Şimdi Ara

## Abit'den Şampiyonluk İçin; IP45Pro Championship ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Abit'den Şampiyonluk İçin; IP45Pro Championship ##

Anakart üretiminden çıkacağına dair çeşitli dedikoduları yapılan Abit, Haziran ayı içerisinde Intel'in P45 yonga setini kullanan yeni anakartlarını pazara sunmaya hazırlanıyor. Firmanın P45 ürün gamı içerisinde özellikle IP45Pro Championship dikkat çekecek gibi görünüyor. Abit'in yeni ve iddialı modeli IP45Pro Championship oldukça kaslı bir görünüme sahip. Mavi renkli baskılı devresi ve katı kapasitörleriyle dikkat çeken anakart üzerinde firma Bakır tabanlı ve ısı iletim teknolojisini esas alan oldukça büyük bir blok kullanmış. Kuzey ve güney köprülerinin yanı sıra güç modüllerinin serinletilmesinden de sorumlu olan soğutucunun yanı sıra anakart diğer detaylarıyla da merak uyandırmayı başarıyor. Intel'in 1600MHz FSB hızına sahip olan Core 2 Extreme QX9770 de dahil olmak üzere LGA775 formundaki güncel işlemciler ile kullanılabilir olan anakart, 4 adet DIMM slotu üzerinden 1200MHz'e kadar DDR2 bellek desteği sunmakta. PCIe 2.0 spesifikasyonunu da karşılayanIP45Pro Championship, AMD-ATi'nin Crossfire teknolojisini 8x+8x formunda destekliyor ve çift PCIe X16 slotu ile birlikte geliyor. Ayrıca anakart üzerinde 2x PCIe x1 ve 2x PCI slotlarının yer aldığını da da unutmamakta fayda var. Farklı RAID konfigürasyonlarını destekleyen 6x SATA-II konnektörüne de sahip olan anakart gigabit ethernet ve 8 kanal yüksek tanımlı ses desteği ile birlikte geliyor. Haziran ayı içerisimde kullanıma suunlması beklenen anakartın fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Mayıs 2008; 20:13:47 >

• Soğutucu güzele benziyor. Haber için saol
  • yumruk atsan bişi olmaz denmiş gibi şaka bi yana güzel görünüyor bide abit kalitesi fiyatta uygun olursa gider
  • abit budur
  • abit farkı tabi güzel ülkemizde bulmakta sıkıntı çekmesek daha güzel olur
  • ŞAHANE.
  • ülkemzide abitin en çabuk şekilde satılmasını bekliyorum şahsen, eskiden abit hayranıydım ama ne olduysa oldu ve abite göz değdi, iyi bir dis. firma ithal etse ve desteklese inanın ülkemizde çok ii satış grafiği yakalayabilir
  • Abit gerçekten hoş marka.ASUS'tan sonra tercihimdir.
  • cok güzel olmus
  • güzel olmus ama anakart degıstırmek ıcın kotu bır zaman bence
  • Boru değil ABİT
  • Çok güzel anakart gerçekten Fiyatıda uygun seviyede olursa tam süper olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoreXXX

ülkemzide abitin en çabuk şekilde satılmasını bekliyorum şahsen, eskiden abit hayranıydım ama ne olduysa oldu ve abite göz değdi, iyi bir dis. firma ithal etse ve desteklese inanın ülkemizde çok ii satış grafiği yakalayabilir

Aymaksan isimli bir firma getiriyor sadece oda ABİT ditrübütörlüğünü ek iş olarak yapıyor gibi, üst modelleri hiç getirmiyor...
    Gerçekten Abit, in sağlam bir Dist. desteğine ihtiyaci var TR. de.
  • güzelden de öte son çıkan haberden sora Abit varını younu buna yatırmış gibi duruo

mobo da bi ben eksiiim
  • abit vs vs . bütün üreticiler p45 e hayvan gibi soğutucu taktılar bu p45 çok aşırı mı ısınyo ki?
  • bu üst ürünlerde abit kullanmadım bu gidişle de kullanamıyacağız !!! getiren yok ama stabiletisi iyi diye söyleniyor o başka
  • önceki çekilme haberinden sonra bu bayram haberi niteliğinde

ABIT budur
  • P45'de iyi bir satış oranına ulaşmasını umarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

güzelden de öte son çıkan haberden sora Abit varını younu buna yatırmış gibi duruo

mobo da bi ben eksiiim

abit boyle bişey yapıyormuydu ezmek gibi olamsın tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 28 Mayıs 2008; 23:08:28 >
  • Abiti 100 dolar seviyesinde ekonomik ve sağlam kartlarla da görmek isteriz. Diğer markalara nazaran çeşit oldukça az abit de. Bu kart gibi hep üst seviye kartları çoğunlukta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.