunu anlıyor hayatin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.