Şimdi Ara

## Nvidia BIOS Editor (NiBiTor) v4.1 Yayınlandı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Nvidia BIOS Editor (NiBiTor) v4.1 Yayınlandı ##

MVKTech tarafından hazırlanan ve özellikle tecrübe sahibi uzman kullanıcılar için geliştirilen NiBiTor yazılımı ile Nvidia tabanlı grafik kartlarının BIOS'ları üzerinde hakimiyet kurabilmek, daha yüksek performans için çeşitli BIOS ayarlamalarını gerçekleştrilebilmek hatta üretici tarafından gizlenmiş veya devre dışı bırakılmış (modeline göre) bazı fonksiyonları kullanılabilir hale getirebilmek mümkün. Uygulamanın kullanıma sunulan 4.1 sürüm numaralı yeni versiyonunda dikkat çeken yenilik ise geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulan GeForce 96900GSO modeline verilen destek gösterilebilir.

Nvidia BIOS Editor (NiBiTor) v4.1'i indirmek için ilgili adres;
    http://www.mvktech.net/index.php?option=com_remository&func=fileinfo&filecatid=2577

• umarım daha güvenli olur
  • amatör kullanıcıların uzak durması gereken bir yazılım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSidesOfMe

amatör kullanıcıların uzak durması gereken bir yazılım...

meraklı ve araştırmacı olanların yolunu kesmeyin, bios editlerken mantıklı değerlerin verilmesi yeterli, zaten son aşamada bios yazdırırken hata var ise kontrol edip update işlemi otomatik iptal ediliyor. İlk defa MX440 kartımın denemek için biosunu güncellemek istediğimde eski versiyon diye kabul bile etmemişti. Bende kendi biosunu okutup üzerinde ufak tefek değişiklikler yapmıştım hatta boot ekranına kendi adımı yazmıştım
  • Evet meraklı arkadaşlar kurcalayacaklardır mutlaka...
    Zaten bu işler kurcalamakla öğrenilir...
  • aha geldi yeni sürüm. bu sefer yakacam kartı.kafaya koydum.kurcalamazsam ahım kalır.
    bakalım boot ekranını doldurabilecekmiyim.
  • valla yanarsa yansın zaten bir senede kartın fiyatı piç oluyor
  • haydi biosa saldırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.