Şimdi Ara

## Asus Sonunda ROG XG Station'ı Resmi Olarak Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus Sonunda ROG XG Station'ı Resmi Olarak Duyurdu ##

Asus'un ilk olarak geçtiğimiz sene Ocak ayında Las Vegas'da yapılan Tüketici Elektroniği Fuarında duyurduğu ROG XG Station sonunda kullanıcılar ile buluşmaya hazır. Firmanın dizüstü bilgisayarlar için geliştirdiği harici grafik çözümü gücünü Nvidia'nın GeForce 8600GT modelinden alıyor. Ayrıca XG Station'ın firmanın daha önce GeForce 8600GT ve HD 3850 OC Gear modellerinde verdiği ön panel gibi kullanıcıların anlık olarak gou ve bellek hızlarını takip edebilmelerine öte yandan grafik kartının sıcaklığını ve oyunlardaki FPS değerini de gözlemleyebilmelerine olanak tanıyor. SLI imkanı da sunabildiği belirtilen XG Station'ın tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Kaldı ki ürün Reddot tasarım ödülüne de sahip. Intel'in entegre mobil grafik çözümlerinden 6.7 kat daha kuvvetli olduğu belirtilen Asus XG Station'ın yaklaşık 350 Avro'luk etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı da belirtiliyor.

Asus ROG XG Station'ın genel özellikleri;

## Asus Sonunda ROG XG Station'ı Resmi Olarak Duyurdu ##

Daha fazla bilgi için;
    http://forum.donanimhaber.com/m_23422694/tm.htm

• notebooklar ii ce desktoplasıyo yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 26 Mayıs 2008; 18:20:07 >
  • 8600gt grafik işlemcisi var.Bence çok parlak bir ürün değil.Fiyatınında ucuz olacağını zannetmiyorum.
  • direk ayni fiyattan gelse 800~ lira eder Bu fiyata imkansiz satilmasi TR'de. 450'den fazla verilmez bana kalirsa. Veya light version yapsinlar ekran kartini kendim ekliyim fiyatinida 400 yapsin o zmn belki dusunulur
  • puahaha 8600GT le oyunmu oynanır tam bi fiyasko
  • Tabi iyi oynatmaz biraz daha yüklenir adamlar ya yapıosanız tam yapın bir işi bu kadar para verioruz bare karşıığını alalım!
  • koyacaksan bi 9600gt koy be asus
    8600gt ile hangi oyunu oynayacaksın
  • ama harici ekran kartı olmayan asuslar için olabilir. harici ekran kartı olmayanı satıp ekran kartı için yeni bir notebook alınmayacağına göre
  • hem 8600gt hemde 530avro enteresan
  • Gereksiz Bir Alet.
  • ilginç bir alet bakalım tutacakmı?
  • çok gereksiz bence, dizüstünde kim oyun oynamak isterki herşey üstüste zaten, hem gereksiz, hemde asus kazığı hediye yanında ..
  • acaip gereksiz bir ürün.bilmeyenlerin bilmeyenlere hava atmasından başka işe yaramaz
  • pci 1x ile 8600gt bile fazla gelir. Laptoplara yapamadilar ki soyle bi pci 16x ya da 8x. Fiyati da cok pahali zaten. Bunu alacagina laptopu degistir daha iyi...
  • Benim ilk zamanlar okuduğuma göre,ekran kartı olmaksızın gelecekti.Kartı içine son kullanıcı takacaktı.Bence de gereksiz ve aşırı pahalı bir ürün.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 27 Mayıs 2008; 4:44:55 >
  • öncelik le nvidia nın elinde kalan 8600 gt leri hatırlartır saygılar sunarım

@aytürk bende aynı şekilde okumuştum ancak ilginç bir şekilde kart gömülü geliyor...

büyük heveslerim vardı ancak fiyat/performans yerlerde
  • Peh zaten günümüz laptoplarında daha üstün ekran kartı var bu performansı dahada düşürür :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.