Şimdi Ara

House M.D. (2004-2012) - BİTTİ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
23
Favori
156.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aslında dizinin genel ilerleyişi şöyle
    -Vaka gelir , herkes fikir üretir
    -Yanlış tanı yapılır, hastanın durumu kötüye gider.(House kendini gösterir.)
    -House çılgın şekilde hastanın hayatını riske atar genelde %99.9 haklı çıkar
    Dizinin genel ilerleyişi bu şekilde oluyor fakat özellikle 4. sezondan sonra dizi daha ilgi çekici oluyor çünkü özel hayatlarıda işin içine giriyor. Fakat Housenin en sevdiğim yanı özellikle çok farklı mekanlarda bile hiç üşenilmeden titizlikle çekimlerin yapılmış olması.Yani Hastanede , yolda ,evde kesinlikle çok büyük özen gösterilmiş diyebilirim .
  • arkadaşlar bu diziye en baştan başlayacağım yalnız adam gibi bir torrent falan bulamadım. Yardım eder misiniz, nereden indirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülleciFaruk

quote:

Orijinalden alıntı: Terminator-

Hocam sarmak ne kelime

Hep aynı şeyler hocam bir farklılık yakalayamıyorum bölümler arasında.İlerleyen sezonlarda degisir belki fikrim

Izle devam et kesinlikle. Ikeriki sezonlarda komediye donuyor dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.sezonu bugün bitirdim. Son 3 bölümü arka arkaya aralıksız izledim. O ne müthiş sezon finaliydi. 2. Sezon finalini de çok beğenmiştim ama 4. Sezon finali bir adım öne geçti. Bakalım ne olacak? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP

Efsane Geride Kalmamalı!

Henüz 3.sezondayım ama inanılmaz sardı.Bazı bölümleri izlerken diyorum " Bir şey anlamadım izlediğim en kötü bölümdü " sonra hasta iyileşiyor House ile Wilson arasında bir konuşma geçiyor ve düşüncelerim hemen siliniyor sonra diyorum " Bu diziyi işte bu yüzden izliyorum " İnanılmaz bir dizi,bir başyapıt izlemeyen herkese tavsiye ediyorum düşünmeden başlayın.
  • diziye başladım ama ilk bölümler hep ilginç bi vaka gelsin house bu vakayı çözsün şeklinde gidiyor. Dizi hep bu prototipte mi gidiyor ileride farklı yönlere kayıyor mu?
  • kcaar kullanıcısına yanıt
    Genelde öyle gidiyor ama böyle basite indirgemek diziye haksızlık olur. İlerde arkada genel bir konu oluşuyor. İzlemeye devam et,pişman olmazsın.

• kcaar kullanıcısına yanıt
    O şekilde görünse de bence diziyi güzel kılan şey asıl vakanın çevresinde gelişen olaylar House un davranışları kişiler arasındaki ilişkiler hasta yakınları vs. Henüz 4.sezona başlamadım ama 4 ten sonrasına çok daha iyi diyorlar dizi dahada değişiyormuş sanırım başlayıp görücez.
  • 7.sezon finalide bitti. Son sezona başlıyorum.

Bu arada bu House tam psikopat. Arabayla eve daldı la.
  • zaraki-kenpachi!!! Z kullanıcısına yanıt
    beni bu dizi acayip sardı ya günde 5-6 bölüm en az izler oldum
  • sonuna kadar izlediğim ama hiç bozulmayan nadir dizilerdendir. bütün bölümlerini en az 2 defa izlemişimdir ama bazı bölümler var onları belki 10ar defa izledim. final özellikle muhteşem oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

sonuna kadar izlediğim ama hiç bozulmayan nadir dizilerdendir. bütün bölümlerini en az 2 defa izlemişimdir ama bazı bölümler var onları belki 10ar defa izledim. final özellikle muhteşem oldu

Bırak bozulmayı her sezon biraz daha üzerine katarak ilerlediler. Özellikle son sezonu aşırı derecede beğenmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

sonuna kadar izlediğim ama hiç bozulmayan nadir dizilerdendir. bütün bölümlerini en az 2 defa izlemişimdir ama bazı bölümler var onları belki 10ar defa izledim. final özellikle muhteşem oldu

Bırak bozulmayı her sezon biraz daha üzerine katarak ilerlediler. Özellikle son sezonu aşırı derecede beğenmiştim.

sende haklısın şimdiye kadar o kadar yabancı dizi izledim. hem çizgisini koruyup hem de muhteşem final yapan dizi yok gibiydi
  • efsane diziydi. bu kadar mendebur bir karakteri sevebileceğimi hiç sanmazdım. keşke bitmeseydi.
    ve dizi boyunca neden böyle efsane doktorun ülkesinde ününün yayılmayıp hastalık tanısı koyulamamış meşhur kişileri tedavi etmediğini merak ettim. keşke senaryoda öyle şeyler de olsaydı.
  • Resmen bitirdim.Boşluktayım.

Ama finalde Cuddy olmalıydı.Gözüm hep onu aradı. Stacy bile vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisarock13 -- 14 Eylül 2014; 18:17:29 >
  • az önce bitti. final güzeldi. bitmesi üzdü ama. karakterleri özleyeceğim..
  • Finaliyle en iyi dizilerden birisi beklentiyi sonuna kadar karşıladı arada açıp rastgele bir bölüm izliyorum
  • 5 defa bitirdim geçen yine başladım insan üzülüyor be valla içi yanıyor insanın halen. Çocukluktan belli izlerim TNT'de gördüğüm ilk andan itibaren.
  • şuana kadar izlediğim efsane diziler arasında fringeden sonra

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.