Şimdi Ara

2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.282
Cevap
68
Favori
708.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icono

led stop için söktüm onları içine led döşendi bakalm nasıl olacak plakaları ankarada yaptırdm app 30 tl evet bende çok beğendim

dostum led stop yaptırınca resim koyarsan sevinirim bide kaça yapacaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

quote:

Orijinalden alıntı: icono

led stop için söktüm onları içine led döşendi bakalm nasıl olacak plakaları ankarada yaptırdm app 30 tl evet bende çok beğendim

dostum led stop yaptırınca resim koyarsan sevinirim bide kaça yapacaklar...

10 tl ye 9 lu iki led kestirip yaptırdım kedi gözlerin arasını açıp araya yapıştırdım sonra silikonladım kaportacı arkadaşım bağlayacak fotoları eklerim ben para vermedim ama fazla para almazlar sanırım
  • Arkadaşlar merhaba,

Geçen gün farkettim benim plaka lambası yanmıyor. Eğildim baktım ne ampül var nede dış plastik aksam sadece iskeleti kalmış lambanın, aynısını nerden temin edebilirim ya da onu tamamen çıkartırsam yerine plakayı aydınlatacak ne takabilirim. Led falan da olabilir ?

2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kms2007 -- 11 Temmuz 2014; 1:07:49 >
  • kms2007 kullanıcısına yanıt
    Ben orjinalden yanayım

alttaki linkte plaka lambasının fiyatı bulunmakta
    http://www.kirazcioglu.com/U13663,2654,punto-plaka-lambasi-elektrik-aydinlatma-aksami-lancia-46532400.htm

kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlozn -- 11 Temmuz 2014; 11:16:10 >
  • drlozn D kullanıcısına yanıt
    http://www.kirazcioglu.com/U13663,2654,punto-plaka-lambasi-elektrik-aydinlatma-aksami-lancia-46532400.htm

Hocam öncelikle teşekkürler, bu çok pahalı değil mi? bana pahalı geldi valla orjinalde olsa..

Sonuçta yaptığı iş bildiğim kadarıyla plakayı aydınlatmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kms2007 -- 11 Temmuz 2014; 14:07:10 >
  • kms2007 kullanıcısına yanıt
    haklısınız yaptığı işe göre bu parayı haketmiyor, size katılıyorum ama dediğim gibi ben orjinalciyim
    elbette daha uygun aydınlatma sistemleri uydurulur oraya ;)
  • Arkadaşlar benim aracım 2005 model punto.Bana orijinal çıkma parçalar lazım nerden ve nasıl temin edebilirim.

Örneğin,Kapı içi tutma kolu, lastiklerdeki fiat logolu kapak ,ön far gibi...
  • Merhaba arkadaşlar, aracımı sattığımı biliyorsunuz, derin araştırmalar ve berbat ötesi istanbul maceralarımın sonucunda iki gün önce yeni aracımı aldım, edirne ve çevresinde otomatik araç bulamadığım için antalyaya kadar gitmek zorunda kaldım. 2005 model mitsubishi colt 1.3 AMT şanzımanlı bir araç aldım. Araç lpg li ve 70 bin kmde, invite versiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Durace -- 12 Temmuz 2014; 8:28:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kms2007

Arkadaşlar merhaba,

Geçen gün farkettim benim plaka lambası yanmıyor. Eğildim baktım ne ampül var nede dış plastik aksam sadece iskeleti kalmış lambanın, aynısını nerden temin edebilirim ya da onu tamamen çıkartırsam yerine plakayı aydınlatacak ne takabilirim. Led falan da olabilir ?

fotodan pek belli olmuyor ama tahminen
    sizin aydinlatma cami kırılmış sadece
    sagdaki tirnagi sola cekerek siyah yeri komple sokebilirsiniz
    kontrol edin lamba yoksa takın 5w sanırım kitapçıkta yazar pdf indirip bakabilirsiniz sitesinden

su gecirmez silikon kapli yapiskanli led oluyor illa 1 metre almaya da gerek yok zevkinize kalmış
    smd 5050 yazanlar iyi aydınlatıyor

yanmamakta israr ederse sigorta kutusundan sigortasina da bakabilirsin

camcidan cam kestirip silikon ile yapistirilabilir üstüne
    veya plexiglass denen reklamcilarda bulunma ihtimali olan madde de cam görevi gorebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2004 siyah 1.3 multijet dizel 180 bin km de. ne kadara gider?
  • Benim siyah puntom

• Durace kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, herşeye rağmen çabuk neticelendirmişsin
    colt lar da güzel araç, puntondan iç hacim ve bagaj hacmi olarak biraz daha geniştir diye tahmin ediyorum
    bazılarında arka koltuklar ön koltuklar gibi ileri geri hareket ediyordu galiba
    ne kadara aldın hocam? ilk izlenimlerin nasıl, foto da bekleriz
    karseşim en sonunda kafana koyduğunu yaptın konuştuğumuz gibi aracın inşallah dost işi seni üzmez
    hayırlısı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip eder inşallah
    puntosuz hayat daha güzel tek aradığım yönü chiptuning li hali gücü ve tasarrufu
  • Çok sağolun arkadaşlar.
    Aracı 21 bine aldım, oldukça temiz bir araç, şaşırtıcı derecede ekonomik, 1070km yolda tam 200tl lpg harcadım, hemde 100km hız altına düşmeden sürekli klima açık halde, lpg uyumu süper hiçbir sorun yaşatmadı. Aracın sürüş keyfi oldukça iyi, motor hacminden beklenmeyecek bir performansa sahip, sadece vites geçişlerindeki gecikmeden dolayı hızlanma performansını biraz törpülüyor, uzun yokuşlarda puntodaki çekiş yok tabi doğal olarak, sonuçta araç atmosferik emişli, araç iç hacim ve bagaj hacim değişkenliği bakımından kesinlikle rakipsiz. Yol sesi kaymak asfaltta oldukça iyi fakat pütürlü asfaltta acayip lastik sesi alıyor. Yüksek süratlerde oldukça iyi fakat yan rüzgarlardan yüksekliğinden dolayı etkileniyor. Süspansiyon puntoya göre biraz sert fakat kesinlikle daha sessiz ve tok. Direksiyon puntoya göre sert ama çok daha hisli, boşluk hissi kesinlikle yok. Aracın kullanımı oldukça keyifli, aracı çok iyi tanımadığım için virajlara temkinli girdim ama fena değil gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Durace -- 12 Temmuz 2014; 21:11:58 >

iyi hocam sevindim senin adına,
    modeli neydi? motor hacmi falan?
    yakıt da ekonomikmiş, hacim de tatmin ediyorsa daha ne olsun
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    2005 model 1.3 invite modeli. Araç 95 bg.6 ileri yarı otomatik şanzımana sahip. Piyasası pek olmadığı için fiyatları makul sayılabilir. Ben çok memnun kaldım. Size de tavsiye edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar geri viteste debriyaj çartlamaya başladı bazende kalkışlarda titreme yapıyor sanırım debriyaşı değiştirme zamanı geldi..

güncel baskı balata bilgisi olan varmı acaba ?
    Dostum hayırlı uğurlu olsun sonunda hayalindeki araca kavuştun Aracı kullandıkça da artıları eksileri konusunda bilgilendirirsen sevinirim. Karşılaşırsak incelemek isterim. Güle güle kullan inşallah kazasız belasız dostum.
  • merhaba arkadaşlar. inşallah 2 gün içinde 2004 fiat punto 1.4 16v dynamic alıyorum. bu araçın teknik özellikleri hakkında bilgi verir misiniz. aracı eksoertize götürdüm. araç dört dörtlük hiçbir şey çıkmadı. hb araç çok araştırdım en sonda punto aldık.inşallah pişman olmayız. sizlerin görüşlerinide almak isterim
    atmosferik motor ve turbo hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misin hocam, benim çok malumatım yok
    bir de yarı otomatik (+)(-) olayı oluyro galiba, vitesi kendi mi değiştiriyor yoksa sen mi ayarlıyorsun?
    biraz cahilim bu konularda
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.