Şimdi Ara

ECS A780GM-A (RS780) Black Edition Anakart video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız Biostar TF8200 A2+ anakart videoincelemesi ardından, entegre ekran kartlı fiyat/performans kategorisinde yer alan ECS'nin A780GM-A modeli anakartı inceleme konumuz oluyor.

AMD'nin RS780 yonga setini kullanan anakart; entegre HD3200 ekran kartı yanı sıra HDMI çıkışı, Hybrid Crossfire desteği ve genişletilebilirlik seçenekleriyle ilgi çekiyor.

Sayfanın Linki : http://www.ecs.com.tw

• Atx yapısı ve genişletilebilir olması diğer muadillerinden ayırıyor ECS'i.Güzel ürünler görmeye başladık,diğer anakart üreticilerininde böyle modellerini görmek isteriz tabiki.İnceleme için teşekkürler Mesut ÇEVİK.
  • Güzel bir inceleme olmus, Tesekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 29 Mayıs 2008; 9:45:15 >
  • İnceleme için teşekkürler... Anakart hakkında detaylı bilgi için ECS A780GM-A Kullanıcı İncelemesi başlığıa göz atabilirsiniz. Kartı kullanan biri olarak, yönlendireyim bilmeyenleri... :)
  • Hızaşırtması nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mav1li

Hızaşırtması nasıl?

Ben kullandım. Yanlızca cpu fsb hızını değiştirebiliyorsun!!!

Fazla bişey yoktu diye hatırlıyorum!!!

Ama görünümü etkileyici bir anakart!!!

Ha bide ses kartı beş para etmez!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 29 Mayıs 2008; 10:08:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mamad

quote:

Hızaşırtması nasıl?

Zaten çarpan kilidi kırık değilse, ne Intel ne AMD hiç bir işlemcide başka şansın yok ki. Bahsettiğin ram çarpanı ve zamanlamalarıysa onu bilemem tabi. Çarpan kilidi varsa, sadece çarpanı aşağı çekebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidakkas -- 29 Mayıs 2008; 11:28:22 >
  • Biraz geçikmiş bir video bu anakart çıkalı çok oldu ve kullanıcı incelemeleri ve yorumlarını okuduk. Genede teşekkürler bazı merak edilenler ve daha önce fikir sahibi olmayanlar için faydalı bir inceleme.
  • son biosdan bir önceki sürüm yüklü ise ram hızı ve zamanlamaları ayarlanabiliyor çarpanla ile ilgili menü yok
    ben mail attım bu konu ile ilgili ecs 780gm-a diye olan bütün postlara cevap yazdım mesajın içeriği ile ilgili oralarda içerik var sizde bununla ilgili ecs ye tecnical support kısmından mesaj atın. son biosla ram ayarlarını kaldırmışlar bende eski biosa downgrade edip ecs ye yine mesaj attım niye bu menüyü kaldırıdınız diye ilk mesaja saçma bir cevap vermişlerdi bakalım buna ne diyecekler
  • quote:

quote:

Hızaşırtması nasıl?

Bende aynı anakarttan vardı arkadasa komple bilgisayar olarak verdim.x2 4400 Stabil olarak 3 ghz voltajsız yaptım son biosla.Yalnız Gpu hızı fazla gitmiyor maksimum 700

• quote:

Hızaşırtması nasıl?

240FSB yi geçemedim 4800+ la. 241 yaptığım anda açılmıyor PC. O.C. suz kullanıyorum. Memnunum. Zaten daha çok HTPC için düşünülmüş bir M/B, o.c. için değil sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vitaly_cl

quote:

quote:

Hızaşırtması nasıl?

Bende aynı anakarttan vardı arkadasa komple bilgisayar olarak verdim.x2 4400 Stabil olarak 3 ghz voltajsız yaptım son biosla.Yalnız Gpu hızı fazla gitmiyor maksimum 700

Ben de benim windsor çekirdekli (kabak çekirdekli) 5200 x2 işlemci ile 3.04 gibi bir rakamı görmüştüm, ancak anakart sorunlu olduğu için geri verdim.

Şimdi kullandığım gigabyte'ı ise gerçekten beğendim!!!

Kart ecs gibi kalite hissini veriyor!!! Ayrıca ses kartı çok daha iyi ve oc menüsü daha gelişmiş!!! (Ama fsb:dram oranı yapamıyoruz!!!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 29 Mayıs 2008; 14:29:04 >

• fiyat performans ödülü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azk -- 1 Haziran 2008; 13:59:25 >
  • Creative X-Fi XtremeMusic ses kartını çalıştırmıyor, 2 defa garantiye gönderdim, 1,5 ay civarı bilgisayarımı kullanamadım, ama teknik servis zayıf olduğundan sorun yok dediler çünkü aynı ses kartı yokki ellerinde, Creative live ses kartı ile problemsiz çalışıyor fakat x-fi yi çalıştırmıyor, alırken bidaha düşünün derim, bu anakartta x-fi serisi ses kartı kullananlar bana ulaşsınlar lütfen buna bir açıklık getirelim? Belkide sadece bnm anakartta sorun vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: majaturump

quote:

Hızaşırtması nasıl?

240FSB yi geçemedim 4800+ la. 241 yaptığım anda açılmıyor PC. O.C. suz kullanıyorum. Memnunum. Zaten daha çok HTPC için düşünülmüş bir M/B, o.c. için değil sanırım.

4800+ 65W BRİBANE işlemcim 3100 de 1.42 v ile stabil ama işlemciye acıdığımdan 1.37v ile 3000 mhzde kullanıyorum
  • inceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi automatik -- 29 Mayıs 2008; 18:58:59 >
  • artık f/p anakartlarını inceler olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

artık f/p anakartlarını inceler olduk

LOL
  • quote:

Hızaşırtması nasıl?

hizasirtma testleri yapilmisti fakat videonun hazirlanmasi biraz aceleye geldiginden unutulmus sanrim
    testlerin yapildigindaki mevcut bios ile carpan degistirilemiyordu ve mevcut olan carpani ile 2400BE ile elde edilen sonuc asagidaki gibidir.

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=327399

iyi forumlar//
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.