Şimdi Ara

## Canon Görüntü İşlemcisini Kullanan 8MP Kameralı Cep Telefonu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Canon Görüntü İşlemcisini Kullanan 8MP Kameralı Cep Telefonu ##

Canon da sonunda cep telefonu pazarına kendi görüntüleme teknolojisi ile girdi. K-Touch firmasının C280 kod adıyla hazırladığı, 8MP çözünürlüğündeki kameraya sahip olan yeni cep telefonu yüksek fotoğraf kabiliyeti ile dikkat çekecek gibi görünüyor. DIGIC III görüntü işlemcisine sahip olan cep telefonunun kamerası Samsung'un CMOS sensörünü kullanıyor. Motorize lense sahip olan ve 3x optik yakınlaştırma da yapabilen cep telefonu kullanılan lensin yapısı gereği biraz kalın olsa da harici kamera kontrolüne paralel olarak bas ve çek özelliği ile dikkat çekiyor. Düşük ışıklı ortamlarda yüksek görüntü kalitesi elde etmek için ISO 1600 hassasiyetini destekleyen ürün ayrıca yüz tanıma, LED flash, zamanlayıcı ve makro fonksiyonları gibi entegre özelliklere de sahip. Sadece Çin'de kullanıma sunulması planlanan telefonun piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

## Canon Görüntü İşlemcisini Kullanan 8MP Kameralı Cep Telefonu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Mayıs 2008; 22:37:57 >

• Bence ürün çok güzel ben yanımda sürekli taşıdığım telefonumun bunun gibi kalite foto ve video çekebilmesini çok isterim.Tasarımıda hoşuma gitti tuşlar ufak ama benim parmaklar ince olduğundan sorun değil.Yalnız neden optik zoom u dikey lens şeklinde yapmamışlar ki ben böyle çıkıntıyı hiç hoş bulmuyorum Hemde yerden tasarruf etmiş olurlardı.Herhalde maliyeti düşündüler ama tutarsa ilerde onuda yaparlar.Teşekkürler haber için...
  • Budur abi Optik zoom+Makro çekim birazçık kalınmış oda olsun artıkın burala gelmez ki alam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Davidoffmath

Bence ürün çok güzel ben yanımda sürekli taşıdığım telefonumun bunun gibi kalite foto ve video çekebilmesini çok isterim.Tasarımıda hoşuma gitti tuşlar ufak ama benim parmaklar ince olduğundan sorun değil.Yalnız neden optik zoom u dikey lens şeklinde yapmamışlar ki ben böyle çıkıntıyı hiç hoş bulmuyorum Hemde yerden tasarruf etmiş olurlardı.Herhalde maliyeti düşündüler ama tutarsa ilerde onuda yaparlar.Teşekkürler haber için...

kamerası çalıştırıldığı zaman lens dışarı çıkıp açılıyor,çalıştırılmadığı zamanda kapalı bir şekilde duruyordur sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: B-veritas

quote:

Orjinalden alıntı: Davidoffmath

Bence ürün çok güzel ben yanımda sürekli taşıdığım telefonumun bunun gibi kalite foto ve video çekebilmesini çok isterim.Tasarımıda hoşuma gitti tuşlar ufak ama benim parmaklar ince olduğundan sorun değil.Yalnız neden optik zoom u dikey lens şeklinde yapmamışlar ki ben böyle çıkıntıyı hiç hoş bulmuyorum Hemde yerden tasarruf etmiş olurlardı.Herhalde maliyeti düşündüler ama tutarsa ilerde onuda yaparlar.Teşekkürler haber için...

kamerası çalıştırıldığı zaman lens dışarı çıkıp açılıyor,çalıştırılmadığı zamanda kapalı bir şekilde duruyordur sanırım

sanırım deil tam üstüne bastın öyle oluyor
    makina dehşet

• Canon'un yeni fotoğraf makinelerinde kullandığı DIGIC III işlemci dikkat çekiyor. Bunun yanında yüksek ISO hassasiyeti ve yüz tanıma özelliğiyle de göz dolduracağa benziyor.
  • ee yuh artık objektife bak , ama ilginç bi ürün hoş olmuş cepte felan yanlışlıkla açılmaz herhalde kamera
  • devasa boyutlara sahip ama olsun tam bir fotograf makinası peki video konusunda bilgi varmı acaba
  • kamera özelligi olan telefon değil.telefon özelligi olan kamera :D
  • İşte bu cihazın kamerasını test etmek lazım. Çünkü işin içinde Canon var
  • KIZ GÜZELMİŞ
    NE DİYELİM
    BU ÜRÜN BURDA NE DİYE TANITILIYORKİ
    TÜRKİYEYE GELMİCEKMİŞ
  • canon biliyor bu işi
  • Ürün mükemmel ama yanındaki o dişleri siyah ve garip ojeli hatunu beğenmedim, cihazın karizmasını bozmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucarikacari

KIZ GÜZELMİŞ
    NE DİYELİM
    BU ÜRÜN BURDA NE DİYE TANITILIYORKİ
    TÜRKİYEYE GELMİCEKMİŞ

Yav hocam bırak Allahını seversen neresi güzel yav
  • güzel değil.
  • malesef Sadece Çin'de satışa çıkacakmış
  • buraya yazıyorum samsung lens kullanmış resimler beklenen iyilikte olmayacak.
  • bu ürünle birlikte kamera ve cep tel tamamen birleşti benim gözümde!!!

bu kamera çekim yaparken internete yayın yapabiliomu acaba?? böle firewire kıvamında bi gsm teknolojisi filan diorum
  • gayet başarılı bi ürüne benziyo
  • hem fotograf makinası hem de telefonu surekli yanında taşıyanlar için gerekli bir urun ama boyutları ve telefon özellikleri biraz sorun olabilir, ben hala cep telefonundaki kameranın güzel resimler çekip bir yerlerde saklamak için değil, önemli bazı anları ya da resmi gereken belgeleri çekebilmek için olduguna inanıyorum, n95 8gb kullanıyorum, 8mp fotograf makiman var, ikisinin çektiği resimlere bakınca n95 çok komik duruyor, fotograf çekme amacıyla dışarı çıkarsam makinamı alıyorum yanıma, n95 ile çektiğim sınavdan çıkarken sınav soruları ya da bir urunu kargoya verirken ürünün sağlam bir şekilde kargo verildiğini gösteren resimler falan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.