Şimdi Ara

House M.D. (2004-2012) - BİTTİ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
23
Favori
156.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen izwlrken sende anliyorsum ole onemli bir ayrinti degil

cok guzel diziydi yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane diziydi. Kesinlikle izleyin. Hastalık sahnelerine fazla takilmayin. Önemli olan karakterlerin ruh dünyasını yansıtmaları. Bi yerden sonra hastaliklarin seyri aynı oluyo. Ama House başta olmak üzere yardimci karakterlerin ve hastaların iç dünyasıni , tercihlerini, hatalarına kadar anlatması ayrı güzel yapiyo.
    Hala en sevdiğim dizidir. Özlüyoruz House Reis :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYRİSE6 -- 2 Temmuz 2015; 12:38:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Izleyin izletin

• Kutner neden ölmüştü. İntihar gibi gözüküyordu ama house cinayet olduğunu düşünüyordu. Çözmüşmüydü kutner ın ölümünü? Neden öldüğünü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

Kutner neden ölmüştü. İntihar gibi gözüküyordu ama house cinayet olduğunu düşünüyordu. Çözmüşmüydü kutner ın ölümünü? Neden öldüğünü?

İntihar etti hocam, karakteri oynayan eleman politikaya yöneldi daha sonra.

• quote:

Kutner neden ölmüştü. İntihar gibi gözüküyordu ama house cinayet olduğunu düşünüyordu. Çözmüşmüydü kutner ın ölümünü? Neden öldüğünü?

hırsız vurmuştu diye hatırlıyorum ben sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

hırsız vurmuştu diye hatırlıyorum ben sanki

kafasına sıkmıştı

• ne vardı bi 7-8 sezon daha oynasaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 31 Ağustos 2015; 4:51:27 >
  • Biteli 3 yıldan fazla bir süre oldu , bu bir gerçek fakat unutmak mümkün mü böyle bir diziyi ? Çok zor . Neden mi çünkü bu dizi insana hayatını yansıtıyor resmen. Bitmesi bizde buruk bir üzüntü yaratsada tüm replikleriyle bizimle yaşıyor olacak bir efsane house ... Bir örnek vermek gerekirse (Sezon 7 - bölüm 16)
    -What do you do when you win?
    -Party!
    -What do you do when you lose?
    -Party Harder!
  • Başlıyorum
  • dizinin en iyi bölümü 5.sezon finali ve 6.sezonun başıdır bence birde 2.sezon finali birde diğer tüm bölümler house'u bir yerde gördükçe anılarım depreşiyor breaking bad game of thrones filan hikaye bu dizinin bana yaşattığı duyguların yanında son 4 bölümü 4 ay 5 ay ara verip izlemiştim izlemeye kıyamamıştım. dizinin -leri bence son sezondaki ufak tefek bir asyalı karakter vardı sinirimi bozuyordu ve cuddy'nin 8.sezon da hiç gözükmemesi.Acayip özlüyorum yav.Dizide güzel bayan karakter bolluğu var thirteen-cameron-cuddy-sarışın vardı uzun bacaklı ismi aklıma gelmedi turuncu saçlı staj öğrencisi ve son sezondaki doktorda iyidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 20 Eylül 2015; 1:00:18 >
  • 3. bölüme kadar geldim. Öyle ahım şahım bir dizi değil ama bağlıyor kendini.

Dr House tüm sezonlar ayağında gerçek hayatta da sorun var mı ? Yoksa dizi de düzelecek mi ileriki bölümlerde.Cevabı spoiler niteliğindeyse evet yada hayır diyin yeterli
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt

hayır düzelmiyor

• 1x21 Hugh Laurie'nin gerçek hayatını anlattılar sanırım. Değişik bi bölümde güzel gidiyor
  • ilk sezonları da güzeldir her bölümü kalitelidir ama 4.sezondan sonrası daha etkileyici bu diziyi bitirdikten sonra tekrar başlayıp tekrar bitiren insan çok fazla

ilk sezonlarda her bölüm birbirinden bağlantısız gibi gelebilir ama 3.sezondan sonra özellikle 4.sezon finali ve bir önceki bölümü unutulmayan bölümlerdendir.

ve sonrasındaki sezonların her bölümü film yapılabilecek kalitededir.

öyle bir dizidir ki her izlediğinde yeni bir şey öğrenebilirsin ufkunu açar insanın

izlemeye değer sayılı dizilerdendir.
    sanat eseridir
    en iyi diziler listesi yapılcaksa bu dizi ya 1 ya 2 olur.

bir diğeri için; (six feet under)

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden State Warriors

ilk sezonları da güzeldir her bölümü kalitelidir ama 4.sezondan sonrası daha etkileyici bu diziyi bitirdikten sonra tekrar başlayıp tekrar bitiren insan çok fazla

ilk sezonlarda her bölüm birbirinden bağlantısız gibi gelebilir ama 3.sezondan sonra özellikle 4.sezon finali ve bir önceki bölümü unutulmayan bölümlerdendir.

ve sonrasındaki sezonların her bölümü film yapılabilecek kalitededir.

öyle bir dizidir ki her izlediğinde yeni bir şey öğrenebilirsin ufkunu açar insanın

izlemeye değer sayılı dizilerdendir.
    sanat eseridir
    en iyi diziler listesi yapılcaksa bu dizi ya 1 ya 2 olur.

bir diğeri için; (six feet under)

Dediginiz gibi hocam ben 4 defa izledim çocukken dahi titre gece 5 beklerdim içinde bi gariplik oluyor finalinde hep hugh laure tekrar böyle bir ise girişse keske

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    dizi tekrar başlasa güzel olurdu valla
    çok iyi diziler var breaking bad got lost dexter gibi ama house başka bir efsane gözümde

6.sezonu mesela unutulmaz

ben de lisedeyken çok izlemiştim keşke filmi çıksa ya da dizi devam etse 8 sezon 24 bölüm falandı ama izlemekten sıkılmazsın o kadar güzel dizi.

house un oyunculugu bu diziyi bu kadar sevdirdi
    hugh laurieden daha iyi oynayamazdı kimse house u zaten.

• yaw şu acun tv8'e abuk sabuk diziler koyacağına günde 1-2 bölüm bu diziyi baştan yayınlasa ne olur sanki? yok mu bu diziyi her gün 1-2 bölüm gösterecek bir babayiğit kanal?

özledik be House Reis...
  • TNT kaldırılmadan önce ne güzel koyuyorlardı ama kanalı kalırdılar. Ben yeniden bakmaya başladım dersten felan zaman buldukça.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Ya ben mobilden, pc'den falan bir şey izlemeyi sevmiyorum. Tvdeki tat olmuyor :))

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.