Şimdi Ara

Web Hosting ve Forum ? Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar web hosting almayı düşünüyorum aşağıdaki özellikler nasıl yeterlimi forum sitesi açmak için ?

Web Hosting ve Forum ? Yardım

• 50 mb yetmez.

Başlangıç için en az 100 MB Uygundur.
  • flawless bana ulaş istersen hosting konusunda yardımcı olabilirim...
  • neden yetmez database dediğin 10 mb değilmi
  • Şu yüzden yetmez flawlees burda yazdığın özelliklerde 50mb alan bütün site için genel düşünüceksin yani sitenin dökümanları ve mail ların bu 50mb lık alan içinde olucak o sınırsız dediği olay yalan yani tabi daha iyi öğrenmeni tavsiye ediyorum.Benim kendi evimde serverım war ve hosting lerde şunu kullanıyorum eğer 50mb alan istersen sayfa için sadece 50 mb kullanılır ve mailların içinde 20mb kota koyuyorum.O yüzden diğer arkadaş sana 100mb lık en az demiş bunları düşünmüş sanırım...
  • Tavsiyeniz ne peki 100 mb ve sınırsız trafikmi
  • Evet aynen öyle 100mb alan ve sınırsız mail trafiği senin işini görücektir...
  • Teşekkürler yardımların için
  • Rica ederim iyi çalışmalar
  • arkadaşlar 500 mb alan ve 5 gb trafik yada 750 mb alan 7 gb trafik nasıl ?
  • Sınırsız Trafik veren yerler genellikle sakat yerler oluyor dikkat edin! Hele hele fiyatı da 100 ytl altı ise kesin o hosting şirketinde birşeyler vardır. Hiçbir şirket sınırsız trafiği normalde vermez, onlarda trafiği sınırsız almıyor belli miktar için ödeme yapıyorlar.
  • evet aslında haklısın

4 gb alan 40 gb trafik + domain 75 ytl %10 cpu
    diğeri ise
    15 gb trafik 750 mb alan + domain 70 ytl %10 cpu

Hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar forum sitem 2 hafta olmasına rağmen 320 üye ve online ortalaması 50 şu an bu saatlerde toplam 107 , cevaplarınızı bekliyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 27 Mayıs 2008; 0:26:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.