Şimdi Ara

creatıve 4+1 sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende creatıve 4400 war fakat winamptan müzik dinlerken yalnızca öndeki iki kolondan ses çıkıyo bunun nedenini ve çözümünü bilen warsa yardımcı olabilirmi lütfen bide bazen kolonların sesi kendiliğinden azalıp çoğalıyo NEDEN? ve NE YAPMALIYIM?

• burdada benzer bir problem var burayıda takip et.

http://forum.donanimhaber.com/m_2345423/tm.htm
  • ses sistemin kaç kanal istiyor ve senin ses kartın kaç kanallı bunu tesbit ettinmi?genelde ses kartı yazılımları hoparlör test gibi bişey barındırıyor ordan test edip hangi hoparlörden sen gelmediğini bulursun...birde ses kartına girişlerin doğru yapılıp yapılmadığından emin olusan sorun çözülür
  • bende ses hepsinden geliyo yalnızca winamp kullandığımda 2 tanesinden çıkıyo ses
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThuNDeR__

bende ses hepsinden geliyo yalnızca winamp kullandığımda 2 tanesinden çıkıyo ses

afedersin tam okumamışım.winamp'ın ekolayzırını kapatıp bir dene istersen.aklıma bu geliyor
  • bendede creative 4.1 var yapman gereken ses kartının ya da ses girşinin aksi durum yoksa sadece yeşil kablonun bir ucunu girişe bir ucunu kolonun arkasındaki yeşil girişe sok..kolonları yanlış baglamak bi sorun çıkartmaz çünkü tersi düzü yok zaten istediğin yere takabilirsin..DENETİM MASASINDAN SES EFEKLERİNE BAK SESE BAKDÖRT YÖNLÜ OLSUN HOPARLÖRLER VE SES DENGESİNE BAK HEM SES DENETİMİNDEN HEMDE MÜZİK DİNLEDİĞİN PROGRAMDAN (WİNAMPTAN) SES KARTIM CREATİVE VİBRA128
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThuNDeR__

bende creatıve 4400 war fakat winamptan müzik dinlerken yalnızca öndeki iki kolondan ses çıkıyo bunun nedenini ve çözümünü bilen warsa yardımcı olabilirmi lütfen bide bazen kolonların sesi kendiliğinden azalıp çoğalıyo NEDEN? ve NE YAPMALIYIM?
    pardon bende okumamışım tabiiki winamptan onu sen bul ses dengelerine bak...
  • herşeyi denedim ya olmuyo winamptan yalnızca 2 kolondan ses çıkıyo
  • winampı sil tekrar yükle ama bütün klasörü kaldır şarkı listeni yedekle bi de başka programlarda aynı sorun yok galiba...
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer_ist

DOSTLARIM CREATİVE SOUND MİXERDE 5+1 SECİLİ İSE VE WİNAMPTAN 2 KNL SS ALIYOSANIZ AYAR YANLSILIGI WAR DEMEKTİR.BEN ANLATIYIM:
    PLUGİNSLER WAR-OUTPUT SECENEGİNE GELİP:
    DİRECT SOUND OUTPUTTA
    ONUNUZE CIKAN PENCEREDE
    PRİMARY SOUND DRİVERI GORUYOSANIZ
    SECENEKLERİ ACIP KENDİ SES KARTINIZI SECİP
    ALLOW HARDWARE ACCELERATİON İ SECİN+
    İSTERSENİZ CREATE PRİMARY BUFFERDA SECİN
    APPLY DİYİN SONRA WİNAMPI RESTART EDİN 4.1 VERMYE BASLAR.
    YAPAMAZSANIZ PM ATIN YARDIM ETMEYE CALISIRIM

İşe yarıyor ben denedim
  • evt arkadaşın dediği yol işe yarıyor yalnız 5.1 sistemlerde ses biraz mantar cıkıyor. mp3 ler 2 kanal olduğu için genellikle winampta 4 kanalda iken tam performans almak zor biraz
  • çok teşekkür ederim oldu gerçekten çok saol
  • arkadaş winapın özelliklerine gir ordan input diye bişey var ordaki ayarlarla oyna
  • Arkadaşlar creative mixer nasıl bişey bende 4.1 var yüklesemmi bu programı farkediyomu çok...
  • müzik iki kanakdan dinlenmelidir winamp da doğrusunu yapıp iki kanal ses veriyor
  • Arkadaşlar denileni yaptım şimdi 4 kanal olduda 4 kanalı deniyebiliceğim bişey bi şarkı varmı neyle deniyim....
  • 4 kanalı deneyebileceğin bir şarkı yok ancak dolby surroundlu film yada EAX'li oyun olabilir. Birde ses kartının hoparlör wizardını kullanabilirsin.
  • iğğğğrennnnç.....4 kanallı çok kötü oluyo 2 kanallı daha güzel stereo manyak oluyo 4 kanallı hep karışıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.