Şimdi Ara

BIOSTAR TF8200 A2+ anakart video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene entegre ekran kartlı anakartlar'ın senesi oldu diyebiliriz. AMD'nin RS690 ile başlattığı HD video oynatma kabiliyetleri gelişmiş, güncel oyunları en azından açabilen ve az enerji tüketen anakart akımına, RS780 ile birlikte Crossfire yeteneği de eklendi.

Nvidia rakibinin bu hamlelerine Geforce 8200 ile cevap veriyor. Güç tasarrufu ve performans konularına ayrı ayrı odaklanmış olan yeni entegre grafik kartlı yonga seti; kağıt üzerinde en az rakibi RS780 kadar iddialı duruyor.

Bu videomuzda Geforce 8200 entegre ekran kartına sahip olan Biostar'ın TF8200 A2+ anakartını inceliyor ve 8200'ün rakiplerine göre performansını değerlerlendiriyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.mascom.com.tr

• AMD 7 serisi chipset leri harbiden saglam cıktı cpu larda ole olsa keske tskk ler DH
  • Güç tüketimi konusunda iyi ama özellikle 3D başarımı RS780 yonga setine göre geride. Hala dahili grafik işlemcili anakartlar konusunda AMD RS780 chipsetli anakartlar en alınabilirleri.
  • Zaten Nvidia'nın bütünleşik ekran kartı başarımı konusunda pek iddiası bulunmuyor. Nvidia her şeyi donanımsal video hızlandırma üzerine konumlandırmış. Bütünleşik ekran kartından başarım bekleyen ati 780g alır o kadar.
  • video için teşekkurlerr
  • herşey iiii güzel tanıtım için teşekkürler ancak bi çok kişinin peşinde olduuu x24850e yi nerden buldunuz??? hadi buldunuz nie bu çipset üzerinde güzel bi oc kasmadınız?? Sn. Çevik
  • ben pek sevmedim bu anakartı bide merak ettiğim böyle bir sitede neden hiç işlemci incelemesi yapılmıyor hayret doğrusu
  • Çok güzel inceleme eline sağlık mesut Hocam
  • 3 ghz hızaşırtılmış phenom incelemeside yayınlanacak ne oldu?
  • ecs 780g incelemesi vardı.
    ne oldu
  • gayet güzel anakart,ürün çeşitliliği çok faydalıdır,uygun fiyata alabilme imkanımız doğar.
  • cok tskler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

herşey iiii güzel tanıtım için teşekkürler ancak bi çok kişinin peşinde olduuu x24850e yi nerden buldunuz??? hadi buldunuz nie bu çipset üzerinde güzel bi oc kasmadınız?? Sn. Çevik

Merhaba,

İşlemci AMD Türkiye tarafından bize sağlandı ve oldukça kısa süre kaldı. Bu yüzden hız aşırtma testleri için vakit bulamadık.

@drkayzer

İşlemci testleri konusunda eksiğimiz var. Bu eksiği kapatmak için çalışma içerisindeyiz, kısa bir süre içinde bir çok işlemcinin yer aldığı karşılaştırmalı bir test yayımlayacağız.

@azk

Bu gece yayında olacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • güzel inceleme bence böyle işler için bi database oluşturulmalı şu işlemci şu anakartta şukadar gidiyor şunda şukadar vs tabi maddi kaynak sorunu olacağından umutsuz gibi bi durum. sponsor lazım
  • Confusion +1 .
    AMD'ye 4850e konusunda mail attım onlarda Boğaziçine yönlendirdi. Onların bir firma aracılığıyla Getirtmesi için forumda topic açmıştım ??? Fazla katılım olmadı.
  • slı ile bu kartta uğraşılmaz!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.