Şimdi Ara

Sarıyer baltalimanı hastanesine nasıl gidilir ? istanbulu bilen arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
50.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • K.Çekmece'de oturan anneannem tedawi olmak için bu hastaneye gidicek yolu bilen war mı arkadaşlar ? Ben izmit2te oturduğum için istanbulu pek bilmiyorum özellikle istanbullu arkadaşlar yardımcı olursa sewinirim...

• arkadaşım ilk önce mecidiyeköy e gel en kolay orayı bulursun istanbul da ondan sonra metro ile değil metro ile karıştırırsın m.köy meydanda teknosa var onun önündeki duraklardan 4.levent ten geçen otobüsler var onlara bin sonrasında 4.leventte inince (4.levent durağı cep gibi otobüs içeri doğru kıvrrlarak girer) hemen iner inmez arkanda göreceksin kırmızı şapkalı minibüsler var onlara bin 10dk sonra önündesin hastanenin anlamadığın yer varsa sor lütfen şimdiden geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: vserkan

arkadaşım ilk önce mecidiyeköy e gel en kolay orayı bulursun istanbul da ondan sonra metro ile değil metro ile karıştırırsın m.köy meydanda teknosa var onun önündeki duraklardan 4.levent ten geçen otobüsler var onlara bin sonrasında 4.leventte inince (4.levent durağı cep gibi otobüs içeri doğru kıvrrlarak girer) hemen iner inmez arkanda göreceksin kırmızı şapkalı minibüsler var onlara bin 10dk sonra önündesin hastanenin anlamadığın yer varsa sor lütfen şimdiden geçmiş olsun

Dostum sen bu tarifi k.çekmeceye göre mi yaptın ben k.çekmece'De olacağım da tşk ederim cwp için...
  • ben baltalimanında okuyorum bizim okula 2 dk hastane. küçükçekmeceden taksime git taksimden taksim-sarıyer otobüsüne bin baltalimanı durağında in zaten görürsün geçmiş olsun..
  • Küçükçekmeceden metrobüsle topkapıya gel.Ordan 41AT veya 341T otobüslerine bin.Muavine söyle seni 4.Leventte indirsin. 4.Leventte İstinye minibüslerine binersen hastanenin önünde indirirler seni.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YıRTıK CoNVeRSe

Küçükçekmeceden metrobüsle topkapıya gel.Ordan 41AT veya 341T otobüslerine bin.Muavine söyle seni 4.Leventte indirsin. 4.Leventte İstinye minibüslerine binersen hastanenin önünde indirirler seni.

bence de topkapı dan 4. levent e gel veya metroyla taksimden 4. levente gel, ordan "istinye-sarıyer minibüs durakları çıkışı" yazan çıkıştan çıkarsan zaten hemen önünde kırmızı şapkalı baltalimanı minibüsleri kalkıyor. bildiğim kadarıyla istinye minibüsleri (beyaz şapkalılar) hacıosmandan inip istinyeye gidiyo, baltalimanından geçmiyo yani. baltalimanında indiğinde zaten halısahanın ilerisinde "metin sabanci baltalimanı kemik has." tabelasını görürsün. geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrmthS -- 26 Mayıs 2008; 21:43:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.